PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=708487}

Bloodline

7,3 8 745
ocen
7,3 10 1 8745
9,0 2
oceny krytyków
Bloodline
powrót do forum serialu Bloodline

Dany jest świetną postacią - nie wiesz czy mu współczuć czy go nienawidzić... jedno i drugie chyba.

Uwaga mega spoiler - zakończenie niesamowicie mi się podobało. Mimo tego całego syfu, który się wydarzył, kłamstw rodziców etc. Nolan ma szansę wyrwać się z tego zaklętego kręgu kłamstwa i niemocy. Nolan i John. A wszystko dzięki decyzji Johna, żeby powiedzieć prawdę...
I taka przemiana Danyego w ostatnim sezonie... jego widmo staje się kimś dobrym, mądrym i współczującym...
A może to John zrozumiał, że Dany poza wyjątkowo irytującymi akcjami miał też w sobie dużo dobra... i przede wszystkim miał odwagę wywalić na wierzch kłamstwa rodziny.

Dany całe życie czuł się winny... i w sumie sprawił, że reszta rodziny poczuła dokładnie to samo... Sally, John, Meg, pośrednio też Kevin.

A przecież on tylko chciał pomóc swojej siostrze, która cierpiała przez niedojrzałość rodziców. Cała rodzina jakby zapomniała o tragedii Danyego.

Na koniec 3 sezonu mam dla niego zdecydowanie więcej współczucia niż złości.

ocenił(a) serial na 6
aa2xa

mam takie same odczucia. ogólnie to lubię ten serial; przede wszystkim lubię taki klimat - ocean, palmy, wiatr, nostalgia. no, ale jestem zdumiona, jak można być czterdziestoparoletnim facetem (kevin) i być takim idiotą. do tego jego żona, która mu wszystko przyklepuje. matka, która jawnie tuszuje wszystko i udaje, że nic nie widzi. każdy w tej rodzinie to chodzący sk*rwysyn. no niestety.

ocenił(a) serial na 8
aa2xa

Ja się zastanawiam kim jest Beth Mackey? Mam przemyślenia, że ona jest córką Roberta z pozamałżeńskiego romansu. Końcówka 3 sezonu była bardzo enigmatyczna dlatego też wydaje mi się, że John jest synem Sally i Roya (jest nawet podobny do Roya).

Zastanawiam się też co się takiego stało, że Sally i Rob mogli kupić ziemię i postawić hotel. W jaki sposób by w to zaplątany Roy. Ja tylko wczytałam coś o jakimś wypłynięciu w morze w czasie służby wojskowej: wypłynęło trzech, ale wróciło dwóch. Jednakże nie rozumiem, jaki to może mieć wpływ na hotel ...

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones