PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=378865}

Kumple

Skins
7,8 88 013
ocen
7,8 10 1 88013
6,8 6
ocen krytyków
Kumple
powrót do forum serialu Kumple

Znienawidzona postac .!

ocenił(a) serial na 10

Moze zamiast ulubionej postaci z poszczegolnej generacji , wymienimy te ktore nas najbardziej irytuja .

1.Tony
2,Effy
3. Dopiero zaczynam wiec nie mam zadnia ;D


ocenił(a) serial na 10
Japan_

1. Effy!
2. Tak troszkę Pandora...
3. Trochę Freddie i jego ogromna "miłość" do Effy
4. Frankie na początku 6 sezonu (nie wiem jak tam dalej, bo chcę obejrzeć kilka na raz i czekam na jeszcze kilka:) )
5. Liv. A w każdym razie w 5 sezonie, bo potem stała się mniej irytująca, a może nawet ją polubiłam. Tak trochę...


Z 1 generacji nie wkurzał mnie nikt (Tony'ego po prostu kochałam, nie wiem, jak może cię irytować), oprócz Effy, o ile można ją zaliczyć do 1 (pomimo tego, co mówią inni, wg mnie ona jest tylko w 2g.). No cóż, jak sobie przypomnę, to napiszę :)

trix12

Generacja 1. - Effy
Generacja 2. - Freddie
Generacja 3. - Franky

ogólnie nie lubiłam tej "wielkiej, toksycznej i udręczonej miłości" Effy i Freddie'go, podobnie z Franky, Nickiem i Matthew, chociaż Franky na początku jako tako lubiłam, to wraz z zaczęciem w/w wątku jej postać stała się nie do zniesienia.

ocenił(a) serial na 10
louisvuitton

Dokładnie. Na początku wręcz uwielbiałam Franky, w finale 5 sezonu zaczęła mnie irytować, ale w 6 sezonie wręcz ją znienawidziłam. Za to bardzo polubiłam Liv, bo jako jedyna nie bała się powiedzieć w twarz Franky tego wszystkiego, co myślała cała reszta. A Effy to po prostu... Oh-ah, aż szkoda gadać.

ocenił(a) serial na 6
louisvuitton

wtf, co wy macie do Freddiego. Byl zajebisty i nienawidze tworcow za to, ze go usmiercili. Mnie wkurzal bardzo Tony i Cook, troche Michelle i Effy.

ocenił(a) serial na 10
trix12

Nie, jest również w 1 generacji. W każdym sezonie był poświęcony dla niej odcinek.

ocenił(a) serial na 10
Wayland

Niby tak, ale jest ona młodsza od reszty bohaterów i nie trzyma się w ich "paczce", dlatego jej nie zaliczam do pierwszej generacji. 3 i 4 seria są poświęcone jej, tak więc nie widzę powodu, dla którego mielibyśmy zaliczać ją do pierwszej generacji, skoro tam robiła tylko wprowadzenie, żeby potem mogli rozwinąć jej wątek przy wprowadzeniu drugiej generacji. Poza tym, o ile dobrze pamiętam (ostatni raz oglądałam 1-szą generację jakieś 2 lata temu) w pierwszej serii jej odcinek służył tylko temu, żeby Tony i Sid się pogodzili. Zresztą, to tylko moja subiektywna opinia opierająca się na mojej całkowitej antypatii do Effy i całego jej kultu, który powstał w internecie.

ocenił(a) serial na 8
Japan_

1. Franky (najgorsza postać całej generacji)
2. Tony z pierwszego sezonu.
3. Katie, a przynajmniej z trzeciego sezonu.
4. Liv w piątym sezonie.

Co do Effy... Nie rozumiem Was. Effy kocham, jest jedną z najlepszych postaci całego serialu. Chyba najlepszą :D

BWaldorf

1 generacja - Jal i Michelle
2 generacja - Katie w 3 sezonie, Emily w 4, Freddie w obu
3 generacja - Liv w 5

ocenił(a) serial na 10
BWaldorf

Mnie osobiście denerwowal jej sposób bycia , jej postac. Jako do aktorki nie przyczepie sie , poprosu nie przypadla mi do gustu tak samo mam z Tonym. ;D
Wlasnie zaczynam 5 sezon , jestem ciekawa jak przypadnie mi do gustu Liv , juz ktorys raz spotykam sie z wyborem jej na najbardziej irytujaca postac.

Japan_

1 gen - Cassie
2 gen - Katie, zanim jeszcze się zmieniła
3 gen - Mini

ocenił(a) serial na 9
Repulsion

Nie wiem jak można nie lubić Cassie o.O
Dlaczego Cię irytuje?

ocenił(a) serial na 9
Jonii

Ja w pierwszym sezonie byłam wielką fanką Cassie, ale w drugim coś się w niej zepsuło. Jakby ta urocza osóbka pokazała swoje drugie oblicze. Dlatego rozumiem, że można jej nie lubić. Niemniej jednak wciąż jest moją ulubioną postacią Skinsów, zaraz po Chrisie :D

ocenił(a) serial na 10
Bettka

potwierdzam :D

Jonii

Jak można nie lubić? Otóż słuchając w każdej jej wypowiedzi "łaał" można ją wręcz znienawidzić, wierz mi.

ocenił(a) serial na 8
Japan_

1 Sid- ogólnie idiota
2 Cook- serio, nie znoszę takich typów

Japan_

1 gen - nikt
2 gen - Freddy i troszeczkę Panda
3 gen - Mini
i nie wiem czy to tu pasuje ale wkurzał mnie motyw "wszyscy kochają Effy" a teraz znowu "wszyscy kochają Franky"

ocenił(a) serial na 10
Japan_

1 gen - nikt
2 gen - Freddie, ale tak trochę
3 gen - Franky i Matty, nie jako para, ogólnie

ocenił(a) serial na 10
my.name

Nie wiem co wy macie do Franky ..
Pomijamy fakt ze jestem dopiero w polowie 5 sezonu ; D

ocenił(a) serial na 9
Japan_

No właśnie, ja też ją lubiłam w 5 sezonie, była zupełnie inna od reszty postaci, ale w 6 zrobili z niej po prostu drugą Effy..

ocenił(a) serial na 8
Japan_

Zgadzam się. W 5 była taka delikatna, urocza i inna, ale w 6 jest po prostu wredna, chamska, irytująca, w dodatku kreują ją na dziewczynę w której zakochuje się połowa grających facetów. Wręcz bosko.

ocenił(a) serial na 10
BWaldorf

Ehh szkoda a taka fajna postac byla do tej pory ..

ocenił(a) serial na 7
Japan_

dojdziesz do 6 to zobaczysz : )

Japan_

Cook!

kessi8529

1 generacja - Tony i Anwar
2 generacja - Effy i Freddie
3 generacja - Alo, Franky i Mattie

ocenił(a) serial na 10
Japan_

1 generacja - Sid, Anwar, Michelle
2 generacja - Thomas, Panda
3 generacja - Matty i Liv (w 5 sezonie, w 6 już nie jest tak irytująca)

ocenił(a) serial na 8
Japan_

1. Michelle i Jal
2. Effy i Freddie
3. Mattie i Grace

ocenił(a) serial na 10
alice12354

Mattie jest zajebisty , uroczy co wy w nim nie lubicie .

ocenił(a) serial na 8
Japan_

po prostu mi nie przypadła do gustu jego postać.

ocenił(a) serial na 8
alice12354

GRACE?!? Jej przecież nie da się nie lubić, no :c

ocenił(a) serial na 8
nietuzinkowo

jak dla mnie tak zbytnio przypominała Cassie ;)

ocenił(a) serial na 9
alice12354

Grace przypominała Ci Cassie..? Tzn. nie krytykuję Cię za to, tylko dla mnie to były wręcz przeciwieństwa :p

Japan_

1. Anwar, Angie, Michelle
2. Katie, Pandora, Sketch
3. Mini, Liv

Japan_

1. Sid, Michelle
2. Effy, Freddie, JJ, Thomas
3. Alo

ocenił(a) serial na 7
Japan_

1. Cassie !
2. Freddie
3. Matty, Liv

ocenił(a) serial na 8
Japan_

1. w 1 generacji nie było chyba nikogo takiego :)
2. Freddie
3. w piatym sezonie Liv ale teraz już ją polubiłam za to Franky jest teraz beznadziejna nie mogę jej oglądać

prezes123456

1.: ---
2. Freddie, na początku Katie, czasem Effy, ale i tak ją uwielbiam
3. Franky, Liv

ocenił(a) serial na 8
Hmm_Ciastko

3. Franky Liv- zgadzam sięęęęęę, zwłaszcza w 6 (Franky)

BWaldorf

1. Nie mam znienawidzonej postaci (może odrobinę denerwowała mnie Jal)
2. Panda, ( trochę Freddy), Katie (zresztą oprócz Cokka, Effy i JJ'a wszyscy momentami mnie denerwowali ;))
3. Liv

Japan_

1 generacja - Anwar
2 generacja - Freddie
3 generacja - Franky

bitziol

I jeszcze obecnie Franky w 6.

ocenił(a) serial na 8
Japan_

franky !

ocenił(a) serial na 8
Japan_

NIE ROZUMIEM, jak można nie lubić Cooka (♥) bądź Sida. Ludu, nie wariujcie.

Ja nie cierpię Franky - o ile w piątym sezonie budziła we mnie pozytywne odczucia, to w szóstym irytuje mnie miłosiernie. Zrujnowali jej postać doszczętnie.

ocenił(a) serial na 10
Japan_

1 generacja - wszyscy byli genialni
2 generacja - Thomas, Katie i Freddie
3 generacja - Matty i Franky

ocenił(a) serial na 7
Japan_

1 generacja - nikt
2 generacja - Freddie, Effy i trochę Katie
3 generacja - Franky

ocenił(a) serial na 10
askabanana

1generacja- Sketch (wariatka)
2generacja- Thomas (był taki mało wyjątkowy)
3generacja- Mini (kretynka!!!)
Nie lubiłam tej dziwności Franky w 5sezonie ale wkurzyło mnie jak ją zmienili w 6! I wkurza mnie to ,że ją dosłownie wszyscy kochają! Nawet Mini się w niej zakochała.

ocenił(a) serial na 10
Japan_

1 gen - Sketch (ale po obejrzeniu drugiej generacji stwierdziłam, że nie była wcale taka zła)
2 gen - wszyscy oprócz Thomasa. szczególnie nienawidziłam Effy i Katie
3 gen - nikt (mimo paskudnego charakteru Mini - lubię ją)

ocenił(a) serial na 10
karolaajn

Sketch w drugiej generacji ?? Chyba mały błąd ; P

ocenił(a) serial na 10
Japan_

1. CASSIE
2. Katie
3. jeszcze nie wiem

ocenił(a) serial na 7
braveseverus

Jeśli o mnie chodzi to jedyną osobą, która mnie drażni jest ten cały ALO, nie moge Go znieść po prostu. Za całokształt twórczości, za zepsucie imprezy Mini, te zachowanie na imprezach. Ech. wieśniak

ocenił(a) serial na 10
braveseverus

Cassie jest jedną z najlepszych postaci w całej historii Skinsów ;D nie rozumiem jak można jej nie lubić ;) co jest w niej takiego, że jej nie lubisz?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones