PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=642590}
9,1 26 685
ocen
9,1 10 1 26685
The Last of Us
powrót do forum gry The Last of Us

Klimat muzyka , akcja nie liniowa dużo zwrotów , gra dla dorosłych , na poziomie najwyższej trudności chyba nie do przejścia (nie polecam na trudnym poziomie zaczynać bo się można zniechęcić)
Realistyczne podejście do świata post apokaliptycznego i do walki z zarażonymi , coś pięknego jeśli chdzi o filmowy klimat to może troszkę jak "droga" ale troszkę bo jest orginalnie jak na temat o zombich osobiście nie lubię tych klimatów a gra mi sie bardzo podobała bardzo. 10/10 . POLECAM MUST HAVE DLA POZIADACZY PS4 choć gra jest z 2013 r.

ocenił(a) grę na 10
beloved1

Na pewno najlepsza gra na PS3 - czy na PS4? Polemizowałbym.
Podobnie wjak GTAV na PS4 to jak i The Last of Us Remastered widać momentami, że ta gra jest z poprzedniej generacji. Mimo szlifów graficznych etc. Detale, ale do nich właśnie przywiązuje uwagę.

Niestety póki co na PS4 jest więcej odgrzewanych kotletów z PS3 (aczkolwiek bardzo smacznych - jak właśnie GTA czy Last of Us) niż nowych pełnoprawnych tytułów exclusive - jak na razie z nowej generacji (bowiem traktuje GTA i Last of Us jako poprzednią) tylko dobrze się bawiłem na The Order 1886 i InFamous: Second Son.

ocenił(a) grę na 10
the_governor

No to co jest lepsze??? GTA to też w zasadzie z ps3 , the order 1886 fajna grafika i nic więcej ,gra jest słaba , podaj tytuł lepszy od last of us w każdej dziedzinie bo mimo że to gra z ps3 (w wersje z ps3 nie grałem) ,ale nic lepszego, gta V przeszedłem na
Xbox 360 więc nie licze tego tytułu. Trzeba sobie powiedzieć jasno że the last of us to "niestety" najlepszy tytuł z dostępnych na ps4 niestety bo gier na ps4 jest jak kot napłakał. gram tylko w nba 2k15 online gta v i całe last of us pograłem reszta to lipa nie ma nic fajnego .

the_governor

Przeglądając sobie ostatnio listę exów na PS4, pomyślałem: biednie, oj biednie. Era remastera ot co. Brakuje nowych gier, większość to remastery, ale dla mnie akurat The Last of Us jest najlepsze, no, mimo, że gra z PS3. Z exów naprawdę nie ma nic ciekawego poza TLoU. Na The Order: 1886 liczyłem jako na pierwszą grę wartą zakupu PS4 - a tu pyk, sześciogodzinny film i pokaz możliwości graficznych konsoli. I tyle. A szkoda. Może Bloodborne coś odmieni...

Twórcom brakuje pomysłów, każda nowa gra to szansa na wtopę, więc lepiej zaserwować graczom coś co już znają i lubią z podkręconą grafiką.
A w roku 2015 prawdopodobnie ciąg dalszy zasypywania kolejnymi kotletami z poprzedniej generacji, niedawno słyszałem o remasterze God of War III...
Remaster? Tak, jeśli gra jest tego warta i wyszła pod koniec życia konsoli jak np. The Last of Us.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones