PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36671}
7,5 19 008
ocen
7,5 10 1 19008
7,5 4
oceny krytyków
Ekstradycja
powrót do forum serialu Ekstradycja

Niemała wpadka ...

ocenił(a) serial na 8

Obejrzałem powtórkę 5 odcinka.Pamiętacie tego typka co był na spotkaniu po zabiciu Zybertowicza ? Co zlecił mu szef (Kolberger) założenie podłuchu Halskiemu i Sawce.Ten sam był ochroniarzem Sytego i zabił zamachowca na niego.Kurde jest on nawet na tym zdjęciu pod lornetką Ola ! (z karabinem)

ocenił(a) serial na 10
alealek

To na pewno nie był January Brunov (czyli Cichy, człowiek szefa UOPu). Obejrzyj jeszcze raz dokładnie, albo sprawdź na www.filmpolski.pl

Natomiast inna rzecz, że jednego z ludzi Sytego grał Paweł Wilczak, czyli późniejszy Jurij.

ocenił(a) serial na 10
Rodion_Raskolnikow

Jasne że to nie był on , myślę też że Wilczak grał później tę samą rolę bo nie chce mi się wierzyć że twórcy zaliczyli by taką wpadkę. Natomiast jest inna rzecz , w jednym odcinku Zajcew pojawia się w domu Struny w towarzystwie dwóch goryli jednym z nich jest aktor grający w 2 i 3 serii policjanta - Oleckiego.

alealek

A ja znalazlem jeszcze inna niescislosc. W drugim sezonie wystepuje policjant o nazwisku Olecki czy jakos tak. W pierwszym sezonie gral on ochroniarza Zajcewa gdy ten przyszedl pogadac do Struny i dal mu 10000 dolcow. Popatrzcie dokladniej stoi troche w zaciemnionym miejscu ale to na bank on

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones