PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608615}
8,3 8 966
ocen
8,3 10 1 8966
World of Warcraft
powrót do forum gry World of Warcraft

Wiem, że zaraz rzucą się na mnie fanatycy, maniacy i dzieci neostrady, ale nie rozumiem i pewnie nigdy nie zrozumiem fenomenu tej gry. Dla mnie jest beznadziejna - nie zainteresowała mnie, dziwna pod względem grafiki i jeszcze ten abonament który doi Blizzard (oraz droga podstawka)...

ocenił(a) grę na 5
karol_bc

Podobnie jak ja. Nie można jednak powiedzieć o tej grze nic złego, bo w końcu gra w nią tyle ludzi i zaraz Cię zeżrą. Napisałem kiedyś o tym wątek http://www.filmweb.pl/videogame/World+of+Warcraft-2004-608615/discussion/World+o f+Warcraft+czyli+najbardziej+przeceniona+gra+w+histori,1544708 i nie ważne, że chcesz tylko wyrazić swoje zdanie, że nikogo nie nakłaniasz do zmiany własnych poglądów. Nieeee, ważne że jesteś "nub" i się nie znasz bo nie dotarłeś nawet do 80lvl -.- A co do abonamentu, koronny argument fanatyka : "Firma musi zarabiać, a przecież te 60 zł za miesiąc to nic" - Szkoda tylko że to nie twoja kasa a twoich starych w 90% przypadków.
Dla mnie WoW jest przereklamowany. Owszem nie przepadam za MMO ale np. taki Lineage 2 wciągnął mnie na dłużej a WoW nie. Pod względem technicznym nie ma się co czepiać, grafika jaka jest taka na razie pozostanie, przez ogrom świata i rozgrywki. Gra ma wielki potencjał i pod względem technicznym to majstersztyk ale zarówno mnie jak i Ciebie nie wciąga, ale fanatycy tego nie kumają.

ocenił(a) grę na 6
karol_bc

też nie rozumiem ludzi którzy w to grają i jeszcze płacą co miesiąc żeby grać, gra jest nudna jak wszystkie mmorpg, zabij, przynies, wbij lvl itd. o co w tym wszystkim chodzi ????? czy ludzie zajęć nie mają ? kurde ja mam prace, co miesiąc kupuje karnet na basen i siłownie, do tego w lato gra w nogę na orliku, zimą wynajem hali do futsalu, w wolnych chwilach czytam jakąś książkę, zaspokajam swoją kobietę i nie wiem, nie rozumiem po co miał bym tracić czas i pieniądze na coś takiego ! totalnie nie rozumiem ludzi którzy marnują życie na takie bzdety.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones