PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=712573}

Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie

Rogue One: A Star Wars Story
7,4 164 565
ocen
7,4 10 1 164565
7,1 35
ocen krytyków
Łotr 1. Gwiezdne wojny historie
powrót do forum filmu Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie

Hehe, pewnie znowu się zacznie że nic nowego nie wymyślili tylko kolejna gwiazda śmierci.

ocenił(a) film na 9
WTTW_FILM

Zdania nie zaczyna się od hehe :P

ocenił(a) film na 7
Ravveen

Hehe, zawsze o tym zapominam :P

WTTW_FILM

hahahahahahaahahahahahhahahahahahaahahahahahhahahahahahaahahahahahhahahahahahaah ahahahahhahahahahahaahahahahahhahahahahahaahahahahahhahahahahahaahahahahahhahaha hahahaahahahahahhahahahahahaahahahahahhahahahahahaahahahahahhahahahahahaahahahah ahhahahahahahaahahahahahhahahahahahaahahahahahhahahahahahaahahahahahhahahahahaha ahahahahahhahahahahahaahahahahahhahahahahahaahahahahahhahahahahahaahahahahahhaha hahahahaahahahahahhahahahahahaahahahahahhahahahahahaahahahahahhahahahahahaahahah ahahhahahahahahaahahahahahhahahahahahaahahahahahhahahahahahaahahahahahhahahahaha haahahahahahhahahahahahaahahahahahhahahahahahaahahahahahhahahahahahaahahahahahha hahahahahaahahahahahhahahahahahaahahahahahhahahahahahaahahahahahhahahahahahaahah ahahahhahahahahahaahahahahahhahahahahahaahahahahah

WTTW_FILM

synonim. net/synonim/ograniczony+umysłowo

ocenił(a) film na 7
boliwijskasusza

Hehe, dzięki za te synonimy, bo już nie wiedziałem jak Cię nazwać :* Pozdro i dzięki. Niech Ci to pan bóg w dzieciach wynagrodzi!

WTTW_FILM

jesteś ludzkim odpowiednikiem internet explorer

WTTW_FILM

Przypominasz mi film alicja w krainie czarów

WTTW_FILM

Jesteś tak przydatny jak światła w GTA

WTTW_FILM

przypominasz mi mojego ojca Odejdz!

ocenił(a) film na 7
boliwijskasusza

Miałeś się o tym nigdy nie dowiedzieć :O

ocenił(a) film na 8
WTTW_FILM

To nie kolejna Gwiazda Śmierci,tylko TA sama!
Film bardzo dobry!
To nie jest bajeczka typu Mroczne widmo.Ten wątek poprzedza bezpośrednio akcję z Nowa nadzieja i tej kanwie jest utrzymany.Jeśli komuś podobała się STARA trylogia,nie będzie zawiedziony!

Corrolek

poczytaj SJWiki

ocenił(a) film na 8
boliwijskasusza

Ale po co?

Corrolek

chciałem wtracić coś do rozmowy ale nie miałem ciekawego pomysłu

ocenił(a) film na 7
ocenił(a) film na 7
użytkownik usunięty
WTTW_FILM

Nic nowego nie wymyślili, tylko kolejna Gwiazda Śmierci. Nudy!

ocenił(a) film na 7

no nie? dno totalne ten film się ora

ocenił(a) film na 10

Ten film ma akcje przed nową Nadzieją a tutejsza gwiazda śmierci,jest niszczona później

użytkownik usunięty
WTTW_FILM

Akurat tu nawiazanie jest do starej gwiazdy wiec jest spoczi. Rumunie. Nie to co Tfa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones