PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1271}

Szklana pułapka 2

Die Hard 2
7,3 111 594
oceny
7,3 10 1 111594
7,0 20
ocen krytyków
Szklana pułapka 2
powrót do forum filmu Szklana pułapka 2

Moim zdaniem tak samo kapitalna jak pierwsza część. Stąd cięzko mi znaleźć faworyta w najlepszej serii filmów akcji wszech czasów.

ocenił(a) film na 10
nicknolt

dokladnie. Jednak ja wole czesc 2. Widzialem ten film 100x, ale dalej mnie przyciaga :)

ocenił(a) film na 8
nicknolt

W pierwszej części troche wiecej uwagi przykuwał czarny charakter. No i był jeden główny, przez co lepiej na tym wyszedł
Ale ogólnie ciężko stwierdzić, oba bardzo dobre ;)

ocenił(a) film na 10
nicknolt

I pierwsza i druga część to Arcydzieła kina akcji! Polecam wszystkim!

ocenił(a) film na 8
salamandra95pl

Trudno rozstrzygnac, ktora z nich lepsza. Neiwatpliwie sequel powiela schematy megahitu z 88 r. Zamiast czarnoskorego kompana, mamy Marva; Mcclane ponownie walczy o zycie swojej ukochanej, a wszystko to znowu w te przeklete swieta Bozego Narodzenia:D

ocenił(a) film na 10
Qjaf

fakt, to juz bylo, ale wykonane w taki sposob, dzieki ktoremu nawet nie zwracamy na to uwagi :)

damian_filmweb

i są bardziej zaskakujące momenty :) najlepsza część

ocenił(a) film na 9
Qjaf

Gdyby każda druga i trzecia część danego filmu były tak dobre jak sequele Die Hard to chyba nie wychodziłbym z kina. Niestety mniej więcej w 95% drugie i kolejne części to zwykłe gnioty.

ocenił(a) film na 9
nicknolt

No, też mam ten dylemat, obie uwielbiam tak samo :D

ocenił(a) film na 8
agentka_sam1

Będę kontrowersyjny, bo najbardziej lubie trójkę. Co nie zmienia faktu, że pierwsze dwie części również są świetne. Dla mnie ta seria to trochę taki pwrót do szczeniackich lat 90', jakkolwiek głupio może to zabrzmieć wychowałem się na tych filmach, teraz już takich nie robią...

ocenił(a) film na 9
nicknolt

Mi bardziej podoba się część 2.

użytkownik usunięty
nicknolt

Moja ulubiona część to 2.

ocenił(a) film na 9

Dla mnie 1 i 2 to rewelacja :)
Nie potrafię odpowiedzieć która lepsza ;)

ocenił(a) film na 8
_Lennox_

Jak dla mnie jest tylko jedna odpowiedź - część 1! Akcja była wręcz genialnie poprowadzona, poza tym miała świetny czarny charakter, którego w dwójce mi zabrakło; ogólnie akcja w wieżowcu bardziej mnie wciągnęła. Poza tym dwójka powiela schemat na schemacie z pierwowzoru. Ale zarówno 2 jak i 3 to i tak wciąż świetne kino akcji, jakiego już się nie robi. 4 też mi się podobała, ale to już nie było to samo (no i te nieszczęsne PG-13).

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones