PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=235793}

Zaczarowana

Enchanted
6,4 87 111
ocen
6,4 10 1 87111
6,2 12
ocen krytyków
Zaczarowana
powrót do forum filmu Zaczarowana

Drętwa historyjka,polecam jeśli ktoś lubi banalne filmiki,których zakończenie zna się od pierwszych 10min. filmu.
Jak dla mnie to do bani...

ocenił(a) film na 3
sylfoe646

Jak dla mnie też. Za słodko. Z sympatyki do Dempsey'a dałam 3.

nossible

a jak miała się skończyć? czarownica miała ją pokonać i żyć z księciem długo i nieszczęśliwie? ;-)
jak się nie lubi szczęśliwych zakończeń to dramaty polecam,a to jest BAŚŃ.

ocenił(a) film na 8
fenix

Dokładnie! Jak to miało się skończyć?? Przecierz to nie jest żaden dramat tylko wesoły film, taki komedio-animowany

fenix

Dramaty też się kończą dobrze :P W przeciwieństwie do melodramatów

sylfoe646

No właśnie ! Jak się niby miało skończyć ? Giselle miała umżec , a wiedźma żyć długo i szczęśliwie??
Jak dla mnie t baśń była super

ocenił(a) film na 7
xDDDDD

SUPER FILM xD I wiem, że każdy ma inny gust a nad gustami się nie rozważa ;D Ale film naprawdę dobbry, wiele uroku xD

ocenił(a) film na 9
Brigitte

Nie pamiętam filmu Disneya, którego zakończenie nie byłoby przewidywalne ;) Mimo wszystko mnie bardzo się podobało, bo filmik całkiem zabawny i nie żałuję wydanych pieniędzy.

losman

Sugerujecie,że nie ma filmów które kończą się dobrze i mają nieprzewidywalne zakończenie?A ja takie znam...I takie wole.Ale wole jak kończą się żle ;) No cóż taka ma natura ;) POZDRO

sylfoe646

też lubię złe zakończenia ale nie w bajkach! one mają kończyć się dobrze,a to mi się podobało,i w prawdziwym świecie i w baśni ;-)

ocenił(a) film na 9
fenix

w koncu to bajka wiec wszystko musi sie konczyc szczesliwie :)

sylfoe646

nie mogłam tego oglądnąć nawet do końca ;)

fickDich

Niby musi szczęśliwie...ale gdyby tak zrobić złe zakończenie to dopiero byłby dobry film ;D

sylfoe646

dla mnie to normalne... przecież właśnie na tym polegają bajki Disney'a - ze kończą się dobrze...
tak skonstruowana jest Baśń.
według mnie bardzo fajny film...

ocenił(a) film na 10
sylfoe646

Ludzie przecież to jest BAJKA DLA DZIECI,a BAJKI z reguły są śliczne,cukierkowate i kończą się HAPPY ENDEem.
Nie rozumiem Waszych komentarzy, czego się spodziewaliście,melodramatu w stylu Jim'a Jarmusch'a?? :|

ocenił(a) film na 10
Erna_Shorter

DLA MNIE FILM,BOMBA!
BARDZO POZYTYWNY!

Erna_Shorter

ludzie to jest Disney................................................

ocenił(a) film na 10
Erna_Shorter

niektórzy twierdzą że Zaczarowana to nie jest film dla tych najmłodszych ;)

ocenił(a) film na 7
sarah496

no wlasnie to jest Disney- czyli kino familijne! nie bedzie wiec zadnych dramatow, skomplikowanych charakterow itp

ocenił(a) film na 8
sylfoe646

mi też film bardzo się podobał.a,że zakończenie było znane już na początku,pytam się:co z tego?przecież to nie jest horror ani film science fiction.tutaj dobro musiało zwyciężyć a jeśli ktoś nie lubi takich baśni to może lepiej niech nie ocenia.ja nie oceniam gatunków których nie lubię

ocenił(a) film na 7
sylfoe646

.to idź oglądać Romeo i Julię - giną oboje na końcu..

..albo Misto Aniołów - postać grana przez Meg Ryan tam ginie..

po kiego grzyba oglądać coś co ma wypisane HAPPY END?? masochizm jakiś czy co? o.O

ocenił(a) film na 9
diana6echo

Zgadzam się w zupełności to BAJKA ludzie opanujcie się.

ocenił(a) film na 8
Milan10fan

co za dziwnny człowiek....a jak niby miala sie skonczyc....dla mnie to była piękna baśń nawet nie powiedzialabym ze dla dzieci....bo wątpie ze małe dzieci zrozumialy by co to sie dzialo z giselle i robertem i wogole....chyba kazda dzewczyna marzy o takiej milosci

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones