Nie znalezlismy miasta lub kina odpowiadajacemu Twojemu wyszukiwaniu
Cinema City Punkt 44
Katowice, Gliwicka 44
Repertuar dla kina Cinema City Punkt 44 jest odświeżany w każdą środę w godzinach popołudniowych. Aktualizowane są godziny seansów oraz filmy grane w danym kinie. Kup bilety przez stronę wybranego kina lub przez system sprzedaży biletów z jakim kino współpracuje.
Młoda dziewczynka została wychowana tak, aby nigdy nie opuszczać rodzinnej wioski, gdyż poza nią grasują groźne potwory, zwane ochi. Gdy znajduje jedną z tych istot, wyrusza w drogę, by pomóc jej wrócić do reszty stada.
Nie każda zgubiona skarpetka wpada pod łóżko lub kanapę. Niektóre prowadzą zaskakujące życie – podróżują w czasie, trafiają na biegun północny albo nawet do Hollywood. Ich niesamowite przygody są pełne wrażeń i dobrego humoru!
Chcąc zostawić za sobą burzliwą przeszłość, bracia bliźniacy wracają do rodzinnego miasta, żeby zacząć życie od nowa. Na miejscu przekonują się, że czeka na nich jeszcze gorsze zło.
Imprezowicz z klasy maturalnej wpada na śmiały plan - chce włamać się do systemu Ministerstwa Edukacji i zmienić wyniki matur, by zatrzymać swoją paczkę przyjaciół na jeszcze jeden rok beztroski.
Agentka wywiadu Kathryn Woodhouse jest podejrzewana o zdradę kraju. Wkrótce jej mąż – również legendarny agent – staje przed ostatecznym wyborem: lojalność wobec małżeństwa czy ojczyzny.
Młoda wdowa, będąc na randce, w trakcie eleganckiej kolacji otrzymuje anonimowe wiadomości z pogróżkami na swój telefon. Zaczyna się zastanawiać, czy to nie jej czarujący partner stoi za tymi nękaniami.
Elfi i jego ekipa pomagają ludziom w wielkim mieście, ale ich spokojny świat zmienia się, gdy spotykają gang nowoczesnych elfów. Elfi zaprzyjaźnia się z Bo, najmłodszym z nich. Czy ich więź połączy zwaśnione klany po 250 latach?
Opowieść o nieprawdopodobnych wydarzeniach, które miały miejsce w Polsce po śmierci Jana Pawła II. To, czego doświadczyliśmy po 2 kwietnia 2005 r., było wielkie, niepowtarzalne i mistyczne.
Przyzwyczajony do samotności kot, w wyniku wielkiej, tajemniczej powodzi, znajduje schronienie w dryfującej łódce. Wraz z innymi zwierzętami na pokładzie musi stawić czoła nowej rzeczywistości.
Bridget radzi sobie jako wdowa i samotna matka z pomocą rodziny, przyjaciół i byłego kochanka, Daniela. Po powrocie do pracy i na aplikacjach jest podrywana przez młodszego mężczyznę i być może - tylko być może - nauczyciela nauk ścisłych jej syna.
Lee wspomina swoje życie w Meksyku wśród amerykańskich studentów na emigracji i właścicieli barów. Przybycie do miasta sporo młodszego Williama zmusza mężczyznę do nawiązania z kimś znaczącego kontaktu.
Młoda striptizerka wychodzi za mąż a jej wybrankiem jest syn rosyjskiego oligarchy. Rodzice młodego mężczyzny postanawiają jednak przybyć do USA i unieważnić małżeństwo.
Oddzielony od stada Mufasa błąka się sam w dziczy, a potem poznaje Takę, następcę tronu z innego lwiego rodu. Razem ruszają w pełną przygód podróż, a prawdziwą próbą dla łączącej ich więzi będzie walka z wrogiem.
Podwodne spojrzenie na różnorodne regiony przybrzeżne Australii Południowej, Nowej Gwinei i obszarów Indo-Pacyfiku oraz wpływ globalnego ocieplenia na oceany.