Uwięzione
powrót do forum 2 sezonu

Policja zamiast poszukiwać porwanej dziewczyny /mają listę klientów porywaczy, którzy opiekowali się zwierzętami, z fabuły wynika że nie może być ukrywana nie wiadomo jak daleko/ to wymyślają bezsensowną intrygę z upośledzoną porywaczką. Dobrze się ten serial ogląda ale takie bzdury denerwują.

ocenił(a) serial na 9
Alboa

Powiem Ci tak, większość seriali ma w sobie elementy, które są wręcz niemożliwe i absuldarne, ale bez nich serial byłby o wiele nudniejszy. Wyobrażasz sobie? Po pierwszym odcinku koniec, Amaia Jimenez odnaleziona koniec sezonu. Sezon opierał się głównie na tej sprawie, więc nie można było jej tak szybko zakończyć.

Alboa

To prawda. Obejrzałam dotychczas dwa pierwsze sezony, serial mi się podoba, jest bardzo wciągający, ale dostrzegam masę takich głupotek i nielogiczności i to strasznie irytuje podczas oglądania. W 17 odcinku jest mowa o tym, że dziewczyna została już odnaleziona i uwolniona, a potem w 19 zostaję znaleziona dzięki Macarenie? Wtf? Czy to ja czegoś nie ogarnęłam? XD

ocenił(a) serial na 9
rollingstonesid

W 17 odcinku sfingowano jej odnalezienie, żeby Zulema tak myślała, co oczywiście było nieprawdą. Później jak przyszedł do niej adwokat, to połączyła fakty, że jednak policja dalej nie wie, gdzie jest dziewczyna. Wtedy Castillo poprosił Macarenę o wyciągnięcie od Zulemy informacji.

Inkoherencja

O, dzięki za wyjaśnienie :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones