PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=650378}

Hannibal

7,9 85 696
ocen
7,9 10 1 85696
6,5 12
ocen krytyków
Hannibal
powrót do forum serialu Hannibal

Czyli ciąg dalszy rozkmin ;) *NIEUSTANNY SPOILER ALERT*

"Temat tego forum jest bliżej nieokreślony. Będziemy tutaj rozmawiać o wszystkim, co ma jakiś związek z Hannibalem. I nie mówię tu tylko o serialu; nikomu nie bronię odnosić się do książek czy filmów. Być może postaramy się podzielić swoimi spostrzeżeniami w poszczególnych kwestiach. Będziemy wysnuwać własne teorie, rozkładać na czynniki pierwsze interesujące momenty z serialu, rozkminiać symbolikę, gawędzić o relacji Hannibal/Will...
Możecie tutaj poruszyć absolutnie każdy dowolnie przez Was wybrany temat.
Pomyślałam o stworzeniu tej dyskusji, ponieważ brakuje mi w innych forach wszechstronności. Zazwyczaj podejmuje się jeden temat, który zostaje mniej lub bardziej omówiony – tutaj będziemy omawiać każdy. Możecie pisać wszystko, co przyjdzie Wam na myśl.
Zapraszam do ożywionej dyskusji :)" Bonesss

http://www.filmweb.pl/serial/Hannibal-2013-650378/discussion/Kuchnie+%C5%9Bwiata %2C+czyli+wszystko+o+Hannibalu.,2650674

ocenił(a) serial na 10
Bonesss

Szkoda bo tak jak piszesz, tu aż prosiło się o 4 sezony. 3 sezon zamykamy "Goodbye Hannibal" i gryziemy pazury. A w 4 wątek z RD... no tak mniej więcej w idealnym świecie powinno to wyglądać :D

ocenił(a) serial na 10
ethi

Wiecie co jest dobre w tym zakończeniu? To, że w czwartym sezonie już nie byłoby żadnych gier wstępnych, żadnego uwodzenia, żadnego biegania ani krążenia wokół siebie. W czwórce mamy murder husbands full mode. ^^

ocenił(a) serial na 10
Bonesss

No nie, właśnie powinni się uwodzić, osaczać i takie tam . Ale na wyższym stopniu intymności. NO wiesz, just married :D

ocenił(a) serial na 10
ethi

Wielkie namiętności - Ach :D
Btw, jak wyobrażacie sobie plakat promujący czwarty sezon Hannibala? Ja bym dała wariacje na temat ostaniej sceny - Will obejmujący Hannibala, obaj umazani krwią i podpis : "Murder Husbands". I w rogu pełzające ślimaki.

ocenił(a) serial na 10
Sphinxin

Ja widzę tylko pieski i jelonki...

ocenił(a) serial na 9
ethi

ślimaki, ale zjadające się nawzajem.

ocenił(a) serial na 10
ethi

I świetliki all around...

ocenił(a) serial na 10
ethi

Ethi, a nie sądzisz, że to by nawet pasowało? xD
http://fangirlingisveryhard.tumblr.com/image/125170245506

A ja widzę zarysy dwóch męskich sylwetek na tle zachodzącego słońca i iskrzącego morza. Buenos Aires i te sprawy.

ocenił(a) serial na 10
Bonesss

Jak zwykle jestem za xD
A może Buenos nocą i te sylwetki prawie wtapiające się w tło. Marzę :P

ocenił(a) serial na 10
ethi

Sylwetki prawie wtapiające się w tło... Tak. To byłoby piękne, niezwykle piękne :)

ocenił(a) serial na 10
Bonesss

Zarysy dwóch męskich sylwetek w...sypialni :D

ocenił(a) serial na 10
Avone

Jesteś straszna :D

ocenił(a) serial na 10
ethi

Polecam się na przyszłość :P

ocenił(a) serial na 10
Avone

No nie... dziękuję Ci bardzo. ;p

ocenił(a) serial na 10
Bonesss

@Bonesss jesteś źródłem tego zła bo wlepiłaś tego arta i co teraz? Hmm?????

ocenił(a) serial na 10
ethi

Dobra, przyznaję się. Uwielbiam to piekiełko *.*

ocenił(a) serial na 10
Bonesss

Dlaczego to zobaczyłam ...

Teraz nici z czegokolwiek pożytecznego. :(

ocenił(a) serial na 10
ethi

Ja to samo... *.*

ocenił(a) serial na 10
ethi

Obejrzałam 1x5. Była scena z wąchaniem Willa. Jestem zahipnotyzowana. Nie wiem jak interpretować tę scenę. Na początku Will był zaskoczony i zniesmaczony, ale kiedy Hannibal wspomniał o wodzie kolońskiej ten natychmiast się rozluźnił. I odszedł.
Lecterowi bardzo przeszkadzała ta woda po goleniu. Ciekawe czy Will faktycznie ją zmienił.

ocenił(a) serial na 10
Bonesss

Will chyba bardzo się przywiązał do tej wody kolońskiej,skoro używa jej aż do 3 sezonu.
Hannibal powiedział mu przecież,że znów cuchnie tą wodą xD

ocenił(a) serial na 10
Avone

Tak, wiem o tym. Ale może przez jakiś czas jej nie używał? Na przykład wtedy, kiedy był z Hannibalem w tak bliskiej relacji w drugim sezonie. Być może zaczął używać jej po "rozstaniu" w 3x6? Chciał się odgrodzić od Hannibala, wiedział, że ten nie lubi jego wody kolońskiej. Może to były próby uwolnienia się od Lectera? Co prawda nieudolne i idiotyczne, ale kto za Willem dojdzie ;p

ocenił(a) serial na 10
Bonesss

A może to był tylko taki flirt ? Chciał go tylko podrażnić trochę ? ;)

ocenił(a) serial na 10
Sowasu

:D a mi się zdaje że to taki zapach maskujący. Will stronił od towarzystwa ale też nie chciał za bardzo się wyróżniać więc podświadomie otaczał się pospolitym zapachem. Hm?

ocenił(a) serial na 10
ethi

Możliwe ;)

Zapach przypominał mu czas przed Lecterem - mimo że smutny to stabilny (mimo niestabilności psychicznej). O dziwo stabilność psychiczną dała mu niestabilna/burzliwa relacja z Doktorem. To taki kamuflaż, kolejna cegiełka do muru oddzielającego go od Hannibala. Nawet zapachem a może zwłaszcza nim chciał się oddzielić od niego.

ocenił(a) serial na 10
Sowasu

Hm a kiedy używał tego zapachu to jeszcze przyjaźnił się z Hannibalem,dlaczego miałby się od niego dystansować? Robił coś wręcz odwrotnego. Starał się mieć z nim jak najczęstszy kontakt...

ocenił(a) serial na 10
ethi

Miałam raczej na myśli to jak przychodził np po 3 latach i wtedy pachniał tą wodą.

Z tym Willem to gorzej niż z stereotypową niezdecydowaną kobietą.

ocenił(a) serial na 10
Sowasu

A wtedy pachniał dokładnie tą samą wodą? Odniosła wrażenie ze inną ale tak samo tanią...?

ocenił(a) serial na 10
ethi

Nie wiem :O Przypatrzę się i przysłucham jak znowu będę oglądać.

Ale jeśli inną to na pewno tak samo tanią i niegustowną.

ocenił(a) serial na 10
Sowasu

Eh, cały Will.

ocenił(a) serial na 10
ethi

Pewnie Molly mu ją kupiła.

ocenił(a) serial na 10
Bonesss

Lecter na pewno zwąchał chorobę, gorączkę, rozedrganie i zapach skóry pod tym perfumem. I chyba dość długo go obwąchiwał, podział na niego ten zapach. Ale musiał jakoś rozładować sytuację to rzucił suchara o wodzie kolońskiej.

A teraz się położę.

ocenił(a) serial na 10
ethi

Och, przepraszam! Ale wiesz, że tematów o zapachu niestety nie unikniemy. Odgrywają za dużą rolę w całej tej historii. ;>
Lepiej już nie wspominać o bliznach. Fu.ck, przypomniały mi się blizny. "Uśmiech" na brzuchu Willa. Kładę się obok.

ocenił(a) serial na 10
Bonesss

Skoro poruszyłaś temat blizn to ja tu jeszcze troche poleżę, bardzo proszę i zapraszam. Chyba zainwestuję w ogrzewanie podłogowe...

ocenił(a) serial na 10
ethi

A jaką Hannibal ma poważną minę,gdy mówi do Willa,że ma zmienić tę wodę. Na zewnątrz stoicki spokój,a w środku pewnie się gotował. Na pewno miał ochotę rzucić się na Willa i robić z nim różne niegrzeczne rzeczy ;)

ocenił(a) serial na 10
Avone

Tak, ale najpierw zmył by z niego ten tani zapach. Will pachnie pięknie sobą samym. Wiadomo.

ocenił(a) serial na 10
ethi

Ich wspólny prysznic? Dlaczego nie,działa na wyobraźnię :D

ocenił(a) serial na 10
Avone

Wiemy, jak wygląda Will, kiedy bierze prysznic (sezon 1), wiemy jak wygląda Hannibal po wzięciu prysznica (3x1). Wyglądają dobrze. Razem wyglądaliby jeszcze lepiej. Wolę nie myśleć.

ocenił(a) serial na 10
Avone


Niegrzeczne rzeczy czyli : wkładanie do szaf niepoprasowanych ubrań, krzywo poustawiane rzeczy na biurku i podawanie białego wina do czerwonych mięs... So rude. xD


Nie wiem dlaczego myślicie ciągle o jednym...

ocenił(a) serial na 10
Sowasu

Ale najpierw wykąpałby go i opatulił wielkim ręcznikiem. Hannibal jest taki troskliwy...

ocenił(a) serial na 10
ethi

I przyniósłby mu kubek gorącej, pachnącej miodem i gruszkami herbaty...

I położył pieska pod stópki. ;D

A potem mogą robić bałagan.

ocenił(a) serial na 10
Sowasu

Piękny scenariusz <33333

ocenił(a) serial na 10
ethi

OMFG! Niepojęte, co potraficie zrobić z człowiekiem. Już dawno nie układałyśmy własnych wersji wydarzeń. Pora do tego powrócić ^^. hmm, a podczas kąpieli Hannibal sięgnąłby po jakiś uwodzicielsko pachnący olejek i rozprowadził go na Willu. Albo niczego by nie używał, żeby nie stłumić woni Grahama.

ocenił(a) serial na 10
Bonesss

Ja tam wolę wersję bez dodatków, a Hannibal? Tego nie wiem. Ale najbardziej wyrafinowane dania to często bardzo oszczędne kompozycje, wydobywające naturalne walory poszczególnych składników i myślę ze poszedłby tym tropem... Hm. Ciekawe jaki zapach podarowałby Willowi po wyrzuceniu tej taniochy,którą się chlapie :D

Tak jesteśmy okropne. To fakt.

ocenił(a) serial na 10
ethi

O tym, to już chyba podyskutujemy na nowym, kolejnym temacie ;)

ocenił(a) serial na 10
Sowasu

Racja :)

ocenił(a) serial na 10
Bonesss

OMG, Hannibal nacierający Willa olejkiem <3 <3 <3.
Dziękuję, wracam na swoje miejsce na podłodze :D

ocenił(a) serial na 10
Sowasu

To przez Fullera. Za bardzo mnie rozdrażnił dawkowaniem Hannigramu kropla po kropli przez 3 sezony.Teraz chcę więcej i więcej... :D

ocenił(a) serial na 10
Avone

A mówiłam że to wszystko to wina Bryana xd

ocenił(a) serial na 10
Sowasu

Okrutny z niego człowiek. Podziękujmy mu ładnie za to, że przez niego potrafimy myśleć tylko o hannigramie.

ocenił(a) serial na 10
ethi

Zapraszam do nowego tematu :)

http://www.filmweb.pl/serial/Hannibal-2013-650378/discussion/Kuchnie+%C5%9Bwiata %2C+czyli+wszystko+o+Hannibalu+III,2683880

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones