Willow
powrót do forum 1 sezonu

Problem w XXI wieku jest taki że zdecydowanie za szybko wychodzą nowe filmy i seriale przez co ludzie sami nie wiedzą czego oczekują. Jak na te czasy to wątpię że da się jeszcze coś zrobić z efektem WOW... (teraz taki miał być podobno avatar a też ma mieszane opinie).
Pomyślcie tak: Wyobraźcie sobie jak w tych czasach wyglądał by władca pierścieni - i też byście narzekali niestety, takie czasy. a zresztą to jest serial DISNEYA który nie wydaje mi się żeby na niego szło mnóstwo kasy tak jak to jest przy filmach wysoko mierzących....

Wracając do samego serialu, po tych kilku odcinkach ja jestem usatysfakcjonowany, dostałem proste kino gdzie znaleźć można ładne widoki, magię, itp
Owszem fabuła jest prosta ale ludzie to jest DISNEY - on jest kierowany głównie dla dzieci to czegoście się spodziewali, labiryntu fauna czy co? ;/

O "Konieczności" wprowadzania tych z****nych poprawności politycznych nie będę się wypowiadał bo jest to tak na siłę od pewnego czasu wciskane w disney'u ,że gdybym był homoseksualny to bym się czuł jak eksponat który trzeba podziwiać na siłę....

Aktorzy faktycznie są zbyt "Prości" - najbardziej chyba rzuciła się w oczy ta cała "księżniczka" która nie dość że ciuchami to jeszcze fryzurą przypomina faceta (znów nawiązanie do poprawności? oby nie) - no i jej wiecznie pretensjonalny ton poprostu odrzuca ;/.

Męskie postacie + ta ruda (imion zapomniałem xD) nawet spoko da się polubić.

Ogólnie takie 6-7/10 ale napewno nie 5,0

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones