PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=392843}
4,0 3 525
ocen
4,0 10 1 3525
Ja wam pokażę
powrót do forum serialu Ja wam pokażę!

Oglądałam ten serial jakiś czas temu i bardzo mi się on spodobał. Co prawda nie oglądałam filmu, więc nie mogę stwierdzić czy mi się bardziej podobał serial, czy film. W każdym bądź razie serial mi się bardzo podobał.

ocenił(a) serial na 3
olka2905

chyba nie czytałaś książek i nie oglądałaś 'Nigdy w życiu'. Ten serial to kompletna klapa a już szczególnie dobór aktorów.

orianne

co prawda nie czytałam książki, ale oglądałam "Nigdy w życiu". Dla Ciebie była to kompletna klapa, a ja mam inne zdanie na temat tego serialu i uważam, że akurat dobór aktorów, po za niektórymi wyjątkami, był w porządku.

ocenił(a) serial na 3
olka2905

przeczytaj książki:) Stenka w roli Judyty była genialna, zupełnie taka jak w książce, zresztą nie tylko ona, rola Jabłczyńskiej w roli Tosi i Żmijewskiego jako Adama też była całkiem udana:)

orianne

Niestety nie będę miała czasu narazie przeczytac tej książki, ponieważ mam teraz ważniejsze sprawy na głowie, ale może kiedyś w przyszłości będę miala okazję przeczytac tę książkę i porównac ją z serialem. Nie krytykuje "Nigdy w życiu", ponieważ obie części mi się podobały. Faktem jest to, że pewnie nie powinnam oceniac która z aktorek bardziej wcieliła się w rolę Judyty lub który z aktorów lepiej potrafił zagrac Adama, ponieważ nie przeczytałam książki, ale uważam, że obsada w oby dwóch częściach była dobra.

ocenił(a) serial na 8
olka2905

Serial jet świetny, a jeśli chodzi o filmy to uważam,że "Nigdy w życiu " od "Ja wam pokażę" jest o 100 razy lepszy !! Danuta Stenka jako aktorka jest tam naprawdę świetna!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones