PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=751462}

Kiralık Aşk

8,2 544
oceny
8,2 10 1 544
Kiralık Aşk
powrót do forum serialu Kiralık Aşk

Pokoik do wynajęcia :D

ocenił(a) serial na 5

To teraz możemy pisać do woli 309 pokoju :D

ocenił(a) serial na 8
Marg_

Wiem wiem oglądam od początku :D

ocenił(a) serial na 8
Marg_

tu wygląda świetnie :D
http://img-foxtv2.mncdn.com/mnresize/640/360/foxuploads/upload/photos/2017-01/20 /4c2d4e87375d84dd9474ff404ee474fc.jpg

ocenił(a) serial na 5
Gosilek

No pisała,że jak gra udręczonego, to dobrze wygląda :D

ocenił(a) serial na 8
Marg_

He he.
Może dzisiaj 18 odcinek wrzucą było by super :D

ocenił(a) serial na 5
Gosilek

no mam nadzieje,ale powiem ci,ze w niedziele lub poniedzialek sie zadzieje w jednym z tematow

ocenił(a) serial na 8
Marg_

coś szykujesz? :D

ocenił(a) serial na 5
Gosilek

cos tak

ocenił(a) serial na 5
Gosilek

tylko nie wiem,czy wszyscy to przeżyją :D

ocenił(a) serial na 5
Marg_

w tym tempie będę znać odcinek 17 na pamięć, niech mi dadzą 18 :D

ocenił(a) serial na 8
Marg_

Siostra za chwilę idź na priva priva... prosiłaś i jest Ci dane ;)

ocenił(a) serial na 5
Margoargo

tak jest siostro moja

ocenił(a) serial na 8
Marg_

i jak bo ja jeszcze nie zdążyłam przeczytać....

jak się zwiastek pojawi będziemy wiedzieć wiele ;)

ocenił(a) serial na 5
Margoargo

nęcisz, nęcisz :D

ocenił(a) serial na 8
Marg_

Przecież pokoik to nasz priorytet dziś ;)

ocenił(a) serial na 5
Margoargo

oczywiście, ja mam dziś pokoik na dużym ekranie :D

ocenił(a) serial na 5
Marg_

i nie wiem, czy włączać czy właczać od początku, czy jak :D jestem otwarta na propozycje

ocenił(a) serial na 8
Marg_

ale który masz na ekranie 17 ???

bo chciałam sobie przeczytać sceny z 31 ale później, bo teraz jeszcze mam robótkę ;)

ocenił(a) serial na 5
Margoargo

na dużym mam 17, bo na niego się umawiałyśmy,ale mi się nie spieszy cała noc przed nami :D
ale możemy zacząć od 31 :D mi bez różnicy, nawet na później :D ja się dostosuję

ocenił(a) serial na 5
Marg_

ja jestem niespotykanie spokojny człowiek :D

ocenił(a) serial na 5
Margoargo

A czy ja Ci już tak publicznie pisałam,że cię kocham ? Nie ? To dziś to piszę kocham Cię siostra :)

ocenił(a) serial na 8
Marg_

oki ;) ja tez Cię kocham Siostra ;)
fajny prezencik nie ;))))
też byłam w szoku jak lukłam na pocztę mą ;)

ocenił(a) serial na 5
Margoargo

mi aż telefon z rąk wyleciał :D

ocenił(a) serial na 8
Marg_

hahaha prawie pół odcinka nasze ;)

ocenił(a) serial na 5
Margoargo

dokładanie :D

ocenił(a) serial na 8
Marg_

Muszę zniknąć na chwilę wrócę później :)

ocenił(a) serial na 5
ocenił(a) serial na 8
Marg_

Przeczytałam już sceny z 31 odcinka ale fajnie jest tyle wiedzieć ;)

Muszę zrobić konspekt scen i wysłać ;)

Margoargo

aha więc to czytałaś :D

ocenił(a) serial na 8
Vanessa100

Dokładnie ;) to czytałam, bo byłam obejrzałam po turecku 31 i musiałam wiedzieć ;)))
A jak wiesz mam dobre układy to się dowiedziałam ;)
Tylko cichosza ;) w sprawie tłumaczenia ;)

ocenił(a) serial na 5
Margoargo

faktycznie nikt tego nie przeczyta :D i już nie będzie tajemnicy :D

a wysłaś to co wtedy pisałyśmy ? czy jeszcze nie ?

ocenił(a) serial na 8
Marg_

Jeszcze nie bo chwilowo nie mam czasu zebrać. ale gotowość mojej MI jest więc spoczko ;)

ocenił(a) serial na 5
Margoargo

bo teraz tak myślę co my tam wypisałyśmy, co można wykreślić i co by dodać :D

ocenił(a) serial na 5
Margoargo

Nom, pewnie tak bo ile mniej niewiadomych :D

ja też czytałam ba na dwie przeglądarki się bawiłam i miałam obrazki i tekst :D

ocenił(a) serial na 8
Marg_

No widzisz ;) sprawę mamy prawie rozkminioną ;)

ocenił(a) serial na 5
Margoargo

i teraz będą pytania,a masz taka i taka scene :P

ocenił(a) serial na 5
Margoargo

komentujemy cos, bo ja tam pisac nie moge :P

ja chyba wlacze sobie 16 i bede czekac na twoja osobe

ocenił(a) serial na 8
Marg_

Sorry już wróciłam, musiałam ogarnąć życie realne....

to jedziem z 17 odcinkiem.... mnie się bardzo podobało spotkanie Onur, Kurtuluś i Samet..... i ten Onur i jego miłość do Lale ;) Achhhhhh rozmarzyłam się ;)

ocenił(a) serial na 5
Margoargo

Już jestem już jestem :D

No spotkanie było genialne :) no Onur mówicy o uczuciach :D

A jaki Kurtusz detektyw :D kamare zobaczył i dawaj już wszytko wie :D

Mi się podobał tekst Lale, nikt nie odbierze mi Onura :D

ocenił(a) serial na 8
Marg_

hahaha no Kurtuluś mnie zaskoczył ;)
mnie zawsze śmieszy jak on je.... zwija z talerzy z szybkością kosmiczną ;)

no fajny był Onur oj fajny ;)
bo o końcówce już gadałyśmy kiedyś ale reakcja Onura na pelinsu i na lale mega mi się podobała....
zaczyna wkurzać mnie wrzask Erola....
za to teksty Filiz leżę nie wstaję ubóstwiam jej bulimik.... i jeszcze jak zamaszyście chodzi hahahha;)

A tekst był super.....
jedno co mnie u Turków wkurza.... to te spowolnione sceny.... kuźwa 2 minuty i żadnej akcji..... ja wiem, że widza trzeba trzymać w niepewności. ale nie aż tyle ....

ocenił(a) serial na 5
Margoargo

Mi się podobalo matko w którym to było odcinku 13 jak Kortusz po tym kawalerskim czy co to było, wpadł do basenu i powiedział,ze pod wodą nie można, czy ciężko się oddycha... leżałam :D Ja myślę,że on tak szybko je, bo się boi,że mu talerz zabiorą :D

Na końcówce tak reakcja Onura jak najbardziej na miejscu... tylko ta Lale w tym białym kostumiku jakaś taka mało w ciąży była :D scena wcześniej coś widać, scena później już nic... ale okey może się czepiam :D
Erol, matko wkurza mnie,ale jeszcze go znoszę nie wiem jak długo,ale znoszę

Filiz, tak jej bulimik jest najlepsze... a jeszcze komentarz zobaczcie kto jeszcze przyszedł...

No cóż, taka ich mentalność muszą się przygotować :D na to co się stanie

ocenił(a) serial na 5
Marg_

Ale jak mnie wkurzyła ta pierwsza rozmowa Lale z mama i siostrami... One w trzy zaczynaj mnie wkurzać...

ocenił(a) serial na 8
Marg_

a chodzi Ci o 17 odcinek....i tę rozmowę ???

najbardziej zaczyna mnie wkurzac matka lale.... przesadza na każdym kroku.... nergis w miarę normalna....bo nilu momentami rąbnięta jak matka....

ocenił(a) serial na 5
Margoargo

Wiesz na samym początku zaraz bez mała po próbie wyjaśniania przez Onura,co się stało... kiedy Lale jest w pomieszczeniu,a te siedzą i zaczyna się to opowiadanie, jak to mamusia przepędziła Onura i ta cała otoczka... no negris ma czasem jakiś przebłysk..ale i ona i nilu czasem mają wizje jakie mają... tak mamusia namieszała... na początku,a później już tylko gorzej jest

ocenił(a) serial na 8
Marg_

tak zgadzam się po kiego grzyba się wtrącają.... a już mama Lale to przechodzi samą siebie....

tam babcia Ismet jest najlepsza... już ona dobrze widzi co się święci i że młodzi i tak bez siebie zyć nie mogą... a jak usadza Betul..... hahahha zresztą ja leżałam ze śmiechu jak dziadek Onura gadał o tym testamencie.... w pierwszym odcinku ;)

ocenił(a) serial na 5
Margoargo

mama Lale, chyba przez fakt,że ja mąż zostawił,za każdym razem widzi podstęp i przez to chce się trącić... nie wiem,po co ale widocznie musi tak być....
a teraz oglądam, jak Yailiz trzyma za rękę Songul czy jak jej tam i przychodzi Betul... hahaha...zaraz będzie pakowanie i wyrzucanie sobie,że oni nie mówią tym samym językiem

dobrze,że tam jest babcia Ismet, bo ta kobieta wszytko razem trzyma, pierwsza zauważyła pewnie,że oni się kochają i żyć bez siebie nie mogą,ale nie potrafią o tym mówić...
a ustawianie Betul, no świetne to było...ale prawda jest taka, co babcia powie, zawsze jak baranki potulnie wykonują :D

ocenił(a) serial na 8
Marg_

Boją się babci jak ognia, a zresztą to ona ma wybrać który wnuk odziedziczy fortunę ;)

matka lale przesadza i nic tego nie zmieni.

Podoba mi się, że się ONur fochnął;))) bardzo dobrze lale trzeba było jemu wierzyć ;)

Sorry SIostra idę spać za krótko ostatnio śpię i właśnie padam ;)

Dobranoc :)

ocenił(a) serial na 5
Margoargo

ale jednak popatrz , tu mówią,o tym,że nie mówią jednym językiem,że nie potrafią dojść do porozumienia... jak Lale mówi,że go rozpieścili... i tu trzeba oddać,że Onur faktycznie dużo robił,żeby im wyszło... wypunktował ją w trakcie tej rozmowy... bo faktycznie Lale prawie ciągle warczała... obrażała się i to on musiał walczyć... ale dziwnym zbiegiem okolicznści... to po koszmarach sennych to Lale dzwoni, z jakaś pierdołą byle tylko usłyszeć jego głos... bo on zawzięty tydzień to tydzień, później się przedłuży... teraz jak wiem co mówili... to widząc reakcję Lale na to,że czemu jest spięty, miałam na końcu języka bo cierpi ?

Marg_

Ja już po 1 odcinku No:309. Ale najpierw moja przygoda z tym serialem. O serialu słyszałam już parę miesięcy temu, przyznam się że zwiastuny mnie zaciekawiły,szczególnie ten ślub z niewiadomych przyczyn,czytałam komenty na tele.fora pełne zachwytów,ale wtedy nie miałam weny żeby obejrzeć, póżniej była tylko krytyka więc odpuściłam temat ;) ale jak czytałam wasze komenty to przyznam że mnie zachęciłyście, a teraz przechodzę do sedna ;) Lale i Onur na plus,szczególnie Onur i te jego cudowne minki, pewnie wiecie o co mi chodzi ;D Co do postaci, to raczej każda ma komediowy charakter,ale nie przeszkadza mi to, może czasami :D Co do matki Lale ja wiem że z niej taka ''aparatka'' no ale kurde czy to naprawdę takie straszne że ona przed 30 nie ma męża, odniosłam wrażenie że na siłę by jej jakiegoś ''babola'' wcisnęła, tak samo z tą pracą, tylko ją dołowała, na razie nie wiem co o niej myśleć, bo czasami naprawdę jest wkurzająca, a wy jak z nią macie? A teraz moja ulubiona scena w restauracji z L i O, najlepsze były teksty co oni o sobie myślą :D ale trochę przykry był ten tekst Onura jak jej powiedział że do siebie nie pasują ;/ Lale się schlała i poszli tańczyć, fajne te scenki były, przyjemne dla oka ;) Potem było małe co nieco w Pokoiku ;D Najlepsze były teksty Lale o jej zhańbieniu ;D tak sobie myślę że musieli mieć nieżle napite skoro nawet seksiku nie pamiętali, Co do Penelisu nie wiem czy dobrze piszę domyślam się że to będzie taki pasożycik w serialu ;) Akcja przeskoczyła o 3 miesiące,przyznam szczerze że trochę pózno domyśliła się tej ciąży,ale kit z tym ;) Matka jej niezły przypał zrobiła u lekarza PS.lekarz też niczego sobie. i te testy to z kim masz te dziecko a Lale że nie wie ;D I słynne zaręczyny O i P, tak sobie myślę że jak ona będzie mnie wkurzać to będę ją lafirynda przezywać ;D po 3 miesiąca dla mnie to za szybko,rozumiem miał z nią udany obiad ,ona podobno została skrzywdzona przez faceta, no ale rozumiem że 600 mln lir piechota nie chodzi, więc potrafię to zrozumieć :) co do Erola to na razie na plus ale czytałam wasze komenty więc niedługo pewnie będzie na minus, ta jego żonka jest mocna, skąd oni ją wytrzasnęli,ale widać że ją pogrubili szczególnie tułów ;D NA koniec końcówka powiedziała mu prostu z mostu że jest w ciąży, nie tak jak niektóre , pewnie wiecie kogo mam na myśli ;D Pierwszy odcinek na plus więc na pewno będę kontynuować ;D

ocenił(a) serial na 8
kisma

Witaj w naszym grajdołku zainteresowanych pokojem :)
Cieszymy się , ze Ci się serial zaczyna podobać;)
Dla mnie lekki i przyjemny :)
wiadomo , że z czasem krytykujemy zachowanie co niektórych postaci jedne zyskują inne chcemy zabić....

Przedostatnie zdanie o ciąży mnie rozwaliło ;))) hahahhaa dobre, dobre....

ocenił(a) serial na 5
kisma

Witaj, witaj :D
Bardzo się cieszymy,że Ci się serialik spodobał :D
Jak napisała Margoargo,gdzie jej zdanie podzielam serial lekki i przyjemny :D
wiesz, my już trochę tych odcinków widziałyśmy... to faktycznie od czasu kogoś skrytykujemy, kogoś wychwalimy a kogoś będziemy chciały na stos rzucić :D

Zdanie o ciąży świetne :D ja się uśmiałam :D

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones