PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=119650}

Rzym

Rome
8,0 46 659
ocen
8,0 10 1 46659
8,0 9
ocen krytyków
Rzym
powrót do forum serialu Rzym

No właśnie - bo teoretycznie powinna wejść 14 stycznia. Na zagranicznej stronie HBO - wszystko się zgadza. Ale na polskiej stronie HBO w programie na 14 stycznia Rzymu wcale nie ma :( Czy ktoś się orientuje czy to błąd?

A jeśli nie - to z jakim opóźnieniem można było oglądać pierwszą serię u nas? (Sama nie wiem, bo serial oglądam na dvd).

Aha - mam Cyfrę+ - więc czy mogę liczyć, że jednak gdzieś się tu Rzym w styczniu pojawi? ;) Bo szczerze mówiąc ciekawość mnie zeżre. No i zazdrość - że inni już mogą oglądać a ja nie.

ocenił(a) serial na 8
May_morning

No na 14 stycznia to u nas nie ma co liczyć- przecież muszą mieć czas żeby przetłumaczyć i opracować dialogi, co w przypadku takiego serialu jak "Rzym" jest utrudnione (mam nadzieję, że tym razem nie będzie kwiatków w rodzaju "świątyni wenerycznej").
Podejrzewam, że u nas HBO pokaże serial za jakieś kilka miesięcy.

ocenił(a) serial na 10
Arya_2

No właśnie, ale to chore jest :| Chyba pozostanie korzystanie z nielegalnych źródeł, bo po obejrzeniu zapowiedzi 2 serii już nie mogę usiedzieć :D Nie wytrzymam długo bez Vorenusa & Pullo :D

ocenił(a) serial na 8
May_morning

To masz tu na pocieszenie- spoilery 1 odcinka 2 serii ;)

http://themovienetwork.ca/rome/episodes.php?ep=13

ocenił(a) serial na 10
Arya_2

Dzięki :)
No co tu dużo ukrywać - seria pewnie będzie super i ciekawa jestem jak się różne wątki zakończą. I pewnie 3 seria też zostanie nakręcona - tym lepiej :)

ocenił(a) serial na 8
May_morning

"Nie wytrzymam długo bez Vorenusa & Pullo :D"

Może to zdjęcie trochę cię pocieszy ;) najnowsze, z 2 serii.

http://img313.imageshack.us/img313/4098/hirome202ni8.jpg

ocenił(a) serial na 10
Arya_2

Najprawdopodobniej II sezon ukaże się w Polasce po wyemitowaniu całego II sezonu za granicą.

ocenił(a) serial na 9
May_morning

W polsce 2 seria zapowiadana była na marzec, ale nie pamietam dokładnej daty, wiem jedynie że ma sie ukazać w marcu tego roku ;]

ocenił(a) serial na 9
Nagashi

to nie jest pewne, bo to co napisałem obiło mi sie o uszy i nie ma pewnosci ze to własnie ta data, wiec nie opierajcie sie na niej :)

ocenił(a) serial na 8
Nagashi

Gregor po pierwsze- masz przepiękny avatar- napatrzeć się na niego nie mogę :)
A poza tym, to co napisałaś jest całkiem prawdopodobne, bo w marcu skończy się emisja "Big Love" ( w polskim tłumaczeniu chyba "Trzy na jednego") w piątkowe wieczory, więc będzie można puścić "Rzym". Fajnie by było.

Arya_2

heh dzis jest 8 stycznia a ja mam juz u siebe na dysku jestem w trakcie ogladania....jakosc bdb ale praktycznie na caly ekaran sa polprzezroczyste litery hbo :P wyglada to tak
http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=54610e3b2fb28ea8
jak ktos chce liny to pisac na pawel@loonar.pl

ocenił(a) serial na 10
Pawel_101

Kurcze, trochę długo nie zaglądałam do tego tematu :)

Po pierwsze - cudna fota. No cudna po prostu. Może ja jestem jakaś psychiczna, ale uwielbiam męską przyjaźń w filmie, a tu to jest wyjątkowe.

I fajnie gdyby w marcu można było już oglądać na HBO. W sumie do marca jeszcze trochę czasu, ale może to wzmoże apetyt :D

ocenił(a) serial na 8
May_morning

Niech chociaż pierwszą serię puszczą w tvn lub polsacie-chętnie bym sobie to obejrzał a niestety nie jest mi dane mieć HBO)-;

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones