Nie znalezlismy miasta lub kina odpowiadajacemu Twojemu wyszukiwaniu
Kino Nowe Horyzonty
Wrocław, Kazimierza Wielkiego 19A/21
Repertuar dla kina Kino Nowe Horyzonty jest odświeżany w każdą środę w godzinach popołudniowych. Aktualizowane są godziny seansów oraz filmy grane w danym kinie. Kup bilety przez stronę wybranego kina lub przez system sprzedaży biletów z jakim kino współpracuje.
Żona Hanno zostaje zabita podczas najazdu Rzymian, a on sam trafia do niewoli. Aby pomścić śmierć ukochanej, mężczyzna postanawia walczyć na arenie jako gladiator.
Historia biolożki, Simony Kossak, która po ukończeniu studiów postanawia porzucić dawne życie w Krakowie i rozpocząć pracę w Białowieży. Na miejscu poznaje znanego fotografa przyrody, a wspólna pasja sprawia, że zaczyna ich łączyć szczególna więź.
Dwie misjonarki trafiają do domu sympatycznego mężczyzny, który zamienia się w psychopatycznego oprawcę. Muszą przejść serię testów by przetrwać w tej śmiertelnie niebezpiecznej grze.
Młoda striptizerka wychodzi za mąż a jej wybrankiem jest syn rosyjskiego oligarchy. Rodzice młodego mężczyzny postanawiają jednak przybyć do USA i unieważnić małżeństwo.
Takumi mieszka wraz z córką w małej wiosce niedaleko Tokio. Pewnego dnia dowiaduje się, że tuż obok jego domu ma powstać glamping dla zamożnych mieszkańców miasta.
Maynardowie, miliarderzy żyjący bez konsekwencji, pokazują swoje prawdziwe oblicze, gdy ich status społeczny jest zagrożony. Walczą o utrzymanie władzy, ignorując prawo i dowody.
Po śmierci męża i wyjeździe córki, 70-letnia Mahin czuje się samotna. Przekonana przez przyjaciółki, próbuje ożywić życie uczuciowe, zapraszając samotnego taksówkarza Faramarza na wieczór.
Film opowiada historię Wandy Rutkiewicz, pierwszej kobiety na najwyższych szczytach świata. Reżyserka, również alpinistka, podąża jej śladami w Himalajach, poszukując odpowiedzi na tajemnicę jej zaginięcia 30 lat temu.
Starzejąca się gwiazda telewizyjnego show doświadcza potwornych konsekwencji zażycia nielegalnego leku, który ma ją zmienić w młodszą, lepszą wersję samej siebie.
Wielowymiarowy portret artysty: syna silnie związanego z matką, introwertyka ukrytego za ciemnymi okularami oraz supergwiazdy kontrolującej swój wizerunek.
Fassbinder w filmie „Małżeństwo Marii Braun” z Hanną Schygullą przedstawia życie Niemek w Niemczech Zachodnich po II wojnie światowej. Po zabiciu czarnego amerykańskiego żołnierza Maria odnosi sukces, wykorzystując system, podczas gdy jej mąż bierze winę na siebie.
Historia transpłciowej Elviry Weisshaupt, która urodziła się jako Erwin. Przed laty Erwin powiedział swemu koledze z pracy, że go kocha. Ten odpowiedział, że szkoda, że Erwin nie jest kobietą. Bohater wziął do siebie te słowa i przeszedł operację. A wszystko to z nadzieją, że mężczyzna go nie odrzuci, a ich miłość będzie szczęśliwa.
Martha jest starą panną i wakacje spędza wraz z ojcem w Europie. Mężczyzna umiera tam z powodu ataku serca. Martha wraca do domu, żeby zająć się czymś nowym - opieką nad matką. Po tym, jak słyszy niemiłe, wręcz wstrętne słowa padające z ust staruszki, wychodzi za Helmutha. Swój miesiąc poślubny spędzają we Włoszech. Przebiega on dziwnie. Helmuth pozbawia Marthę pracy, którą kocha, wysyła jej matkę do domu opieki i pozwala swej śpiącej żonie spalić się na słońcu. Na koniec boleśnie ją gwałci. Wtedy Martha wraca do Niemiec. Okazuje się, że maż wynajął im nowy dom, a ze starego nie będzie mogła zabrać już żadnych rzeczy. Z początku Martha naiwnie wierzy, że to tylko przesłanki dziecinnego zachowania jej męża. Ale później zauważa w nim prawdziwego sadystę...
Ilustrowana arcyciekawymi archiwaliami korespondencja dwóch przyjaciółek, które studiowały razem w Bukareszcie pod koniec lat 70., w filmie Petri jest pretekstem do niezwykłej filmowej podróży w czasie. Co łączy ogarnięty rewolucyjnym wrzeniem Iran oraz socjalistyczną Rumunię z jej maskowanym przez entuzjastyczną propagandę marazmem? I tu, i tam nadzieja na lepszą przyszłość niknie w cieniu ideologicznych dogmatów, na których straży zawsze stoją podobni do siebie smutni panowie w ciemnych płaszczach.
1996 rok, otwarte morze. Podczas swojej zmiany na pokładzie transatlantyckiego statku Joel, religijny marynarz z Filipin, odkrywa Dumitru, rumuńskiego pasażera na gapę ukrytego między kontenerami. Postanawia go ukryć na znak wdzięczności Bogu.
Drugi film w dorobku Rainera Wernera Fassbindera z 1969 roku. Debiutował w tymże roku obrazem "Miłość jest zimniejsza niż śmierć", aby w kilka lat później zaliczać się już do elity europejskiego kina. Reżyser na podstawie sztuki antyteatralnej przedstawia w swym filmie zwyczajny, pozbawiony motywacji byt grupy młodych mieszkańców przedmieści: miedzy Marią a pogardzanym robotnikiem cudzoziemskim Jorgosem rodzi się miłośc, ale w końcu zostaje on brutalnie pobity...