PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36671}
7,5 19 008
ocen
7,5 10 1 19008
7,5 4
oceny krytyków
Ekstradycja
powrót do forum serialu Ekstradycja

Ogólnie na plus ten specyficzny klimat polskich lat 90., który smakuję gdzie tylko się da, bo to smak wczesnej młodości, coś, za czym będę tęsknić już zawsze i będę szukać mniej lub bardziej ulotnych wspomnień z tamtych lat...nie jestem w stanie zjechać żadnego filmu z tamtego czasu, choćby był naprawdę denny, bo jest w tych filmach "to coś", co chłonę niezależnie od głównego wątku....
Ekstradycja ma dość nierealne wątki sensacyjne, nijak nie przystające do tamtych ani jakichkolwiek realiów, taka bujda na resorach, słoń za ogon w butelce bujany... ale to nic. Jest Warszawa lat 90. klimat jest i 6/10 jest:)
Zdarza mi się gapić na to i nawet niespecjalnie starać się śledzić fabułę, mnie jakoś tak bardzo nie wciągającą, ale nurzać się i pluskać w klimacie lat 90. Dla poczucia lat 90 jestem w stanie obejrzeć wszystko:)

ogonktorymachapsem

Czy ja wiem, czy taki nierealistyczny? Przecież to właśnie lata 90te były szczytowym okresem rozwoju przestępczości zorganizowanej, handlu narkotykami, porachunków gangsterskich. To własnie w tamtym okresie każde wiadomości zaczynały się od "policja przechwyciłą transport narkotyków" , "rozbito gang wołomiński" , "zabito świadka koronnego".

Z punktu widzenia oddania pracy policji serial jest dużo bardziej realistyczny niż wszystkie współczesne.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones