PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608615}
8,3 8 967
ocen
8,3 10 1 8967
World of Warcraft
powrót do forum gry World of Warcraft

Tragedia

ocenił(a) grę na 4

Zniszczyli Warcrafta. A szkoda. Najgorsza gra tej niesamowitej firmy i jedyna zła. W sumie gdyby była darmowa i bez abonamentu dałbym 8. Ale w takim momencie. Tylko 4.
Wg. Mnie najlepszy był warcraft a potem równo Starcraft i Diablo. WoW tam gdzieś na 9535623 miejscu

ocenił(a) grę na 10
fafikozoom

co chcesz osiągnąć ?

ocenił(a) grę na 10
fafikozoom

a grałeś w nią w ogóle? Tzn. jakie masz zarzuty wobec niej?

ocenił(a) grę na 4
fafikozoom

Zarzuty mam następujące:
Za droga a nie jest jakaś genialna i sprawiła że nie ma co czekać na kolejną odsłonę wspaniałej strategi czasu rzeczywistego bo te *** z Blizzarda robią -nty dodatek do Tego głupiego WoWa który - bądźmy szczerzy nie jest jakimś ultraprzełomem tylko zwykłym MMO

ocenił(a) grę na 10
fafikozoom

Zwyklym to Ty jestes trollem ktory na dodatek niezbyt dobrze sobie radzi z umiejetnoscia argumentacji swoich opinii.

ocenił(a) grę na 10
fafikozoom

40 zeta za miesiąc to za drogo? no ale ty pewnie dostajesz kieszonkowe..

ocenił(a) grę na 9
icansee

Jak się nie zarabia to drogo. Zresztą ja w pewnym momencie kupowałem prepaidy za golda w grze którego miałem nadmiar dzięki umiejętnościom zarabiania tego drogiego kruszcu.

ocenił(a) grę na 10
Xsaav

mnie jakoś nigdy nie pociągało farmienie

Xsaav

Jak ktoś jest graczem i kupuje produkcje poza abonamentem do WoWa, abonament jest za drogi. Bo taki zwykły przeciętny Kowalski pogra godzinę dziennie, raz na kilka dni i nie ma za bardzo czasu żeby poświęcać czas tylko i wyłącznie tej produkcji skoro na rynku jest tyle ciekawszych gier, zarówno single jak i multi. Więc zdecydowanie te wydawanie 40zł na miesiąc to za dużo i lepszym pomysłem jest kupić raz takiego Guild Warsa 2 i mieć z głowy abonamenty.

ocenił(a) grę na 9
icansee

znalazł sie kuźwa cwaniak nie wszyscy mają tyle kasy że mogą se wydawać ja na bzdety

ocenił(a) grę na 8
icansee

Owszem, za miesiąc grania w durne MMO 40 zł to bardzo drogo.

fafikozoom

Skoro za droga to pograj sobie w Metina.
Od kiedy World of Warcraft jest strategią czasu rzeczywistego???

TROLL

fafikozoom

Ja w WoWa nie grałem ale rozumiem Twój ból odnośnie Warcrafta IV i możliwości lub jej braku co do powstania. Ja się łudzę, że jednak pojawi się w końcu pełnoprawny Warcraft IV fabularnie pomijający wszystkie Wowy i traktujący je jako niegroźną "wariacje na temat". Zresztą coś tam Blizzard nieśmiało przebąkuje jakoby mieli w planach po realizacji Titana zając się Warcraftem IV, mam nadzieje że to nie jest ich ostatnie słowo. No i mam także nadzieje że nie skopią tej gry dokumentnie jak to miało miejsce z Diablo III.

użytkownik usunięty
Bloodbane

To jest nas dwóch.

Już trzech :P

Powiem szczerze, że w WoWa nie grałem i nigdy prawdopodobnie nie zagram, bo by mi kieszenie przedziurawiło. Za to Warcraft III, podobnie jak oba Starcrafty zajmują najniższe miejsce na mojej półce z grami (żeby szybko po nie sięgnąć :). Ale z tego, co czytam na różnych forach, to nie mam co żałować tego WoWa. Jednak szkoda mi tej "niewiedzy" fabularnej. Moja znajomość Warcrafta kończy się na Frozen Throne. Odpowie mi ktoś może, czy bardzo dużo tracę przez niegranie w WoWa?

użytkownik usunięty
gizmo666

Wiem, że jest mnóstwo nowych postaci i że pozabijali wielu głównych bohaterów trójki, m.in Arthasa i Illidana. No i z tego co się na oko orientuję to sposób w jaki to wszystko jest kontynuowane dość mocno kłóci się ze stylem i historią trójki.

I stąd te domniemania, że może w Warcraft IV opowiedzą historię na nowo? Kurde no... ja wiem, że poczekam na IV jeszcze ładnych parę lat, ale ta urwana akcja z Frozen Throne nie daje mi spać do dzisiaj :(

ocenił(a) grę na 1
gizmo666

Która urwana akcja?

Awgwa

W sensie niedokończone wątki - taka pustka i żądza kontynuacji :)

ocenił(a) grę na 1
gizmo666

OK, też chciałbym żeby wyszedł W3. WoW to była straszna kicha

Awgwa

Chyba W4

ocenił(a) grę na 1
gizmo666

<facepalm> :D tak oczywiście W4

ale remake w3 też byłby miłą niespodzianką

fafikozoom

Nieźle się uśmiałem czytając twój post , oceniać grę w którą nigdy nie grałeś. WoW jest najlepszym MMORPG obecnie na rynku pod względem PvE, a PvP niewiele mu ustępuje, gra jest ciągle rozwijana, regularnie wpuszczany jest nowy content. Jeśli chodzi o abonament 45zł miesięcznie to nie jest dużo jeśli weźmie się pod uwagę dobrą obsługę techniczną i brak jakichkolwiek ograniczeń z gier F2P, no ale jak się ma 14 lat i nie posiada się własnych pieniędzy to faktycznie może być problem. Podwyższenia oceny gdyby była bez abonamentu nie będę komentował bo sam się świetnie ośmieszyłeś pisząc coś takiego. Do tego porównujesz RTSa z MMORPG i hack'n'slashem co samo w sobie jest już debilizmem.

Reynevann22

Zgadzam się calkowicie z twoją odpowiedzią!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones