Fallout
powrót do forum 1 sezonu

arcydzieło

ocenił(a) serial na 10

8 godzin pękło jak chwila moment 100% gry zajebiste dopracowanie i dbałość o szczegóły prawdziwy świat w falloucie obejrzał bym jeszcze z 100 godz niech lepiej biorą się za kręcenie

leviatan_ski

Dopracowane i dbalość o szczegóły? Wg. serialu Cieniste Piaski zostały zniszczone przed Fallout: New Vegas, w którym RNK prowadzi pełnoprawną wojnę z Legionem Cezara. RNK wysłała tysiące żołnierzy na Pustkowia Mojave, wiele obywatelii RNK przybywa do Nowego Vegas, niektórzy nawet mieszkają na Pustkowiach i nigdy nie pada od nich informacja, która sugerowałaby, że coś się stało złego z stolicą państwa, wbrew przeciwne, są jasne informacje, że stolica nadal funkcjonuje, więc co Ty mówisz człowieku? xD

ocenił(a) serial na 10
benVrzeka

ja pier...dole nie interesuje mnie fabula z gry wogole to by było nudne oglądać to samo co przeżyło się w grze tylko w wersji filmowej
cały przedstawiony świat detale szczegóły klimat jest 100% jak gra
to akurat co opisałeś to taki mankament ze nawet nie zwraca sie uwagi na to
jak ja miał bym się przyczepić to przyczepił bym sie ze mało było potworów ze świata fallouta bo jest ich od groma ale spokojnie mamy czas czy np nie zostały pokazane 2 inne rozdaje robotów ale na to tez jest czas czemu tylko był wspomniany 1 model pancerza a 2 został pokazany skoro jest ich owiele więcej tez jest czas prawda jest taka ze nie ma innego filmu i serialu co by był tak perfekcyjnie przeniesiony na ekran z gry fallout podołał temu

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones