PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=534068}

Filary Ziemi

The Pillars of the Earth
7,7 17 199
ocen
7,7 10 1 17199
6,5 2
oceny krytyków
Filary Ziemi
powrót do forum serialu Filary Ziemi

Arcydzieło :)

ocenił(a) serial na 10

Najlepsza końcówka myślałem że to jakiś bug z tym samolotem :) Muszę kiedyś odwiedzić tą katedrę. Jak Waleran wisiał na tej figurze to myślałem że pociągnie ze sobą Jacka - ciekawe jaką wtedy miał by ten serial ocenę :D Szkoda że nie pokazali na końcu co się stało z żoną powieszonego (na szczęście) William'a. Serial bardzo dobry. Czwarty odcinek obejrzałem przez przypadek w telewizji TVP i się zaraziłem. Dobrze że znalazłem poprzednie odcinki w internecie co bardzo ułatwiło mi zrozumienie tego serialu. Ciekaw jestem czy znajdę kiedyś równie dobry serial co TEN. Pozdrawiam wszystkich aktorów oraz fanów serialu :)

ocenił(a) serial na 10
KUBATRIX

Doczytałem się za katedra to fikcja :) A już miałem kupić bilet... Ciekawe jak nakręcili zdjęcia ze środka i w ogóle. Trzeba będzie kupić edycje DVD z dodatkami i bonusami to się wszystkiego dowiem....

ocenił(a) serial na 9
KUBATRIX

Pokazana na koncu katedra istnieje - w Salisbury. Wymyslone było Kingsbridge.

ocenił(a) serial na 7
KUBATRIX

Co do katedry to może zauważyliście błędy w grafice? :) np w poniektórych scenach różniła się wielkością i przestrzenią wewnątrz :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones