PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=869049}

Willow

5,0 2 632
oceny
5,0 10 1 2632
5,0 4
oceny krytyków
Willow
powrót do forum serialu Willow

Nie mam zbyt dużych oczekiwań i nadzieji, jedynie boję się żeby nie spartolili tego za bardzo, jak nową trylogię SW i wiele innych. W trailerze już widać bandę czarnych rastafarian, Madmartigana zamienili na Sindbada żeglarza, nic tylko czekać która z postaci będzie homoseksualna, a księżniczka z pierwszej części zapewne już jest księciem.

trukomholek

Nowa Mała Księżniczka też będzie czarna. Trzeba się chyba przyzwyczaić, że wszędzie będzie nam wciskane że patologia jest normalna a czarni są lepsi od białych bo inaczej rasizm i homofobizm :0

trukomholek

Widać, ze niektórzy byli za młodo ostro jechani za zakrystii. Jedyne co zapamiętali to czarny kolor i przyrodzenie biskupa. Żal.

ocenił(a) serial na 1
Iron_Heart

Dziękuję że wybrałeś mnie, żeby podzielić się swoją życiową traumą. Mam nadzieję, że masz kogoś bliskiego, albo znajdziesz kiedyś, z kim będziesz mógł się swoją historią również podzielić poza internetem.

trukomholek

Hmmm właśnie obejrzałem zapowiedź i w zasadzie nie widzę w niej niczego niewłaściwego. To, jakby nie było nadal Lucasfilm, a nie jakiśtam Amazoon; czynię aluzję do "Pierścieni Władzy", o których było wiadomo od początku, jakie będą.

tomtop

Niestety wytrzymałem do momentu, gdy zobaczyłem liżące się lesby....niedługo to będzie w bajkach dla dzieci....apokalipsa ...

trukomholek

Również w trailerze nie widzę niczego zdrożnego.

ocenił(a) serial na 3
trukomholek

Tylko że w wiosce Willowa też byli czarnoskórzy...

ocenił(a) serial na 1
trukomholek

Powiem Ci tak dramat wypaczony strasznie na siłę wstawiona i promowana ideologia lpg to już się robi niesmaczne oczekujesz fajnej kontynuacji baśni masz podręcznik lpg i zniewieściałych facetów za to męskie kobiety nie polecam mocno rozczarowany

ocenił(a) serial na 9
autume1

Gdzie ty tam masz męskie kobiety i zniewieściałego faceta?

ocenił(a) serial na 9
trukomholek

Oesu, w serialu są kolorowi, dramat, zdrada, rokosz, targowica!!

trukomholek

Rastafarian nie ma ale za to są lesby....w baśni.

ocenił(a) serial na 1
trukomholek

Obejrzałem pierwszy odcinek. Z pierwowzorem ma to niewiele wspólnego. Wzięli nazwę i niszczą kolejną markę.
To serial young adult dla lesbijek, nic więcej. Równie dobrze można włączyć sobie randomową fantasy szmirę dla nastolatek w stylu Cień i Kość, Przeklęta, czy jakiś inny badziew z Netflixa. Wizualnie paskudny, sztuczny i tandetny.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones