PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=712573}

Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie

Rogue One: A Star Wars Story
7,4 164 565
ocen
7,4 10 1 164565
7,1 35
ocen krytyków
Łotr 1. Gwiezdne wojny historie
powrót do forum filmu Łotr 1. Gwiezdne wojny - historie

Hehe, pewnie znowu się zacznie że nic nowego nie wymyślili tylko kolejna gwiazda śmierci.

ocenił(a) film na 6
Crack_Luck

Ch kogo obchodzi ze czytales ksiazki z uniwersum SW

ocenił(a) film na 7
sol82

a co to ma do rzeczy? nic nawet o książkach nie wspominałem, po prostu jest to świetny pomysł na film

ocenił(a) film na 9
Crack_Luck

Tylko że to wszystko jest już niekanoniczne a szkoda bo miało większy potencjał niż trylogia sequeli

ocenił(a) film na 7
callofdutyblackops

ano miało ; ich decyzja, przez te całe zabawy z kanonem i legendami nie wiem co i jak i nawet się za bardzo nie interesuje. jak dla mnie zrypali sprawę, the old Republic było świetną erą o czym świadczy wypuszczenie gier umieszczonych w tamtym okresie, nie wspominając o książkach które są bardzo w porządku. a co do filmów ; oprócz zemsty Sithów i w miarę poprawnego Łotra, reszta nie za bardzo przypadła mi do gustu , wydają mi się po prostu nudne ( po przeczytaniu kilku książek SW) ; a w tych dwóch tytułach jest odrobina grozy i mrok. ile ludzi, tyle opinii

ocenił(a) film na 9
Crack_Luck

Ogólnie cała era Starej Republiki była najlepiej przedstawiona, a teraz tyle świetnych historii zapomnianych i postaci bo disney nie potrafił stworzyć historii pomiędzy 44 ABY a 130 ABY albo nawet i w dalekiej przyszłości. Teraz to większość ludzi nawet nie wie co jest kanonem a co nie książki nie są w żaden sposób oznaczone czy pochodzą z legend czy z kanonu.

ocenił(a) film na 7
callofdutyblackops

zgadzam się co do starej Republiki, z tego co się orientuję to kanoniczne książki nie mają tego spisu z datami na początku i mają logo Disneya, ale nie wiem dokładnie na jakiej zasadzie jest to wyznaczone

WTTW_FILM

To akcja tego filmu nie ma się dziać w momencie na niedługo przed bitwą o Yavin, gdy na scenę wkroczył Luke Skywalker? Bo w tym filmie pojawia się Vader, czyli ma to być o pierwszej Gwieździe Śmierci, nie o czwartej.

WTTW_FILM

Gwiazda Śmierci jest równie ważnym elementem tej gwiezdnej układanki co Yoda, Solo czy Vader, utyskiwanie na to że pojawia się w tym filmie jest równie bez sensu co narzekanie na kolor pancerzy szturmowców. Uważam że to świetny pomysł na dobry scenariusz, jako fan SW słysząc, że wielu poświęciło życie by zdobyć plany GS uruchamiałem wyobraźnię i starałem sobie wyrysować ten spowity mrokiem tajemnicy wycinek historii starcia Rebelii z Imperium. Ta historia po prostu musi zostać dopowiedziana, świetnie że zabrali się za nią właśnie teraz, już nie mogę się doczekać... Pozdro dla wszystkich fanów!!

WTTW_FILM

Nie rozumiem nie ktorych z was - przymusu zeby obejrzec nie ma - wiec po co narzekac ze kolejna gwiazda ze to i tamto kto che ten obejrzy a kto nie chce nie musi - w oczekiwaniu na VIII epizod z mila checia obejrze - to tyle :)

ocenił(a) film na 7
marduk_81

Bo to gwiazda śmierci po co 4?

ocenił(a) film na 6
WTTW_FILM

co za gówno gwiazda smierci po raz 4 napewno nie ide do kina odgrzewany kotlet i skok na kase

ocenił(a) film na 7
meys

Ja też nie idę, mam dość same gwiazdy śmierci, głupi Disney, Zero pomysłów! Na stos!

WTTW_FILM

Po co w ogóle robią takie filmy ja sie pytom ??????????

ocenił(a) film na 7
Michal14PL

Dla hajsu, tylko dla hajsu.

WTTW_FILM

Dysnej troche pogrążył SW mam na dzieje że 8 i 9 część będą fajne. Mnie osobiście 7 się podobał z wyjątkiem StarKillera i śmiercią Hana Solo ( chociaż nie wiadomo czy zginą tym tym tym tym ).

ocenił(a) film na 7
Michal14PL

Tak poważnie, co do EP7, bawiłem się na nim dobrze jednak to jak wypadnie zależy od EP8 i EP9. Jak nie dopowiedzą wielu wątków to będzie to dobry lecz dziurawy (bardzo dziurawy) film i nic więcej. SK mi też się tam nie podobało, za dużo "inspiracji" starszymi filmami SW w dodatku po co kolejna gwiazda śmierci?

Co do Łotra 1, jestem 100% za tym filmem, chcę go zobaczyć jak najszybciej (u mnie w kinie najprawdopodobniej będzie w styczniu), ciekawi mnie jak wypadnie, wydaje się że raczej lepiej od TFA.

"( chociaż nie wiadomo czy zginą tym tym tym tym )" Nikt nie jest w stanie przeżyć dziurawienia, upadku z gigantycznej wysokości oraz wybuchu planety ;) A co do jego śmierci, decyzja aktora.

ocenił(a) film na 5
WTTW_FILM

Interesują mnie przetargi budowlane...
Chciałbym zobaczyć taką cześć Gwiezdnych Wojen, w których będzie mowa o przetargach przy budowie Gwiazdy Śmierci...

użytkownik usunięty
WTTW_FILM

Nie zgodzę sie tutaj że to kolejna gwiazda śmierci . Myśle że ; To jest pierwsza gwiazda śmierci z Nowe Nadziei ,

ocenił(a) film na 7

nie

ocenił(a) film na 7
użytkownik usunięty
Ghostface_22

Jesteś pewien ?

WTTW_FILM

Ty idioto to są Gwiezdne Wojny HISTORIE i to opowiada o czasach Rebelii

ocenił(a) film na 7
kriso71

Ale jest kolejna gwiazda śmierci, moim zdaniem to przesada, czwarta z kolei....

ocenił(a) film na 6
WTTW_FILM

gówno warsy gwiazda smierci po raz 4 ctr+c ctr +v

ocenił(a) film na 8
WTTW_FILM

Nie chlap na lewo i prawo o czymś czego nie jesteś pewien .
Film jest o powstaniu pierwszej gwiazdy śmierci i o wykradzeniu planów .
Ale może o to Ci chodzi żeby mącić - żałosny jesteś .

ocenił(a) film na 7
chris6_filmweb

Nie chlap jak nie umiesz czytać ze zrozumieniem ;)
"pewnie znowu się zacznie że nic nowego nie wymyślili tylko kolejna gwiazda śmierci"

Serio? Sarkazm... itd?

ocenił(a) film na 8
WTTW_FILM

Sarkazm to teraz najlepsze wytłumaczenie braku wiedzy.

ocenił(a) film na 7
chris6_filmweb

Kurde, facet, rusz głową przeczytaj: "pewnie znowu się zacznie że nic nowego nie wymyślili tylko kolejna gwiazda śmierci." I npaisz własnymi słowami o co mogło mi chodzić, potem przeczytaj to niżej :*







Drogi, kolego, piszę o tym że ludzie będą się czepiać o gwiazdę śmierci mimo że nie ma to podstaw. I tak, drogi kolego, wiem że to interquel opowiadający o wydarzeniach między EP i a EP4. Brakiem wiedzy w tym wypadku prezentujesz tylko ty. Dalsze posty gdzie pisałem o tym że to gówno bo gwiazda jest zrobiona to czysty sarkazm. Zanim, drogi kolego, zechcesz się ośmieszyć w moim temacie, poczytaj poprzedni posty z strony 1 i 2. A teraz, polecam sobie przemyśleć :*


Bajo ;)

ocenił(a) film na 8
WTTW_FILM

"Hehe, pewnie znowu się zacznie że nic nowego nie wymyślili tylko kolejna gwiazda śmierci."

"Ale jest kolejna gwiazda śmierci, moim zdaniem to przesada, czwarta z kolei...."

- To są twoje wpisy i ten ostatni potwierdza powagę twoich słów .

ocenił(a) film na 7
chris6_filmweb

"Ale jest kolejna gwiazda śmierci, moim zdaniem to przesada, czwarta z kolei...."

To jest sarkazm ;) Facet, ty mnie nie znasz ;) To ma denerwować i wyławiać takich jak ty :* Kończę tę dyskusję, wróć na stronę pierwszą tam jeszcze odpisywałem jak ktoś nie rozumiał, potem zacząłem jaj sobie robić ;) Pisałem "Ironia..." itd. Pozdro, może w końcu zrozumiesz.

ocenił(a) film na 8
WTTW_FILM

Nie rozumiem
Swoją głupotą prowokujesz modne to było dwa lata temu teraz tylko jesteś żenujący
Bez pozdrowień

ocenił(a) film na 7
chris6_filmweb

Czytaj stronę pierwszą.

ocenił(a) film na 7
WTTW_FILM

interquel - czy to jest jakiś rodzaj bimbru?

ocenił(a) film na 7
Smok_Eustachy

Nie XD, tak się po prostu nazywa sequel a jednocześnie prequel.

ocenił(a) film na 9
kriso71

W rzeczy samej ! To historia pomiędzy e3 i e4.
"Wielu naszych przyjaciół zginęło, by zdobyć te plany". Zdecydowanie polecam. Epizod 7 można pominąć zupełnie, ale tej Historii nie wolno.

jacques_bo

Miałem duże oczekiwania wobec tego filmu i nie zawiodłem się.
Tak samo jak kolega powyżej uważam, że epizod VII można pominąć i nic się nie straci prócz odgrzewanego kotleta z rozmachem ( to oczywiście moje zdanie).
Charakteryzacja postaci, kostiumy, planety i fabuła - wszystkie te elementy świetnie wpasowały się w historię przed Starą Trylogią.
Błędy w filmach były, są i będą się zdarzać, lecz w tym przypadku mogę przymknąć oko, gdyż nie miały one kompletnie wpływu na zdarzenia jakie oglądaliśmy i jakie miały miejsce w epizodach IV, V, VI.
Znajomy powiedział i w pełni się z nim zgadzam, że jest to część dla Fanów starej sagi.

Mam nadzieje, że każdemu spodoba się tak jak mojej osobie.
Teraz czas na drugi seans :)
Jak to pięknie ujął "Osioł" w Shrek'u : "Ja che jeszcze raz"!

ocenił(a) film na 9
misiek663

W pełni się z Tobą zgadzam.
Chociaż szedłem wczoraj do kina z nastawieniem raczej sceptycznym, ale jakie było moje rozczarowanie. Bardzo pozytywne. Pozostaje mieć nadzieję, że kolejne historie będą równie dobre.

BTW oceniłem na 9, a wyświetla 8.

WTTW_FILM

Byłem wczoraj na seansie w 3D z napisami. Niestety film tylko średni, nie przypadł mi do gustu ten spin-off. W porównaniu do Przebudzenia mocy wypada słabo. Przykro mi, ale się rozczarowałem.

ocenił(a) film na 4
WTTW_FILM

Bo taka prawda, Przebudzenie mocy było bardzo dobre, tutaj w moim mniemaniu czegoś zabrakło, nie poczułem się jak w świecie SW, w kinie prawie zasnąłem.... Rogue One wypadł słabo.

ocenił(a) film na 7
WTTW_FILM

gr8 b8 m8, I r8 8/8!

ocenił(a) film na 10
WTTW_FILM

Kolejna Gwiazda Śmierci ? Przecież to pierwsza . Kolejna była w Powrocie Jedi . Nawet jak na ironię ta wypowiedź o kolejnej gwieździe jest beznadziejna .

WTTW_FILM

Bo taka prawda, nie mają pomysłów i wałkują w kółko to samo. Już "Przebudzenie Mocy" było porażką według mnie, ale "Łotr" jeszcze je przebił.

ocenił(a) film na 9
WTTW_FILM

Z tego co wiem akcja przenosi się do czasów Gwiazdy Śmierci. Radziłbym następnym razem przeczytać coś o filmie.

ocenił(a) film na 9
Andrzejcoolziomek

Przecież to sarkazm

ocenił(a) film na 7
mistrz_sheldon

Ciiii, oni tego nie wiedzą :D Psujesz zabawę XD

ocenił(a) film na 6
WTTW_FILM

Słaby film to już wiedźmin był lepszy

ocenił(a) film na 6
WTTW_FILM

Słaby film to już wiedźmin był lepszy

meys

sprzedam opla

ocenił(a) film na 7
boliwijskasusza

Kupie opla!

ocenił(a) film na 7
meys

Aha,

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones