PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=401100}

Pępek świata

The Middle
7,2 8 492
oceny
7,2 10 1 8492
Pępek świata
powrót do forum serialu Pępek świata

Malcolm in the middle

ocenił(a) serial na 7

Nie macie wrażenia, że te seriale są bardzo podobne? Podobne środowisko, jedno dziecko wyjątkowo mądre, drugie, co by nie obrażając "trochę mniej" , mniej lub bardziej zabawne perypetie zapracowanych rodziców klasy średniej. Niezły ale Malcolma nie jest w stanie pobić.

Gemma__

Może trochę choć tu główną bohaterką jest matka rodziny, a Malcolmie środkowe dziecko.

Gemma__

MI przypomina ten serial nieco animowany serial "Family Guy"

ocenił(a) serial na 9
Gemma__

jak dla mnie nawet dziecko grające w malcolmie (to tam z odstającymi uszami) było identyczne.

ocenił(a) serial na 8
Gemma__

Z tych odcinkó co oglądałem to jest wiele wątków bardzo podobnych to tych z Malcolma. Ale to jest inne serial. Środowisko jest podobne, ale postacie zupełnie inne.

ocenił(a) serial na 8
MoszeUsz

Wchodząc na Filmweb chciałam założyć osobny wątek ale już ten temat jest więc tylko potwierdzę.. Dziś obejrzałam pierwszy raz jeden z odcinków tego serialu i miałam nieodparte wrażenie, że to taka delikatna kopia Zwariowanego świata Malcolma. Konwencja serialu jest bardzo podobna, wszystko urasta(jak w opisie filmu) do miary absurdu i pomimo, że serial jest ciekawy i zacznę oglądać, to za bardzo mnie rozpraszają owe podobieństwa: najmłodszy synek geniusz, nawet ojciec fajtłapowaty, narracja i ogólnie atmosfera. Na pewno gdybym miała wybrać to wolę Malcolma i jego (wręcz na pograniczu patologii;)) rodzinkę. Uwielbiam ten serial, choć Pępek świata również będę oglądała. Ps. Troszkę przeszkadza mi główna bohaterka, ponieważ zawsze będzie mi się kojarzyła z Debrą z "Wszyscy kochają Raymonda".

masachiko

Uważam dokładnie tak samo! Według mnie Malcolm jest dużo lepszy, ale teraz jakoś nie mogę go nigdzie znaleźć to oglądam Pępek świata

ocenił(a) serial na 9
Gemma__

moim zdaniem jest to całkiem co innego. narratorem jest kobieta, widzimy jej punkt widzenia, ma do wszystkiego inne podejście- nie dzieciak, ojciec rodziny albo nie wiem kto- jako matka. nie wiem co można zobaczyć w tym podobnego. poza tym myślę że narratorka ma ciekawe podejście mimo wszystko.

ocenił(a) serial na 6
Gemma__

troche przypomina Malcolma, ale mnie to zupelnie nie przeszkadza. Lubie Malcolma i brakowalo mi nastepnych sezonow.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones