PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=792826}

Dom z papieru

La casa de papel
8,1 215 435
ocen
8,1 10 1 215435
4,8 6
ocen krytyków
Dom z papieru
powrót do forum serialu Dom z papieru

3-ci znacznie gorszy

ocenił(a) serial na 4

uf, własnie skoczyłem oglądać najnowszy sezon, no i jest dokładnie takie jak przypuszczałem. Prawie wszystko się powtarza z poprzedniego sezonu, tylko że tym razem wszystkie posunięcia, zagrywki, nie robi już takiego wrażenia jak w 1 i 2-gim sezonie.
Nie odczuwałem zaskoczenia, i większych emocji, nie było takich zwrotów akcji co poprzednio. Oczywiście dodano paru szarych aktorów który nic nie wnoszą. Mega irytująca panią inspektor, chyba nazywała się Alice, denerwująca do granic możliwości, ale jako przeciw wagę, bardzo polubiłem pułkownika Tamayo.
3-ci sezon to typowa kontynuacja bardzo dobrego serialu, próbująca podpić się pod sukces wcześniejszego sezonu. Najgorsze jest to że, po ostatnim odcinku wnioskuje że powstanie jeszcze jeden sezon, i prawdę mówiąc nie mam ochoty go oglądać, bo mogę się domyślać, co absurdalnego wymyślą scenarzyści tym razem. Za sam 3-ci sezon daje 5,5/10

ocenił(a) serial na 5
dezertx

Stesknił się za Helsinkami i to dla niego pewnie ten wzwod. Myslę że w 4 sezonie bedzie nowy wątek miłosny zakladnik porywacz a nowym obiektem seksualnym Palerma bedzie ten ochroniaz dyrektora banku...

ocenił(a) serial na 5
YourMind

Błagam, nie...

ocenił(a) serial na 5
dezertx

dobrze napisane pozwole sobie pocytowac

D3Mania

Mega irytująca pani inspektor masz na myśli rudą?

ocenił(a) serial na 4
Zajcevv

Tak tę ruda która jest w ciąży. W ogóle nie pasuje mi w roli przeciwnika Profesora

ocenił(a) serial na 8
Zajcevv

to Zulema z Vis a Vis, moim zdaniem idealna do tej roli, świetna aktorka. Moim zdaniem sezon równie dobry co poprzednie, tylko szkoda że taki krótki. ja oglądałem jednym tchem, brakuje takich seriali. a że jest trochę niedorzeczności i absurdu? to przecież serial, ważne by dobrze się oglądało, jak chcecie realizmu to idźcie na ulice

ocenił(a) serial na 5
Egzorcysta_Ferdas

Nie trzeba wychodzić na ulice wystarczy obejrzeć lepszy serial...

ocenił(a) serial na 5
Egzorcysta_Ferdas

przyznajesz że sa absurdy i nie dorzecznosci pewnie jeszcze coś ci sie nie podoba ale oceniasz na 10 czyli jako coś wiecej niż perfekcyjne...

D3Mania

Nie wiem czemu, ale mam takie wrażenie, że najważniejszym momentem w tym serialu będzie... poród nowej pani inspektor xD
To bedzie jedyny moment braku kontroli nad sytuacją i uda im się zwiać ze złotem.
Choć z drugiej strony, ciekaw jestem bardzo czy Nairobi przeżyje i co jej odwali na myśl że ma szansę zobaczyć syna (o ile to nie jest podstępem)

ocenił(a) serial na 9
mathias777

Mam nadzieję że Nairobi przeżyje bo ona jest teraz najlepsza z tej bandy. Dziwi mnie trochę że tu Profesor wszystko umie przewidzieć o wszystkim wiedział szybciej jak z manipulować itp. A nie przewidział że mogą Go nabrać z Raquel żeby się poddał.

ocenił(a) serial na 5
mathias777

Coś czuje że to dziecko profesora ma słabość do policjantek a taki wątek wywołał by wiele emocji i spodobałby się fankom tej telenoweli ;p

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
ocenił(a) serial na 8
Macan_Pacan

"Jak zwykle musieli wcisnąć jakiś paskudny pedalski wątek, chyba anuluję swoją turecką subskrypcję tego serwisu," homofobia to ciezka choroba :(

ocenił(a) serial na 7
celebes

Osobiście nie mam nic do pedziów, jak dla mnie to właściwie wszyscy faceci mogliby nimi być i chyba specjalnie by mi to nie przeszkadzało, ale oglądanie takich rzeczy na ekranie ze szczegółami technicznymi lub przynajmniej w takim ujęciu, że nawet tego co nie widać siłą rzeczy i tak sobie wyobrażasz - to dla mnie wątpliwa przyjemność.

ocenił(a) serial na 8
Macan_Pacan

Spoko, tez nie lubie niektorych scen, np. operacji w szpitalach itd., ale zabrzmiales jak rasista mowiacy "chyba anuluje subskrypcje netflixa bo sa na nim filmy z czarnoskórymi aktorami".

Macan_Pacan

A gdzie w tym serialu były takie sceny?

ocenił(a) serial na 5
celebes

homofobia to lek przed własnie tymi chorymi....W kazdym serialu od kilku lat jest taki wątek i jest to celowe działanie zrobić ludziom wode z mozgu i wkoncu uwierza ze jest ich nie 1% albo co 4 osoba...

ocenił(a) serial na 8
YourMind

Uwazasz, ze homoseksualizm to choroba. Czyli da sie ja wyleczyc. Wyleczenie oznacza zmiane z homoseksualizmu na heteroseksualizm. Czyli idac twoim tokiem rozumowania da sie zmienic komus orientacje seksualna. Wiec rownie dobrze mozna zmienic hetero w homo?

PS. Dawno temu naukowcy stwierdzili, ze to nie choroba. Po prostu ludzie sie tacy rodza, nie jest to ich wina, tak jak nie jest to wina fetyszysty, ze go podniecaja np. stopy.

ocenił(a) serial na 5
celebes

Pedofilia ,zoofilia to też orientacje seksualne?Naukowcy w dzisiejszych czasach sa wstanie kazda głupote uznać jak im się posmaruje.Nie kazdą chorobe da się wyleczyć a to jest zwiazane z psychiką. I nie mow ze ludzie tacy się rodzą bo to predzej wpływ czynnikow zew. i srodowiska tak samo jak nikt nie rodzi się schizofrenikiem albo pedofilem tylko się nim staje...

ocenił(a) serial na 5
celebes

Osobiscie nie przeszkadza mi co robia w domu jezeli zajmują sie kotem ale jak zaczynaja promowąc te swoje ideologie to już jestem absolutnie przeciwny .Zobacz co się dzieje w takiej holandii wymienianie się dziecmi miedzy takimi parami no i najlepsze w holandii proboja zalegalizowac pedofilie...co ty na to?

ocenił(a) serial na 8
YourMind

Serio porownujesz zwiazek dwoch osob tej samej plci, gdzie obie tego chca, do dewiacji takich jak pedofilia, zoofilia, ktore opieraja sie glownie na gwaltach nad bezbronna ofiara? Lol.

"I nie mow ze ludzie tacy się rodzą bo to predzej wpływ czynnikow zew. i srodowiska"

To jak wyjasnisz sytuacje, gdy np. jest dwojka rodzenstwa wychowana w identycznym srodowisku i jedno z nich jest homo? Nikt sie homo nie staje. Pedofilem tez nie. Po prostu sie rodzisz z tym i tyle.

".Zobacz co się dzieje w takiej holandii wymienianie się dziecmi miedzy takimi parami"

No i spoko, nie widze w tym niczego zlego. Takie dziecko pragnie byc adoptowane i kochane, jezeli para sie nim dobrze zaopiekuje to wszyscy beda zadowolenie i gitara.

"w holandii proboja zalegalizowac pedofilie...co ty na to?"

Masz jakies stare info, byla jakas organizacja pedofilska, ktora probowala cos takiego robic, ale zostala zamknieta w 2012 roku. A co ja na to? Jestem przeciwny. Ale nie ponownie zaznaczam, ze porownywanie pedofilow do homoseksualistow jest debilne.

ocenił(a) serial na 5
celebes

"To jak wyjasnisz sytuacje, gdy np. jest dwojka rodzenstwa wychowana w identycznym srodowisku i jedno z nich jest homo? Nikt sie homo nie staje. Pedofilem tez nie. Po prostu sie rodzisz z tym i tyle."

Normalnie wyjasnie sam mam rodzenstwo znam nie jedno inne .Niektorzy sa bardzo podobni podczas gdy inni całkiem rozni to oczywiste nawet blizniacy podobno potrafia czuć coś razem ale nie zawsze sa tacy sami wystarczy,że pojda do innych szkoł albo za dzieciaka jedno bedzie sie bawić piłka a drugie instrumentem muzycznym .Nie wiem jak mogło do głowy ci przyjść ,że ktoś sie rodzi pedofilem. Pedofilem raczej można zostac przez własnie jakieś doświadczenia roznych dewiacji .Tak samo pewnie jest z homoseksualizmem.Najwiecej pedofili nie jest wsrod duchownych jak silnie jest to promowane tylko własmnie wsrod osob homoseksualnych.

"No i spoko, nie widze w tym niczego zlego. Takie dziecko pragnie byc adoptowane i kochane, jezeli para sie nim dobrze zaopiekuje to wszyscy beda zadowolenie i gitara." nie wiem co jest spoko w wymienianiu się dziecmi miedzy parami ktore je molestuja i gwałca... bo to mialem na mysli...

Stare info mowisz? nie widzisz tego że te ruchy LGBT itp juz nie patrzac ,że sa promowane przez góre ,ktora wcale moze ich nie popiera , chca krok po kroku coraz wiecej. Myslisz ,że edukacja seksualna dzieciakow ,ktore maja kilka lat to jest w ich obronie? Wiek legalnego wspołzycia też bedą chcieli obnizać. I bedzie że 10-12 letnie dziecko miało edukacje seksualna w szkole i wyraziło zgode...

No i dalej nie wiem jak mozesz wierzyć,że ktoś sie jakiś rodzi a nie staje...

Związek 2 osob tej samej płci ,ktorzy oboje tego chcą = związek 2 dewiantów ktorzy maja taka sama dewiacje co w tym dziwnego? Sama definicja mówi czym jest dewiacja odchyleniem od normy a że nie ma takiego czegoś jak normalność bo dla jedno coś jest dla 2 nie to rzadzić powinna demokratyczna wiekszość jak kiedyś a nie dzisiaj mniejszośc wchodzi na głowie wiekszości.

Dlaczego zoofilie nazywasz dewiacją ktorej nie mozna porownać do homoseksualizmu tam tez obie strony moga tego chcieć a jednak nie uwazasz tego juz za normalne...


ocenił(a) serial na 7
D3Mania

Zdecydowanie gorszy. Głupot było tam mnóstwo. I ja rozumiem, że tak ma być, poprzednie sezony jakby się zastanowić też nie mają sensu, trzeba przymykać oczy. Tylko, że tutaj spora część napadu opiera się na poparciu społecznym. Pytanie skąd ono się wzięło? Ok, dali im pieniądze i powiedzieli, że ich znajomek jest torturowany, Tylko co z tego, kiedy wzięli ponad 150 zakładników? Po rozpoczęciu akcji nie powinni mieć żadnego poparcia. Mam nadzieję, że 4 sezon skończy się przymknięciem gangu. W końcu w drużynie policji jest ktoś kto myśli (akcja z postrzeleniem Nairobi genialna, idealny moment na szturm, szkoda, że tak długo się zbierali, lepiej by było gdyby wozy pancerne stały tam już wcześniej, tak żeby w momencie strzału snajpera antyterroryści wsiedli i od razu pojechali).

Jacek112PL

3 sezon robiony na siłę.Po dwóch odcinkach zrezygnowałem.Jak oni przytargali tą ,,łódż podwodną,, do banku?

ocenił(a) serial na 5
Jacek112PL

I to jest zabawne w tym serialu nikt nie odwazy sie wjechać bo liczy się z konsekwencjami (zakladnicy) i na ratunek przychodzi najtwardsza i najznimniejsza sucz w zaawansowanej ciazy ssajaca lizaka....

ocenił(a) serial na 7
D3Mania

Moim zadaniem bardzo dobry sezon. Odgrzewany kotlet? Jak najbardziej. Powtórzone motywy? Owszem ale nowe też się pojawiły. Błędy logiczne i dziury w fabule? Oczywiście ale były też realistyczne sceny. Wszystko razem jest sprawdzonym przepisem, który samkuje wyśmiecie. Jak ktoś jest takim purystą, że za każdym razem musi zamówić coś innego bo inaczej zwymiotuje to współczuje. I niech nie konsumuje, nie ogląda. To serial, ktory ma zapewnić rozrywkę i moim zdaniem ten robi to świetnie. I to w trzecim sezonie. To nie jest podręcznik chemii organicznej ani nawet instruktaż małego włamywacza. Jedynego czego mi zabrakło i za to poważny minus to kombinowania zakładników. Strasznie odpuścili ten motyw, który był istotny w poprzednich sezonach. Niemniej ja bawiłem się świetnie i czekam na czwarty sezon.

ocenił(a) serial na 6
D3Mania

Przecież ten serial manifestuje nonsens i brak realizmu. Jest celowo cukierkowo-komiksowy, kompletnie oderwany od jakiejkolwiek rzeczywistości, którą znamy. Można żartobliwie powiedzieć, że akcja tego serialu toczy się w alternatywnym świecie albo w równoległym, gdzie nawet prawa fizyki są inne. Ten serial ma swój wdzięk, z kilku względów, ale z góry założył sobie odejście od jakichkolwiek realiów naszego świata, również w kwestiach psychologicznych. Może dlatego jest tak popularny, bo przy dobrej realizacji, niezłym montażu, ciekawej grze aktorów, odrywamy się od naszej rzeczywistości wraz z tym serialem. Ta historyjka jest jak wizje naćpanego, infantylnego nastolatka o skłonnościach grafomańskich, który próbuje w swej dziecięcej pasji i ekstazie przelać je na papier. I wychodzi z tego coś, co nie ma większego sensu, ale ma tempo, narrację, barwę i melodię. I to można jakoś tam kupić na zasadzie pewnej umowności, jak kreskówkę dla dzieci.

ocenił(a) serial na 8
per333

W końcu komentarz, który w pełni oddaje moje odczucia. Lepiej ująć się tego nie da. Ilość absurdów w serialu to jakieś nieporozumienie, ale... PRZECIEŻ TO JEST WŁAŚNIE SERIAL, KINO. Czy nie chodzi właśnie o to, że widz powinien zostać wciągnięty w jakąś historię? Oderwany od swojego codziennego, realnego do bólu życia i zabrany w ciekawą "podróż"? Gdyby nie było tych absurdów to nie byłoby serialu, który porwał tak wielu. Ludzie chyba o tym zapominają. Po prostu usiądźcie i oglądajcie kochani, bawcie się dobrze, bo dobrej rozrywki chyba tutaj nie brakuje

ocenił(a) serial na 5
madeleine_kk

tylko że musi być jakaś konsekwencja bo jezeli idziemy w strone komiksowej historii to całkowicie a nie nie ktore rzeczy sa realistyczne a zaraz inne nie sa. Jezeli plan opiera sie na geniuszu profesora to nie powinno w nim być idiotycznych rzeczy a taka jest dobor zespołu...

ocenił(a) serial na 7
per333

Pięknie oddane!

ocenił(a) serial na 6
D3Mania

Dla mnie s3 słabszy od s1 i 2. Moim zdaniem
+ tyłek Tokio
+szczupak Arturito !!!
+ tyłek Tokio
+ Bella ciao ! w pampersach


- za dużo wątku kolarskiego
- za mało tyłek Tokio
- za dużo Kobiet Alfa
- za mało tyłek Tokio
-za dużo zieleniny
-za mało mięsa
-za dużo Bum bum ciao
- za mało Sofia !!! i tyłek Tokio

ocenił(a) serial na 7
aarroo76

-za dużo obydwu pań inspektor Raquel i Sierry, przy czym tą pierwszą pokazali nawet w negliżu :/

ocenił(a) serial na 9
D3Mania

Moim zdaniem, ten sezon mniej więcej trzyma poziom poprzednich. Jedyne o co bym się przyczepił, to że tak łatwo utracili kontrolę nad podsłuchem w centrum dowodzenia i nie mieli żadnego planu awaryjnego na tę okazję.

D3Mania

Zgadzam się, mnie również zawiódł trzeci sezon. Co do nowych postaci, to Alice akurat polubiłam, za to wkurza mnie Palermo.

ocenił(a) serial na 8
D3Mania

Olśnij mnie, jak wywnioskowałeś, że będzie jeszcze jeden sezon. O Mistrzu!

ocenił(a) serial na 9
D3Mania

Mało powiedziane że gorszy. Ten sezon to jakaś padaka.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones