PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=809630}
8,2 225 320
ocen
8,2 10 1 225320
7,1 56
ocen krytyków
Green Book
powrót do forum filmu Green Book

Jak sądzę spowinowacony z Tonym Wargą. Ktoś wie w jakim stopniu? To jego syn?

użytkownik usunięty
Mani1801

Zupełnie przypadkowa zbieżność nazwisk. Vallelonga to włoski odpowiednik naszego Kowalskiego. Info potwierdzone na 100%.

Przecież Nick to jego syn.

użytkownik usunięty
zuzunia89

Niewiele jest smutniejszych rzeczy niż niewiasta pozbawiona poczucia humoru.

Oj dziecko, twoj zart byl malo wyszukany, wiec mogl bawic tylko Ciebie.

użytkownik usunięty
zuzunia89

Moja żona też się uśmiała. Po prostu nie załapałaś dowcipu, a teraz się tłumaczysz.

Dla mnie to nie żart. Nieudolna ironia jak już.

użytkownik usunięty
zuzunia89

Twoja opinia jest bez znaczenia. Skoro wyszło to ode mnie jako żart, to jest to żart niezależnie od tego, co na ten temat myślisz. Pokazałaś już, że nie masz poczucia humoru. Teraz pokazujesz, że nie masz też poczucia logiki.

Facio, zluzuj gacie bo się zapowietrzyłeś. Więcej dystansu :) Tutaj opinie ogólnie nie mają żadnego znaczenia a i poczucie humoru jest niskich lotów. Kobieta Cię ztriggerowała i co? Obraziłeś się jak przedszkolak. Weź się wykaż humorem lepszej jakości :) Btw takie pitolenie "dla mnie to był żart więc nie waż się myśleć że jest inaczej" to już kompletna klęska...Peace&Love!

użytkownik usunięty
whitestripes_333

"Tutaj opinie ogólnie nie mają żadnego znaczenia a i poczucie humoru jest niskich lotów."

Wreszcie jakaś mądra obserwacja na Filmwebie. Szkoda, że reszta posta jej nie dorównała.

Mani1801

Tak to jego syn.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones