PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=534418}

Columbo

7,8 18 998
ocen
7,8 10 1 18998
7,2 12
ocen krytyków
Columbo
powrót do forum serialu Columbo

do był bardzo dobry serial kryminalny nie nafaszerowany ideologią lewicową jak to często jest w przypadku dzisiejszych, szukam innych tego typu, czyli jest przestępstwo i dobry niezepsuty policjant który swoją dociekliwością i inteligencją łapie bandytę i wsadza za kratki...

Przemek_Owczarski

Bardzo fajne są "Morderstwa w Midsomer", jeżeli lubisz angielskie kryminały. ;)

ocenił(a) serial na 10
raspberry_7

uwielbiam angielskie :-) ten serial znam, jest naprawdę świetny :-)

ocenił(a) serial na 9
Przemek_Owczarski

"Morderstwa w Midsomer" faktycznie dobre, no i jeszcze "Poirot" - może nie policjant, a detektyw i ciut odleglejsze czasy, ale równie przyjemnie się ogląda

ocenił(a) serial na 10
dags89

tak, znam, bardzo dobre kino :-)

ocenił(a) serial na 9
Przemek_Owczarski

"Napisała: morderstwo" akurat wrócił na 13. Ulicę ;) i filmy z serii o Pannie Marple, choć pewnie też już znasz ;P

ocenił(a) serial na 10
dags89

tak znam :-)

ocenił(a) serial na 10
Przemek_Owczarski

znam :)

co jeszcze polecacie?

Przemek_Owczarski

Kojak, Ulice San Francisco

Co masz na myśli, pisząc: "naszpikowane ideologią lewicową" ? Jak mi to wyjaśnisz, to mogę sypnąć reszta seriali które oglądałem.

ocenił(a) serial na 10
perun_6

Dam ci przykład: w serialu "młode gliny" pojawia się motyw z jakąś nastolatką, która ubzdurała sobie, że jest chłopcem a nie dziewczynką, policjantka zaczyna ją wręcz za to chwalić i jeszcze mówi, że inni potrzebują na to lata aby do tego dojrzeć a ona w tak młodym wieku odkryła swoją prawdziwą płeć. Wszyscy tam się ze wszystkimi bzykają, a inna policjantka nagle odkrywa, że już nie jest hetero tylko lesbijką, no i oczywiści inni jej gratulują z tego powodu. Ja od serialu kryminalnego oczekuję tego, że na początku jest przestępstwo, a następnie pojawia się dobry policjant, który rozwiązuje sprawę i zatrzymuje przestępcę, nie interesuje mnie życie seksualne tego policjanta ani jego kolegów itd. Po prostu chodzi mi o klasyczne kryminały takie jak właśnie Columbo czy Kojak.

Przemek_Owczarski

Matko i córko, to co Ty za seriale oglądasz ? Ale rozumiem, jaki klimat masz na myśli. Takich patologii nie oglądam.

ocenił(a) serial na 10
perun_6

wiesz, czasami coś zaczynam oglądać bo niby ma dobre recenzje, teoretycznie jest to gatunek filmu jaki lubię, ale prędzej czy później okazuje się, że to dno jak w przypadku wspomnianych "młodych glin"

ocenił(a) serial na 10
perun_6

pomyliłem tytuł, nie "młode gliny" tylko "nowe gliny" ;-)

ocenił(a) serial na 9
Przemek_Owczarski

taki serial kiedys widziałem całkiem ciekawy. ogólnie nie lubie seriali bo uwazam to za strate czasu ale ten polecam ;)
http://www.filmweb.pl/serial/Nowojorscy+gliniarze-1993-38707

ocenił(a) serial na 10
madbizon

dzięki :)

ocenił(a) serial na 10
Przemek_Owczarski

Chłopcze, oglądaj więcej filmów, a mniej marszów niepodległości, bo chyba ci na głowę poszło.

ocenił(a) serial na 10
Rober_T

nigdy nie byłem na marszu niepodległości, nawet nie mieszkam w PL ;-) filmów oglądam sporo, ale również sporo czytam książek ;-)

nie spamuj chłopcze, pisz na temat albo wcale

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones