PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=650081}

Hemlock Grove

6,8 7,3 tys. ocen
6,8 10 1 7301
Hemlock Grove
powrót do forum serialu Hemlock Grove

Mam pytanie, czy w serialu jest dużo scen erotycznych?

ocenił(a) serial na 8
Karolinka_Ka

trochę jest, ale nie aż takie jak np. w True Blood xP

ocenił(a) serial na 9
Karolinka_Ka

Nie wiem czy masz nadzieje, że są czy też odwrotnie, dlatego nie wiem czy sie ucieszysz czy zasmucisz jeśli Tobie powiem, że sceny erotyczne z Hemlock Grove to nic w porównaniu z True Blood czy Spartacusem

mitch1986

Po prostu mam zamiar oglądać ten serial z mamą i nie chciałabym żeby było niezręcznie ;) tak jak właśnie w przypadku Spartacusa. Dzięki za odpowiedzi.

Karolinka_Ka

Oglądałeś Spartacusa z mamą ? :-)

jasiu9208

I jeszcze z tatą ;)
Ps. *oglądałAś

Karolinka_Ka

sorrki za eś.... gratuluje rodziców muszą być spoko :-) u mnie co bym nie oglądał to "głupoty" a sami oglądają "klan" i itp :-/

ocenił(a) serial na 9
jasiu9208

Nawet jak rodzice są "spoko", to oglądanie z nimi takich scen, jakie są w Spartacusie, czy TB jest po prostu krępujące, nawet gdy już dawno przekroczyło się wiek, w którym już nie potrzeba pozwolenia rodziców na takie filmy. Ja na przykład mam 29 lat, mieszkam sama, ale często wpadam do ojca, żeby mu podrzucić jakieś filmy. Mam gust odmienny, od tego który stereotypowo przypisuje się kobiecie, dlatego ze względu na zbieżny gust filmowy, z ojcem często oglądamy filmy i to po prostu jest niezręczne gdy jest taka scena w filmie, dlatego w zupełności rozumiem czemu Karolinka o to pyta. Z tego co pamiętam to "takie" sceny w Hemlock Grove są znośne, niejednoznaczne, mało nagości i krótkie, oraz jest ich mało. Ale na razie oglądałam tylko 6 odcinków, więc jak w dalszych nie wiem.

jasiu9208

Ha, a jakie są w "Klanie" sceny erotyczne!

ocenił(a) serial na 9
Karolinka_Ka

Nawet jak rodzice są "spoko", to oglądanie z nimi takich scen, jakie są w Spartacusie, czy TB jest po prostu krępujące, nawet gdy już dawno przekroczyło się wiek, w którym już nie potrzeba pozwolenia rodziców na takie filmy. Ja na przykład mam 29 lat, mieszkam sama, ale często wpadam do ojca, żeby mu podrzucić jakieś filmy. Mam gust odmienny, od tego który stereotypowo przypisuje się kobiecie, dlatego ze względu na zbieżny gust filmowy, z ojcem często oglądamy filmy i to po prostu jest niezręczne gdy jest taka scena w filmie, dlatego w zupełności rozumiem czemu Karolinka o to pyta. Z tego co pamiętam to "takie" sceny w Hemlock Grove są znośne, niejednoznaczne, mało nagości i krótkie, oraz jest ich mało. Ale na razie oglądałam tylko 6 odcinków, więc jak w dalszych nie wiem.

ocenił(a) serial na 9
Divine

W całym sezonie ( jestem właśnie po ost. odcinku) te sceny są znośne. Aczkolwiek też nie oglądałbym tego z familią, raz rożne gusta, dwa no mimo wszystko lekko krępujące. Serial do końca warto obejrzeć. Wreszcie coś fajnego i nowego. Wampir i wilkołak tacy jak powinni a nie jak w Zmierzchu, gdzie wampir i wilkołak troszkę posłem Biedroniem zalatują
.

ocenił(a) serial na 3
mitch1986

może i sceny są znośnie bo nie trwają długo,ale po obejrzeniu kilku pierwszych odcinków nie wiem czy dalej oglądać ten serial,nie podoba mi się to że pokazują w filmie uprawianie sexu w szkolnych toaletach,w autach i to przez nastolatków,nie dziwie się że w realnym świecie dzieje się to samo,młode osoby się sprzedają bądź robią to dla przyjemności ze starszymi osobami,jakoś w dramach koreańskich nie ma żadnych scen erotycznych a są dużo lepsze od tego ścierwa.Raczej zostawię ten serial bez oceny bo czegoś takiego nie można oceniać, typowo robiona produkcja dla młodszych widzów, tak samo jak czysta krew.Nie wiem dokąd zmierza ten świat ale nie idzie w dobrą stronę.

ocenił(a) serial na 9
JanGrenouille

Olaboga... Bożesz ty mój... Ciekawe dlaczego Dexter Ci się podoba

Divine

Bo przecież zabijanie kogoś z zimną krwią i ćwiartowanie jego ciała to nic w porównaniu z seksem w szkolnej toalecie!

ocenił(a) serial na 7
JanGrenouille

Koneser kinematografii Koreanskiej się znalazł :D

ocenił(a) serial na 8
Karolinka_Ka

którą wersję z cenzurą czy bez ? :)

Karolinka_Ka

Moja córka (która skończyła w b.r. 23 lata i nomen omen też ma na imię Karolina), kiedy przypadkiem pojawiła się w pobliżu telewizora, podczas gdy oglądałem "Spartakusa" (i to bynajmniej nie dla scen erotycznych ;), stwierdziła, że jestem stary zbereźnik, a w tym serialu nic tylko się (i tu pojawiło się niecenzuralne słowo na "p") ... non stop, wte i wewte (czy tam wte i nazad - bez różnicy), na co odparłem, że się nie zna na serialach historycznych i, żeby zmienić temat, zaraz zapytałem jak tam postępy w pracy magisterskiej.
Jednak na ile ją znam, to nie oglądała, bo raczej nie odpowiadały jej częste dekapitacje i hektolitry przelewanej krwi niż życie erotyczne starożytnych Rzymian.

Karolinka_Ka

:-) Miłe, że bedziesz ogladac z mama i pytasz sie o te sceny. Pamietam, ze tez sie niezrecznie czulam kiedys, jesli tylko ogladalam z doroslymi filmy i wystepowaly takie sceny :-) ;)