PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=608615}
8,3 8 966
ocen
8,3 10 1 8966
World of Warcraft
powrót do forum gry World of Warcraft
ocenił(a) grę na 9
ILoveHaribo

Grałeś/aś chociaż?!?

ocenił(a) grę na 4
Denver_83

Owszem, grałem.

ocenił(a) grę na 10
ILoveHaribo

Chyba w Mario...

ocenił(a) grę na 9
ILoveHaribo

A więc parę pytań: który lvl, gear, ally czy horda, klasa, ilość dodatków.

ocenił(a) grę na 4
Denver_83

Nie będę Ci podawał sprzętu sprzed 6 lat kolego. Ostatnia dobra gra Blizzardu z tego typu to Warcraft 3 z dodatkiem Frozen Throne.

ocenił(a) grę na 9
ILoveHaribo

WoW to gra innego typu, panie kolego.

ocenił(a) grę na 4
Myko

To nie mogli tego do cholery nazwać inaczej niż World of WARCRAFT?

ocenił(a) grę na 9
ILoveHaribo

Nie, bo rozgrywa się w uniwersum Warcrafta. Rozumiałbym Twoje oburzenie gdyby ktoś to nazwał Warcraft 4, ale nie w tej sytuacji.

ocenił(a) grę na 1
Myko

Tyle, że to, co się dzieje w WoWie, woła o pomstę do nieba. Blizzard uśmierca najciekawsze postacie (Kel'thuzad, Ilidan, Arthas, Deathwing, Korialstrasz, Malygos itd.), inne całkiem z dupy wskrzesza (Muradin, Mal'ganis), a na dodatek serwuje beznadziejne wydarzenia (wojna z niebieskimi smokami, poświęcenie Aspektów, zniszczenie Theramore).

kingman1

Masz całkowitą rację.
Korialstrasza też uśmiercili? Ehh... mogliby to jeszcze wszystko odkręcić. Najpierw po cichu robić film, a tuż po filmie ogłosić pracę nad Warcraftem 4 i końcem WoWa (który i tak już powoli umiera).
Swoje miliony mogliby zarabiać na jakimś innymi MMO: Firefall, Titan czy innym badziewiu.

ocenił(a) grę na 9
Dentarg

Ta, 10 milionów gracz i umiera.

ocenił(a) grę na 9
kingman1

Kwestia gustu. Arthas czy Illidan to typowe, tragiczne postacie które raczej nie mogły skończyć inaczej. Przynajmniej gracze mają co robić :)

kingman1

Z dupy to Ty się wziąłeś, ty i twoje wypociny. Muradina nikt nie uśmiercił aby go wskrzeszać.

ocenił(a) grę na 1
jarod33

Może tak grzeczniej? Ja Ciebie nie obrażam, wyrażam jedynie swoją opinię o tej grze, która DLA MNIE jest profanacją świata Warcrafta.

Przed WoWem wyraźnie było wiadomo, że Muradin zginął w W3 podczas zdobycia Frostmourne'a przez Arthasa. Dopiero w WoWie wymyślono ten "genialny" pomysł z tym, że nie zginął, a jedynie stracił pamięć.

kingman1

Twój komentarz typu: z dupy uważasz za grzeczny?

ocenił(a) grę na 1
jarod33

Jest różnica między moją wypowiedzią, a Twoją. Użyłem ostrego sformułowania, prawda, ale nikogo personalnie nie obraziłem. Z kolei Ty obraziłeś mnie osobiście.

ILoveHaribo

Po pierwsze W3+TFT wyszła wcześniej niż WoW. Po drugie WoW jest rozbudowanym uniwersum w jakim miałeś okazję toczyć rozgrywkę w W3 innymi słowy Azeroth.

Denver_83

To dziś żeby ocenić MMO trzeba zaprzepaścić pół życia grając w to tyle czasu? xD

ocenił(a) grę na 9
Dassanar

A jak inaczej?! Ja na początku jak kupiłem, posiedziałem trochę i mi się znudziło... Po jakimś czasie wróciłem i nagle się okazało, że jest nie do oderwania się :D

Denver_83

Ja tam się wolę do tego nie zbliżać, bo studia zawalę ;p

Poza tym, nie lubię takich cukierkowych gier. Oprawa Warcraft 3 to dla mnie maksymalny limit :D

Dassanar

To pograj sobie w simsy albo sapera.

jarod33

Mam wrażenie, że kolega ma problemy z rozróżnieniem pojęcia "cukierkowy" z "zaawansowany graficznie" xD

ocenił(a) grę na 4
Dassanar

Nie, po prostu grałem w to gdy nie było do tego dodatków. Poza tym, zaprzepaściłbym 1/3 życia gdybym grał w to do dziś ;) (mam 18 lat)

ocenił(a) grę na 8
ILoveHaribo

grać =/= zaprzepaścić.

Gra się z umiarem.

ILoveHaribo

Jak masz 18 to rozumiem ocenę. Gdy ta gra wyszła, była fenomenem, ale raczej tego nie ogarniesz, bo ile ty miałeś wtedy lat? 11? No właśnie...

Patty Diphusa

A to gra nie jest niby +12 lat? Podejrzewam, że i tak najwcześniej w to zagrał jak miał te 12 lat, tak więc gierka jest skierowana do takich użytkowników jak on.
Poza tym nie gadaj głupot, że 11-latek nie ogarnie gierki typu WoW (jakby w tej gierce rzeczywiście dużo było ogarniania...). Mój brat cioteczny, gra w WoWa od kilku ładnych lat, a zaczął jak miał 9. W wieku 11 lat można nie ogarnąć serii Europa Uniwersalis, a nie WoWa.

Patty Diphusa

+ 10 :) za odpowiedź.

ILoveHaribo

Ta.... na starterze.

ILoveHaribo

Jak na MMORPGa to WoW jest bardzo dobry. Jak na grę z serii "Warcraft" to najwyżej 3/10.
1 za odwzorwanie świata... szkoda, że w tak brzydkiej, cukierkowatej grafice.
1 za prowadzenie świata/fabułę oraz patche które dodają nowe wydarzenia w grze.
1 za powrót Deathwinga. Miło, że nie zapomnieli o mojej ulubionej postaci ze świata Warcraft. Szkoda, że smoczydło nie doczekało się filmu...

Dentarg

Warcraft III też miał paskudną, cukierkowatą grafikę. Niestety. Nie wiem, dlaczego blizzard ubzdurał sobie ten design.

Patty Diphusa

Niestety :/
Dlatego też pierwsze dwa Warcrafty i "stary Blizzard" (przed rozłamem) mi się bardziej podobają od obecnego świata Warcrafta (War3 i WoWy). Powiedzmy sobie szczerze: świat Warcrafta, mimo wielu krain i wątków fabularnych nie umywa się nawet do np.: świata Elder Scrollsów. No może Oblivion jest nieco gorszy od reszty, ale i tak świat dużo lepiej się prezentuje niż te WoWowe pokraki.

Dentarg

Ale ja tam lubię Wowa :p Nigdy nie byłem jakimś strasznym fanatykiem, ale parę miesięcy to se w nią pykałem, z kumplami, było bardzo przyjemnie.

A co do gier z warcraftem w tytule, nic nie przebije dwójki. Razem Heroes III i Rome: Total War to najlepsza strategia wszech czasów!

ocenił(a) grę na 9
Patty Diphusa

Bo taka stylistyka lepiej opiera się upływowi czasu.

Myko

No niby prawda, ale czy to jest warte uśmiercenia brutalnego klimatu?

ocenił(a) grę na 10
ILoveHaribo

a tylko mi powiedź że jest lepsza gra mmo od tego to cię wyśmieje z kumplami... widać że nie doszedłeś do lvla wyższego niż 15, żeby w to się wciągnąć trzeba się troszkę bardziej rozwinąć

ocenił(a) grę na 10
TxShadow

powiedz*

ocenił(a) grę na 4
TxShadow

Guild Wars 2

ILoveHaribo

Otóż to ;) 18 latek wychowujący się na GW2, dlatego mówię, nie ogarniesz.

ocenił(a) grę na 4
Patty Diphusa

Nie powiedziałem że się na tym wychowałem tylko że jest to o wiele lepsze MMORPG od WoW'a. Nie grywam w żadne MMORPG, wolę co-opa w Saints Rowa 3 niż bezmózgie naparzanie potworków.

ocenił(a) grę na 9
ILoveHaribo

Jak się chce to i w WoWie można znaleźć wyzwania (rajdy, challange mod w dungeonach, rankingowe PvP)..

ILoveHaribo

Bezmózgie naparzanie to masz w Saints Row 3 właśnie, WoW złożonością niektórych mechanik przebija dziesięciokrtnie SR3 jak i Guild Warsa 2, pewnie się dziwisz jakim cudem, otóż mój drogi na początkowych poziomach gra opiera na klepaniu potworów, ale w endgame czyli tam gdzie zaczyna się właściwa gra potrzeba doskonałej znajomości postaci, mechanik bossów bądź ogarnięcia w pvp bo inaczej nawet nie masz podejścia.

PS. Guild Wars 2 to badziew a nie prawdziwe MMORPG ;)

ocenił(a) grę na 4
Reynevann22

Lubię gry ryjące banię (SR, BioShock), WoW'owi to się nie udało.

ILoveHaribo

Również bardzo lubię SR za nieskręowaną niczym rozpierduchę, a BioShocki mają świetny klimat ale WoW jak wszystkie MMO to po prostu zabijacz czasu i dzięki przyjemnemu gameplayowi jest w tym świetny, porównywanie gier singleplayer i MMO mija się trochę z celem bo to dwa różne światy.

ILoveHaribo

Widać po komentarzach i poziomie jaki prezentujesz.

Reynevann22

Zgadzam się w całej rozciągłości!

ILoveHaribo

Zgadzam się. Może 8 lat temu to było coś, teraz ta gra odrzuca. Guild Wars 2 rządzi. WoW wykorkował dawno temu i trupa trzeba zakopać.

ocenił(a) grę na 10
derro

1. A więc powinno tu być trochę wyrozumiałości, ponieważ gra ma swoje lata
2. Moim zdaniem gra jest świetnie rozbudowana, samemu może troche nudno się gra... ale jak by ktoś z was spróbował w 5 osób zagrać to gra wymiata (razem można robić od cholery rzeczy... duengony,battlegroundy,questy,rajdy i wiele wiele więcej) poza tym gra ma bardzo ładny soundtrack, idealny do klimatu miejsca, wspaniały krajobraz gry
3. Narzekacie na to że gra jest całkowitym zaprzepaszczeniem, fabuła jest z dupy itp. itd. a założę się że pewnie teraz większość tych co gardzą wowem naparza teraz w tego "popularnego LoLa (którym ja gardze po całości) który nie dość że jest podróbą DOTY (twórcy lola sami to przyznali) to jeszcze gra ni to soundtrack dobry, ni to fabuły, ni to klimatu... to się dopiero nazywa "bezmózgie naparzanie" jak to ujął pan 3 tematy nade mną

derro

Żartujesz czy o pomoc wolasz?

ILoveHaribo

A dlaczego?

ocenił(a) grę na 4
Starigniter

Ta gra poza tytułem ma tak naprawdę mało wspólnego, tak jak ktoś wyżej bardzo słusznie napisał, uśmiercono 2/3 bohaterów z uniwersum Warcrafta, a wskrzeszono mniej istotne postacie. Patrząc na kuzyna, który w to gra, i wydarzenia w tej grze, WoW przypomina gamingową "Modę na sukces"

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones