PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=661817}

Grand Budapest Hotel

The Grand Budapest Hotel
7,8 271 286
ocen
7,8 10 1 271286
7,6 47
ocen krytyków
Grand Budapest Hotel
powrót do forum filmu Grand Budapest Hotel

do marca zdjęcia będą kręcone w Goerlitz, mieście graniczącym ze Zgorzelcem ;)

devilinside44

Dobrze wiedzieć :) A coś wiadomo więcej gdzie dokładnie w Goerlitz?

ocenił(a) film na 7
fantazja89

Dawny Hertie, a jeszcze dawniejszy Karstadt zostal przebudowany na potrzeby filmu, pozdrawiam;)

fantazja89

dolny śląsk, dwie godziny pociągiem od wrocławia na zachód :)

kino_maligna

byłam właśnie w Goerlitz, gdyż odwiedzam rodzinę w Zgorzelcu. Zdjęcia już trwają. Wokół Karstadtu stoi mnóstwo ochroniarzy, starych samochodów itp. Podobno w mieście jest Jeff Goldblum, Ralph Fiennes. Jude Law już wyjechał. Niestety nic nie było widać :(

zaczarowana_asia

Wczoraj byłam w Zgorzelcu i miałam okazję zjeść obiad w towarzystwie Ralpha Fiennes i Owena Wilsona Zamawiali tylko polskie potrawy. Byli bardzo mili i normalni.

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) film na 2
KarolZet

A dzisiaj grali w Stadthalli (Hali Miejskiej), w miejscu nas sama granica. Stala tam biala wielka limuzyna z lat 40. zaladowana kuframi, stara ciezarowka oraz wojskowy transporter gasienicowy. Szkoda, ze ochroniarz nie pozwalal robic zdjec.

devilinside44

Mieszkam 20 kilometrów od Zgorzelca i dopiero dzisiaj się dowiedziałam,że kręcą w Goerlitz :/ Jutro wybieramy się z kumpelą zobaczyć co tam się dzieje :)

Angel24

Byłam,widziałam,otoczone wysokim metalowym płotem w koło ale widać wszystko,chyba kończą tam kręcić.Już nie mogę się doczekać efektów :)

ocenił(a) film na 5
devilinside44

mieszkam w zgc, ale aktorow do tej pory widzieli tylko znajomi, ja ogladam tylko plan :D

devilinside44

Zdjęcia były kręcone w Stadthalle,sala koncertowa przy moście granicznym i w centrum handlowym Karstadt, budynek powstał w 1920 roku, w centrum miasta. Z tego co widziałam, dekoracje są już rozmontowywane...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones