PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=534418}

Columbo

7,8 18 998
ocen
7,8 10 1 18998
7,2 12
ocen krytyków
Columbo
powrót do forum serialu Columbo

Kiedyś, pamiętam, każdy odcinek miał swoją stronę, co uważałem za uzasadnione, co więcej oczywiste, bo każda część jest
pełnometrażowym filmem, dziwne żeby zaliczać go do seriali. Głównie z tej przyczyny że przy każdej części pracowali inni
ludzie, przez co każdy "odcinek" prezentuje zupełnie inną jakość, a nie jak w serialach pracują ci sami ludzie i wychodzi
jedno i to samo. Drażnią mnie takie bezsensowne zmiany, teraz zrobili z tego informacyjny bigos, wszyscy reżyserzy,
scenarzyści, obsada, wrzuceni do jednego wora. Jeśli wyjątkowo mocno chcieli ubrać to w serial, to mogli zrobić stronę
ogólną, czyli to co jest teraz i dodatkowo każdy odcinek z osobna jako pełnometrażowe filmy, wtedy też można by oceniać
poszczególne "odcinki", czyli nowa jakość.

ocenił(a) serial na 9
kamilos56

Nie wiedziałem że tak było, ale pomyślałem że tak powinno być, przecież to jest nie serial tylko cykl filmów, połączonych głównym bohaterem i te poszczególne filmy reprezentują różny poziom, różną obsadę, nawet nie są tego samego reżysera.

GodAs

cofają się do epoki kamienia łupanego

kamilos56

Masz racje kiedys mozna bylo sobie opis przeczytac a teraz obsade musze sprawdac na imdb no i mozna bylo skomentowac poszczegolny odcinek trzeba moderatorow strony zapytac dlaczego to zrobili .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones