PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=650081}

Hemlock Grove

6,8 7 274
oceny
6,8 10 1 7274
Hemlock Grove
powrót do forum serialu Hemlock Grove

Niestety serial zapowiadał się interesująco, ale im dalej tym gorzej. Ogólnie serial jest bardzo
nierówny. Bywały momenty bardzo ciekawe i niestety mieliśmy do czynienia ze scenami, które
były tworzone i dodawane na siłę.

Klimat serialu w miarę udany. Aktorstwo też na wysokim poziomie. Niestety finał i wyjaśnienie
całej sprawy nie było już tak poruszające i interesujące. Zdarzało mi się, że niektóre sceny po
prostu przesuwałem. Momentami przewidywalny do bólu.

A teraz SPOILER
Czy tak naprawdę trudno było załatwić tego wilkołaka? Wystarczyła 1 broń i by nie było
wilkołaka. Po drugie wiedzieli mieszkańcy, że coś zabija ludzi to nie mogli sobie kupić broni ? :)
.. Przecież chyba tam w Hemlock Grove jest to dozwolne.. Bodajże była scena jak jeden z
domowników miał sporo broni ;).. Dziwne to :) Ja jakbym wiedział, że w pobliżu grasuje jakiś
pies który zabija to bym sobie dawno jakąś broń sprawił i tyle. Jedna kulka i psiaka nie ma.

Po drugie czemu w szpitalu psychiatrycznym nie było kamer, tam gdzie ta dziewczynka (z
jasnymi włosami była przetrzymywana? :| Przecież kamery powinny być. Gdyby ochrona się
zorientowała to może by się wszystko inaczej potoczyło.

Azazell

Zarzuty z tzw. tyłka. Pytanie retoryczne: policjant mial bron i to pozwoliło uchronic mu corki przed atakiem wilkołaka? ;) Po drugie, nie chce cie obrazic, ale istnieje pewna zaleznosć na filmwebie: jesli ktos uzywa zwrotów typu "film był przewidywalny" lub "miał niewykorzystany potencjał", to mnie wiecej od razu wiadomo z kim mamy do czynienia...
Widzisz, kumaty widz jest w stanie zorientowac sie kto zabija, juz po paru pierwszych odcinkach. Mi ta wiedza nie przeszkadzała w czerpaniu przyjemosci z ogladania serialu, bo w nim chodzi głównie o snucie ciekawej historii, a nie o bycie "przewidywalnym" lub "nieprzewidywalnym."

ocenił(a) serial na 8
sever

pewnie jakby pan azazell miał broń to sam w pojedynkę i w parę sekund załatwiłby "wilkołaczycę". A ja nie wiem z kim mamy do czynienia? z trollem? ;p zgadłem? ;D

ocenił(a) serial na 8
mgR_Lobo

czemu nie było kamer w szpitalu? kamery w takich osrodkach sa tylko w miejscach gdzie sa najgrozniejsze przypadki, a złotowłosa nie była jakos bardzo groźna dla otoczenia czy dla siebie. ale pewnie to za trudne dla ciebie do zrozumienia. w koncu ty przewidujesz wszystko i pewnie bohaterowie serialu tez powinni to przewidziec:)

mgR_Lobo

Ona była cała siwa/białe włosy, a nie "złotowłosa".

Azazell

Aż taki przewidywalny to on nie był.

ocenił(a) serial na 7
baca130

Co nie zmienia faktu, że serial jest bardzo nierówny. Są momenty dość interesujące np relacje dwóch Petera i Romana czy pilot serialu. Niestety często mamy do czynienia ze scenami, które psują cały klimat filmu i aż momentami ma się ochotę go wyłączyć lub przewinąć niektóre fragmenty. 2 Sezon zobacze bo może być ciekawszy.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones