PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=767516}

The Punisher

8,0 61 tys. ocen
8,0 10 1 61028
7,3 14 krytyków
The Punisher
powrót do forum serialu The Punisher

Jezu jaka ta dziewczyna co ją Frank ratuje jest denerwująca, przypominają mi sie filmy klasy B z irytujacą damą w opałach. Pod tym wzgledem duży minus w porównaniu z zeszłym sezonem i tamtym partnerem Franka. Ale przynajmniej mamy rozwałke od pierwszych odcinķow czyli tak jak powinno być.

ocenił(a) serial na 6
martin123154

ten kaznodzieja to dopiero jest irytujący.

Annash

Dokładnie, ten świętoszek mnie tak irytuje, że aż zrobiłem przerwę w oglądaniu. Gość wszędzie wejdzie, wszystko wie, nikt go nie widzi i omija każdą ochronę. Rozumiem, że sposób w jaki jest przedstawiona ta postać ma budować jakieś napięcie, pokazać, że gość jest niebezpieczny, ale jak na razie każda scena z nim jest wręcz tragiczna (jestem dopiero po 6 odcinkach). Tak jak pierwszy sezon bardzo przypadł mi do gustu (nie oczekiwałem krwawej rzeźni w każdym odcinku), tak tutaj przede wszystkim brakuje mi chemii między bohaterami oraz irytuje mnie to nie wiadomo co w postaci głównego złego. Micro wróć...

ocenił(a) serial na 7
Annash

Oj tak, zgadzam się.

martin123154

Niestety jeśli idzie o logikę to serial poszedł w stronę "The Following"
Momentami jest tak głupio, że aż trudno uwierzyć. Co do pastora to zachowuje się jakby byl synem Janusza Tracza. Jest tu poza tym zbyt dużo obyczajowe poprawności, około 3/4 obsady stanowią kobiety, gdyby jeszcze były jakieś ciekawe ca są niestety mało ogarnięte. Tylko Jon trzyma poziom

JohnTheBrave

I ta Maddani, kierwaaaaa, po co ona wróciła

ocenił(a) serial na 8
JohnTheBrave

nawet podobny do Tracza