PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=642590}
9,1 26 685
ocen
9,1 10 1 26685
The Last of Us
powrót do forum gry The Last of Us

Napalilem sie jak szczerbaty na suchary bo gra stworzona przez Naughty Dog ktorzy stworzyli najlepsza gre w jaka gralem. Gre niestety porównywałem do serii Uncharted...

Niestety sie zawiodlem..., ale o tym dlaczego pozniej najpierw to co dobre.
Na pewno grafika. Jest niesamowita, dopracowanie szczegolow scenerii to poprostu masakra. Kazde pomieszczenie przez ktore sie przechodzi to istny majstersztyk, az zal bylo przebiegac przez nie gdzies w akcji. I w sumie tyle co mnie przyparlo do muru. Jako taki bym powiedzial jest sam scenariusz bo o ile jak inni zauwazyli jest faktycznie dojrzaly to po przejsciu gry mysle kazdy mial mine ala WTF? To juz? To koniec ?

A to na czym sie zawiodlem to niestety rozgrywka... Jest poprostu tak banalna i trywialna ze pod koniec to mialem ochote tylko ja skonczyc zeby odchaczyc sobie ta gre.
W Uncharted kazda sekunda to byla akcja i emocje a tutaj przemykanie gdzies po boku korytarzami albo rozwiazywanie zagadek na poziomie gdzie postawic drabine.... Tak wiem ze to gra o zombie i glownie albo jest pusto albo trzeba byc cicho ale naprawde brak mi tych filmowych rajdow z Uncharted gdzie gonilo sie na zbity pysk przez pol miasta a pad wibrowal jak oszalaly.
Tutaj tez spodziewalem sie tego elementu, niestety go nie dostalem.

Po drugie czy ktos z was zauwazyl ze w grze nie ma wgl muzyki ? Sa 3 zapetlone sample jezeli chodzi o akcje i JEDEN glowny utwor ktory pobrzdąkuje co jakis czas a potem jest caly na koniec gry. Kurna jeden.....

Porownujac to z Uncharted to tam mialem kurde cala orkiestre i mase utworow. Do dzisiaj slucham calych sciezek dzwiekowych z Uncharted bo sa poprostu przekozackie az chce sie zagrac jeszcze raz i poczuc te emocje.


Podsumowujac:

NA+ : Grafika - jest niesamowita, tak samo jak aranzacja wnetrz

NA "tak se": Scenariusz - jest ok ale moglo byc lepiej.

NA - : Rozgrywka i Muzyka. Rozgrywka jest taka sobie a muzyka to nawet nie muzyka.


Moim zdaniem zrobili gre po taniosci bo musieli cos szybko wypuscic. Niestety porownywalem gre do serii Uncharted przez to wiekszosc mojego nie zadowolenia bo myslalem ze postawia poprzeczke na podobnym poziomie jak nie wyzej a tu klops. Moglem porownywac do "zwyklych" gier wtedy bym powiedzial ze gra jest nawet dobra :P



PS. O pomste do nieba wola akcja w muzeum. Kurde myslalem ze nawiaza do Marco Polo tam wzgledem Uncharted i owszem byly nawet jakies statki ale nie dalo sie nic odczytac a tak to wiekszosc muzeum poswiecona byla wojnie secesyjnej. A taka ladna okazje mieli. Ktos cos zauwazyl w tym muzeum ?

ocenił(a) grę na 10
cezary188

Co za stek bzdur ;/ Współczuję podejścia do gier. Jak nie ma łubudubu to gra jest kiepska? Nie dostrzegasz bardziej realnego podejścia do akcji? Celu oszczędnej muzyki? Jeszcze nie widziałem filmu o zombie z orkiestrą w tle.

MatiZ_3

Wiesz jak bede chcial realności to wyjde na dwór, od gry oczekuje emocji i akcji... tutaj tego nie bylo za wiele.

ocenił(a) grę na 10
cezary188

Po prostu nie rozumiesz tej gry. To tak jakbyś narzekał, że w Gran Turismo ścigasz się samochodami. Myślałeś, że to będzie kolejne Uncharted. To inny podgatunek. Nie ma tu miejsca na odjechane sceny akcji. Uwielbiam Uncharted, ale ta gra dostarczyła mi więcej emocji niż wszystkie części razem wzięte.

MatiZ_3

No mi nie i uwazam ze mozna bylo ja zrobic duzo lepiej i stad ten post :P

ocenił(a) grę na 10
cezary188

Po mojemu to nie są trzy utwory http://www.youtube.com/watch?v=duwlqZWJEcM

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones