PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=757950}
6,9 11 tys. ocen
6,9 10 1 11408
7,5 2 krytyków
Star Trek: Discovery
powrót do forum serialu Star Trek: Discovery

Jestem świeżo po finale pierwszego sezonu i powiem tak: jak można było tak to zepsuć. To się po prostu kupy nie trzyma. Mam uwierzyć że Klingoni ot tak zawrócili? Co to za zwycięstwo Federacji? To już można było wykorzystać tego zmiksowanego człowieka Klingona i kazać mu jakoś poprowadzić ludzkość do zwycięstwa jako tego który zna słabe strony wroga. Skoro Klingoni rozumieją tylko siłę to należało im ją okazać.

Co do samego serialu to obejrzałem nawet z uwagą bo nie jest jakiś najgorszy, ale fakt że klimat zupełnie inny niż kiedyś. Główna bohaterka której nie da się lubić. Do tego z w miarę normalnej fryzury z początku przechodzi na wersję więzienną do końca sezonu. Wyjdę na oszołoma i seksistę ale ruda kadet jest po prostu ohydna z tymi brodawkami i jakąś taką egzemą na twarzy przykrytą warstwą pudru. Stametz jest wkurzający jak ruda, Klingoni jacyś tacy jak neandertalczycy. Najlepiej wypada Saru i co ciekawe Lorca. No i sam pomysł z tą grzybnią co jak zginie to całe życie razem z nią? Że co? Serio?