PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=36656}

Cudowne lata

The Wonder Years
7,6 25 902
oceny
7,6 10 1 25902
7,8 10
ocen krytyków
Cudowne lata
powrót do forum serialu Cudowne lata

hippiska karen

ocenił(a) serial na 10

wspanialy,niesamowity,poruszajacy,zabawny,wzruszajacy,klimatyczny,nostalgiczny,k ultowy serial.zawsze bedzie mi sie kojarzyl z beztroskim dziecinstwem,pieknymi czasami kiedy to ja przezywalem swoje cudowne lata.dorastalem z nim,nie przegapilem zadnego odcinka,teraz kiedy leci na polsacie(zawsze byl na tvp2)przypomina mi sie dziecinstwo.w filmie swietnie ukazane sa wydarzenia historyczne jednego z najciekawszych okresuw w histori usa(uwielbiam lata 60).co do bohateruw to zawsze draznil mnie brat kevina swoim prymitywizmem,mulasta meskoscia i glupota.ojciec kevina jest czlowiekiem o dosc konserwatywnych pogladach,troche za surowy,ale w sumie poczciwy,dobra,wzorowa matka norma,urocza,piekna winni cooper,koszmarny trener od wychowania fizycznego,zabawny rachityczny,wrazliwy i watly poul.dla mnie jednak najwiekszym wzorem byla siostra kevina karen,zbuntowana hippiska,lamiaca ogulnie przyjete normy.zawsze dazylem ja najwieksza sympatia i szcunkiem.podsumowujac"cudowne lata" to wspanialy,madry,pouczajacy serial dla mlodziezy (i nie tylko),pozycja obowiazkowa.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones