PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=678629}
9,6 58 861
ocen
9,6 10 1 58861
Wiedźmin 3: Dziki Gon
powrót do forum gry Wiedźmin 3: Dziki Gon

Jeden z punktow do odkrycia lezy miedzy wsiami:Sworon i Zalipie.Jak dochodze do wskazanego miejsca to mam wszystkich osadnikow pozabijanych, a przy znaku zapytania pojawie mi sie niby czerwona strzalka ku dolowi jakoby lokalizacja byla gdzies pod ziemia...Jak odkryc te misje???

ocenił(a) grę na 10
Magister_Perotinus

Pamiętam te misje. Jest świetna. Jak ją aktywować? Ano w zleceniach wiedźmińskich jest coś o tym. Tajemnica Wsi zalipie??? Czy coś takiego? Poszukaj na tablicach ogłoszeń. Co do aktywowania to musisz tam poszperać wiedźmińskimi zmysłami i coś znajdziesz. I owszem - będzie się działo nad i pod ziemią.

niedobitek_1

Nie, nic to nie jest to.Zlecenia wiedzminskie mam wszystkie zrealizowane teraz jestem na 38 poziomie.Szukalem w necie jakis informacji na temat tej lokalizacji w polowie droi miedzy wsiami Sworon i Zalipie:kompletnie nic.Chyba jakis bug wyskoczyl.

ocenił(a) grę na 1
Magister_Perotinus

Pomiędzy wsią Sworoń a Zalipie masz obozowisko bandytów na takiej górce i opuszczone miejsce w dziczy. W lokacji z opuszczonym miejscem trzeba pozabijać paru dezerterów od Krwawego Barona. To samo miejsce odwiedza się w misji "Duchy Przeszłości" gdzie jedziemy z Letho szukać Ludvika. Jeżeli nie wyzwoliłeś tego miejsca przed rozpoczęciem tego zadania prawdopodobnie już tego nie zrobisz.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones