PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=708487}

Bloodline

7,3 8 745
ocen
7,3 10 1 8745
9,0 2
oceny krytyków
Bloodline
powrót do forum serialu Bloodline

Podchodziłem do serialu bez większych emocji, ale zostałem bardzo miło zaskoczony.
Na plus:
- postacie są bardzo wiarygodnie napisane i odegrane
- wiele problemów moralnych, żaden bohater nie jest niewinny, choć z początku wydawałoby się co innego
- trzymająca w napięciu historia...

Na minus:
- ... której finał jest nam zbyt wcześnie wyjawiony przez retrospekcje, co jest jak dla mnie bardzo dużym minusem i kompletnie niepotrzebnym zabiegiem
- zakończenie jest trochę nielogiczne (John zabija Dannego, który przecież i tak już był pogrążony przez to, że zabił swojego napastnika w motelu. Wystarczyło poczekać, a problem Dannego sam by się rozwiązał)

laveta

Danny niekoniecznie poszedłby siedzieć za akcje w motelu (samoobrona). Ciekawi mnie jak to się skończy w drugim sezonie... życzyłbym sobie by całe rodzeństwo poszło siedzieć. Bo byli jeszcze bardziej fałszywi niż Danny.

ocenił(a) serial na 9
laveta

Silne emocje i logika nie chodzą razem i dlatego reakcja Johna podczas ostatniego spotkania z Dannym nie miała związku z przemyślanym, logicznym działaniem.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones