PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=611122}
8,5 15 532
oceny
8,5 10 1 15532
Mass Effect 3
powrót do forum gry Mass Effect 3

Czyt tak ciężko zrozumieć zakończenie?? Myślicie że to co było w ostatnich 5-10 minutach się zdarzyło?? W takim razie nie polecam Wam np. książek P.K.Dick'a (Jednego z najlepszych pisarzy sf) czy tak dobrego filmu jak "Stay". Wszystko jest inne niż Wam się wydaje,a zakończenie jest Genialne! Niestety zmusza do myślenia... Mnie to długo zajęło zanim poskładałem fakty,a Wy bierzecie wszystko od razu i myślicie że "dali dupy z zakończeniem". Cóż - jeżeli dla was szczytem sf jest matrix,to nic dziwnego że tego nie ogarniacie.ech...szkoda słów...wierzcie mi że to zakończenie daje 100% możliwości na dlc(zakończenia) gdzie wszystko już byłoby potraktowane dosłownie (a nie wiem czy to dobrze)i nie mielibyście już nic do zarzucenia Bioware...

niemniej ja nie nazywam ludzi debilami,nie rozpisuje się o onanizmie ani tego typu rzeczach które niestety ukazują wiek a przynajmniej dojrzałość rozmówcy,więc bardzo prosze o przynajmniej zachowanie odrobiny taktu i okazywanie przynajmniej na tej stronie odrobine szacunku dla osób tutaj się udzielających.pozdrawiam

użytkownik usunięty
Othergod

http://zagraceni.pl/mass-effect-3-to-zakonczenie-jest-wspaniale

mała rozprawka pewnego pana którego nie znam o zakończeniu.
pozwoliła mi spojrzeć na nie w ciut innym świetle, tylko, że dalej mi się nie podoba.
jestem wdzięczny twórcom, że nie potraktowali nim graczy jak amerykańskich idiotów którym podać należy wszystko na talerzu bo nie ogarną. sęk w tym, że cała gra była właśnie synonimem prostych rozwiązań. jak autor pod wskazanym linkiem słusznie zauważył - gra jest bardzo michael bayowa - a to nie komplement. parady mundurków saluty wzniosłe przemowy i nachalny wręcz proludzki (stanowiący synonim typowego dla baya proamerykańskiego) patriotyzm. ta armia przymierza cisnąca na odsiecz cytadeli w jedynce z tymi przemowami wzniosłymi - wypisz wymaluj coś co mógł nakręcić bay. aż się sam przestraszyłem bo jeszcze mu dadzą film ME nakręcić^^ i to wzniosłe jakieś takie ezoteryczne duchowe i w ogóle blablabla jakie filozoficzne zakończenie pasuje do tej gry jak pięść do nosa. sory, ale jakbym chciał zakończenie a'la blade runer to zagrałbym w blade runera! ale grałem w mass effecta- prostą, z historią banalną choć i tak wkręcającą space operę! i chciałem proste zakończenie z opcjami do wyboru "giną wszyscy/ginie dużo/ginie stosunkowo mało" BO PO TO WŁAŚNIE ZBIERAŁEM TYCH WSZYSTKICH NIEUDACZNIKÓW W SOJUSZE I LECZYŁEM IDIOTYCZNE ZARAZY I POMAGAŁEM TWORZYĆ CHOLERNĄ SUPERBROŃ ŻEBY ALBO TĄ CHOLERNĄ GALAKTYKĘ URATOWAĆ ALBO PRZEGRAĆ I PATRZEĆ JAK WSZYSTKO PŁONIE. a nie bawić się w lekcje filozofii dla ubogich. jak ich następnym razem weźmie na ambitne finały to niech zrobią ambitną grę bo to zakończenie mogli równie dobrze wpakować do tetrisa, mario brosa albo guitar hero - równie by pasowało.

Zakończenie jakie jest takie jest i żadne teoretyzowanie tutaj nic nie da...
Osobiście mam nadzieję, że to nie jest prawdziwy koniec i że będzie kontynuacja tej historii w kolejnym wydaniu Mass Effect 4, Mass Effect 5, Mass Effect 6 itp...
Lub mnóstwa DLC... :)))

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones