PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=684111}

The Evil Within

Psycho Break
2014
7,5 2,7 tys. ocen
7,5 10 1 2669
The Evil Within
powrót do forum gry The Evil Within

Moze ktos powiedziec czy sie oplaca kupic jak ogolnie grywalnosc itp

ocenił(a) grę na 10
danielek929

hej własnie jestem na chapterze 5 i powiem ci tak! ta gra jest po prostu zajebista...

ocenił(a) grę na 9
elosidzej

Na czym kolega gra? Ogólnie byłbym bardzo wdzięczny za informacje odnośnie wersji na ps3 - framerate, grafika, bugi (czy jakieś są) itp. Dajcie znać jeśli ktoś się orientuje.

ocenił(a) grę na 10
vlad21

Ja gram na PC na full ustawieniach to grafika jest naprawdę dobra. Na ps3 wiadomo ze będzie dużo gorzej. A co do gry jestem w 7 rozdziale i nie zauważyłem żadnych bugów czy błędów gra jest przeżyjesz.

ocenił(a) grę na 10
elosidzej

Przezajebist.*

ocenił(a) grę na 9
elosidzej

Dzięki. ;)

ocenił(a) grę na 9
danielek929

Ja dopiero w połowie 3-go i jak dla mnie to to czego oczekiwałem. Taki skradankowy Resident Evil ;]

ocenił(a) grę na 7
p00h

Dzieki krotko i na temat:)

danielek929

Powiem tak gra jest bardzo dobra jak na strzelankę tpp surviver horror te postacie przypominają mi coś z resident evil i silent hill razem takie połącznie no i element zaskoczenia jak z gry fear

scorpion6

Tylko ten obraz wąski ;/ w czasie grania

ocenił(a) grę na 7
scorpion6

Jaki obraz taki jak w filmach? A nie orientujesz sie czy troche mozna przy niej spedzic czasu czy znow jakas krotka ?

danielek929

Tak jak w filmach , czarne paski , na krótko grę to nie wygląda ktoś napisał że 14 godzin grania , ale podobnierz ten obraz jest jakiś sposób powiększenia

ocenił(a) grę na 7
scorpion6

No wlasnie patrzylem gameplay wczoraj i nie cirkawie to wyglada...14h troche krotko

ocenił(a) grę na 7
scorpion6

Jednak zdecydowalem sie na kupno :) wiesz jak zmienic ten obraz na caly?

ocenił(a) grę na 5
danielek929

Ja już skończyłem TEW. Bardzo średnia gierka. Gdyby nie maly fov, letterbox i framecap to może dodał bym jej jeszcze 1 albo nawet 2 punkty, ale już nawet pomijając problemy techniczne to gra i tak jest co najwyżej średnia. Taki resident evil, który chciał zostać Silent Hillem ale coś mu nie wyszło. Gameplayowo średnio, trochę jakbym grał w jakąś starą strzelankę tpp, walki z bossami nie są zbyt ciekawe a czasami nawet irytujące. Fabularnie słabo, historyjka w grze jest nudna i przewidywalna, tak samo jak główny bohater i jego znajomi, nawet główny antagonista jest niezbyt ciekawy. Za to świat gry wygląda i jest zrobiony całkiem fajnie, wydaje się być bardzo chaotyczny, przypomina trochę koszmar senny.
Jeśli jeszcze nie kupiłeś to ja bym ci radził poczekać aż stanieje albo zrobią patch, który poprawi to i owo.
Ode mnie 5/10

ocenił(a) grę na 7
soptless

No wlasnie sie zastanawiam bo troche te gry kosztuja a dlugosc gry jak wypada

ocenił(a) grę na 5
danielek929

Mi przejście zajęło 13h przy czym dużo "zwiedzałem"

ocenił(a) grę na 7
soptless

To cienizna straszna .masakra krotkie sa te gry strasznie dobre 3 dni i dziekuje

ocenił(a) grę na 8
danielek929

Te czarne paski od góry do dołu jak dla niektórych również '" po bokach " da się zniwelować :-) GOOGLE.

ocenił(a) grę na 7
Dante194

Na PC moze tak ale nie na ps4