PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=642590}
9,1 26 685
ocen
9,1 10 1 26685
The Last of Us
powrót do forum gry The Last of Us

mam problem z trofeum To wszystko sobie tu leżało i Chcę o tym pogadać

użytkownik usunięty
UrukHai1981

to zależy, czy grasz z solucjami, choć przypuszczam, że tak, skoro zrobiłeś pozostałe.

mi zostały tylko trofea z multi i z "to wszystko sobie tu leżało" miałam taki problem, że nie zczailam, że jak zaczyna się rozdział w kurorcie nad jeziorem to trzeba przejrzeć wszystkie rzeczy w plecaku Ellie i posłuchać, co ma do powiedzenia. Resztę, jak i rozmowy, bez problemu znajdziesz z solucjami z IGN czy Gamefront. mogę dać linka :) tak czy owak, powodzenia

ocenił(a) grę na 10

dokładnie mam 11/12 artefakty w kurorcie nad jeziorem a do trofeum "Chcę o tym pogadać" przechodziłem korzystając z jakiegos filmiku podobno jest potrzebnych 37 takich rozmów wszystko wykonywałem tak samo i nic prosiłbym o tego linka przejde jeszcze raz ale to nic bo gra jest super no i czekam na DLC pozdrawiam

użytkownik usunięty
UrukHai1981

dałabym ci linki do podręcznika i solucji, ale filmweb nie lubi zewnętrznych linków w postach.
inaczej:
wpisz w google "the last of us artifacts locations" lub "the last of us poradnik gry-online"
that's all I can do for ya. powodzenia z tym :D

UrukHai1981

Mi brakuje tylko ukonczenia dróg łowców i świetlików na necie. Podchodze 3eci raz żeby zaliczyc te 12 tyg i i zawsze przy 10-11 pada mi populacja ludzi :/

UrukHai1981

list od mamy obroc na lewa strone ;)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones