Fallout
powrót do forum 1 sezonu

Mierny

ocenił(a) serial na 5

Rozumiem że to film na podstawie gry itp ale pierwsze dwa odcinki praktycznie mnie uspały, sceny przeciągnięte a wiele scen jest tak naciągniętych że masakra

Dla fanów oczywiście polecam, ja się trochę zawiodłem.

ocenił(a) serial na 5
Tomasz_Bursa

Tomku, polecam zmarnować 6 godzin zycia na dokonczenie - wtedy dopiero bedziesz szlochał jak można było tak "urwać kurze złote jaja" ;)

ocenił(a) serial na 5
MJRegul

Oglądnąłem wszystkie odcinki :)

ocenił(a) serial na 5
Tomasz_Bursa

Ach ok zle zrozumialem, dla mnienten serial to taki maly gwałcik na matwriape źródłowym a scenariuszowo to robienie z widza debila. No i ten humor z dupy niepotrzebny...wycieranie fiuta w firanke, murzyn mówiący o wybuchaniu fiuta, skazywanie na smierc na wygnanie i cięcie sznurka tępym ostrzem by za chwile Max zrobił rozpierduchę "na śmieszno"...ja rozumiem, ze "gry sa dla dzieci" ale to są gry na tyle stare, że główny odbiorca jest już dorosły i ma inne wymagania, dla mnie smutek :(

ocenił(a) serial na 5
MJRegul

Zgodzę się w 100%, dla mnie również ten humor był nie potrzebny a czasami wręcz rozsypywał cały klimat wcześniej stworzony jak w przypadku śmierci przez wygnanie i cięcie tępym ostrzem. Tak jak wspomniałem fanem gry nie jestem, gralem chwilę dawno temu ale skoro mnie zwykłego laika ten serial nużył a w pewnych momentach nawet męczył to nie spodziewam się że funboya serii cokolwiek tam zachwyci, no może oprócz pip boya :)

ocenił(a) serial na 5
Tomasz_Bursa

Z tego co widze fani serii pieją z zachwytu nad tą miernota dla dzieci :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones