PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=10014243}

The Bear

7,9 31 804
oceny
7,9 10 1 31804
7,7 26
ocen krytyków
The Bear
powrót do forum serialu The Bear

Napiszcie proszę, dlaczego brat Carma wkładał pieniądze do puszek z sosem pomidorowym, bo chyba mi to umknęło .

ocenił(a) serial na 8
kasiach

Zmień tytuł, bo możesz komuś zepsuć końcówkę. :D właśnie tez się zastanawiam o co znt chodzi.

ocenił(a) serial na 7
kasiach

Chyba jasno to nie było wytłumaczone. Ja jedynie wyłapałem, że na tych puszkach były litery 'KBL' czyli te same co w notesie brata. Carmy pytał Tiny czy kojarzy KBL Electric bo Mike co miesiąc przelewał im duże kwoty i łącznie dają sumkę jaką pożyczył od wujka Cicero. A może to były wpłaty z jakiejś lewizny na spłatę tego długu ale zamiast jemu (Cicero) oddać wolał przekazać je bratu? Ale to takie tam moje luźne analizy. Pewnie dowiemy się więcej w 2 sezonie,

A może ktoś to lepiej zrozumiał?

ocenił(a) serial na 8
kasiach

Myślę, że brat był uwikłany w ciemne interesy (obstawiam przemyt pieniędzy) i stąd pochodzi ta forsa. Ostrzelanie restauracji tylko to potwierdza.

ocenił(a) serial na 8
permis

SPOJLER
Mike prał pieniadze poprzez spolke KBL Electrics. KBL dostarczalo mu je w pomidorasach. Pewnie traktowali to jako lokate srodkow.

PROSBA O ZMIANE TYTULU TEMATU

ocenił(a) serial na 6
juju_hound

Mniej bardziej zastanawia jakim cudem nikt wcześniej nie otworzył puszki i nie zauważył tego hajsu. Scenarzyści chyba nie przemyśleli tego.

ocenił(a) serial na 7
McGyverPL

Była w chyba w 3 odcinku taka rozmowa, dlaczego nie były zamawiane duże puszki pomidorów skoro bardziej się opłacają niż małe, po czym stwierdzili że nie ma co się nad tym zastanawiać bo i tak nie używają pomidorów z puszki..

ocenił(a) serial na 6
figielek2

No już w pierwszym odcinku była mowa, że główny bohater nie chce robić spaghetti (bolognese), ale przecież pomidorów używa się też do innych potraw.

kasiach

Było pokazane, że zamiast wołowiny przyszła wieprzowina. Pewnie jakas dostawa z narkotykami albo czymś innym trafiła nie tam, gdzie trzeba i dlatego zabił się. Przemyt

ocenił(a) serial na 9
kasiach

Fajny temat, czlowiek ma ochote jbnc autorowi puszką pomidorów. Nie wiem skad w ludziach taka agresja. Drogi Pudelku, pomóż. Zagubiona Kasia

ocenił(a) serial na 7
kasiach

Tu jest wyjasnione: https://www.google.com/amp/s/www.indiewire.com/2022/07/the-bear-cash-tomato-cans -season-2-1234742400/amp/

agatakoniak

podlinkowane wyjaśnienie jest błędne, tutaj wyjaśnienie od samego twórcy serialu: https://www.indiewire.com/2022/07/the-bear-cash-tomato-cans-season-2-1234742400/

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones