PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=605965}

Baldur's Gate II: Cienie Amn

Baldur's Gate II: Shadows of Amn
9,0 9,6 tys. ocen
9,0 10 1 9571
Baldur's Gate II: Cienie Amn
powrót do forum gry Baldur's Gate II: Cienie Amn

jak uważacie? czy baldur jest godny uwagi? bo jak po recenzjach widze to jest naprawde wspaniały, co prawda bardzo chce zagrać ale wole was podpytać

ocenił(a) grę na 10
shadyem

oczywiście ;) najlepsza gra ;)

Aquilae

ale jakaś konkretna cześć czy cała antologia baldura?

ocenił(a) grę na 10
shadyem

2 czesc najlepsza ;) ale 1 tez godna uwagi

użytkownik usunięty
shadyem

Stary, właśnie gram znów w Baldura 2, zdecydowanie polecam, takich gier już nie robią, radzę ci grać i odkrywać grę a nie skupić się na jej przejściu, w swojej drużynie miej Edwina, owszem charakter dosyć paskudy ale jest najpotężniejszym magiem jakiego można dołączyć.

wiem że niestety juz takich nie robią :( widać po d3, d2 ma swoj charakterk i klimat ale d3 to juz lekka porażka, no wiec jak polecacie to trzeba poszukac w domu albo w necie :), dzieki wielkie za odp o baldur's gate

użytkownik usunięty
shadyem

A wygląda na to że marka jest reborn... na stronie internetowej baldurs gate pokazał się zegar ciekawe...http://baldursgate.com/

ocenił(a) grę na 10

Ja nie widzę żadnego zegara.

ocenił(a) grę na 10
shadyem

Diablo i Baldur's to dwie zupełnie inne gry. W Diablo masz prawie samą nawalankę, a fabuła Cię sztywno kieruje przez grę, nie ma możliwości zrobienia czegoś inaczej, po swojemu. Ja osobiście lubię Diablo, żeby się odprężyć. A BG kocham :) to tak jak byś 'czytał'/'grał' w książkę w której sam piszesz kolejną stronę :). Zdecydowanie POLECAM!

Najlepiej zacznij od 1 części to będziesz wiedział dokładnie o co chodzi :). Grając w 2 część bez 1 części trochę stracisz.

ocenił(a) grę na 9
shadyem

Zacznij od 1 części, ale ściągnij coś co poprawi rozdzelczność, albo coś podobnego. Pewno hardkorowi fani czegoś takiego nie tykają, ale o ile grafa dwójki jest i dziś bardzo fajna, to jedynka już trochę drażni. Najlepsze są mody przenoszące jedynkę na silnik dwójki

kozas15

W lecie wyjdzie Enhanced Edition, warto poczekać.

Solomon_Kane

W tej wersji EE będą jakieś nowości? Czy to wersja typu nowa ścieżka dźwiękowa i kilka bzdetów od twórców?

hipnoza25

http://baldursgate.com/ Z tego co wiem, mają być dodatkowe misje, dodatkowe utwory muzyczne, a trzon gry pozostanie ten sam. Poza tym usprawniają grafikę i robią support pod tablety. Silnik to nadal infinity (na szczęście). Większość tego, co słyszałem to plotki. Ja kupię na 100%.