PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=370554}

Zagubiony pokój

The Lost Room
7,8 10 537
ocen
7,8 10 1 10537
Zagubiony pokój
powrót do forum serialu Zagubiony pokój

UWAGA, POST ZAWIERA SPOILERY!!!





chodzi mi o zdjęcia znalezione przez Joe. są one Obiektem, pokazują drogę do Skarbca, w którym jakiś czas po Wydarzeniu (w trakcie którego przedmioty nabrały nowych właściwości), jeden z członków Legionu ukrył część Obiektów, tak?
tak.
jak to jest więc możliwe, że zdjęcia są jednocześnie Obiektem i pokazują miejsce, do którego dopiero dużo później zostały zabrane przedmioty z pokoju?
musiały powstać PO wszystkim, prawda?

jest na to jakieś wytłumaczenie?

zdaję sobie sprawę z tego, że serial ma kilka niedociągnięć i dziur, ale szczerze mówiąc, nie przeszkadza mi to. serial się stara. tłumaczy/naciąga, ale robi to w miarę sensowny sposób.
jednak sprawa ze zdjęciami zwyczajnie mnie razi i psuje całą zabawę :/

zuzens

A mi się wydaje, że tylko jedno zdjęcie było obiektem. Te z napisem "Gallup". Chyba, że źle mi się wydaje. Jeśli tak to poprawcie mnie.

ocenił(a) serial na 9
Klipo

a wiesz, że możesz mieć rację? kuźwa, o tym nie pomyślałam xD
dzięki!

zuzens

Wiem, że odpowiadam na pytanie sprzed 4 lat, ale dam wyjaśnienie jakby ktoś jeszcze się zastanawiał.
Spośród wszystkich zdjęć tylko jedno było Obiektem, tak jak mówi Klipo, dokładnie to z napisem "Gallup", czyli nazwą miasta w którym znajdował się motel. Jako jedynie nie było częścią mapy do Skarbca, tylko pozwalało ujrzeć nieistniejący 10 pokój jeśli się przezeń patrzyło w puste miejsce koło 9 pokoju.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones