Tomasz Karolak

Tomasz Paweł Karolak

5,8
38 691 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Tomasz Karolak

Mówcie co chcecie,ale Tomek to fajny gość.Widziałam ostatnio jego monolog-wywiad o wszelakich dietach i uśmiałam się jak nigdy!!Super facet,naturalny,szczery,pomysłowy.A że korzysta z chwili sławy to ...no cóż każdy by korzystał!

malgosia0404

to forum o filmach nie o 4 literach Maryny .Oceniamy tu filmy,to najsłabszy aktor w tym kraju.Każdy film z nim to gniot.

hubertzn

Nie rozumiem tej zawiści pod jego adresem, grał bardzo dobrze i przekonująco we wszystkim co widziałem z jego udziałem.

nietwojasprawa

Zawiść to uczucie dyskomfortu powstające wtedy, gdy osobiste cechy, posiadane przedmioty lub osiągnięcia nie dorównują ich poziomowi/jakości u innych osób. - wikipedia. A ja nie rozumiem czemu Ty używasz słowa "zawiść". Oceniamy jego grę aktorską a nie to, jaką jest osobą. Nie można tu powiedzieć o grze aktorskiej. W każdym filmie/serialu jest dokładnie taki sam, tak jakby zawsze grał jedną postać.

użytkownik usunięty
x4815162342x47

on nie gra, on po prostu jest i widz ma się cieszyć (mam czasami takie wrażenie) a najwyższą ocenę u mnie dostał w rodzince pl, przykre, ale prawdziwe

hubertzn

Bardzo Ci zazdroszczę, że nie widziałeś żadnego filmu z Karolakiem.

użytkownik usunięty
hubertzn

dokladnie o tym samym pomyslalam... wg mnie najlepszy aktor i milo sie patrzy na niego poza tym nie szuka sensacji, nie jest o nim glosno a to chyba dobrze

malgosia0404

Ja również nic do niego nie mam miło mi się ogląda jak on gra:)

malgosia0404

to nie jest aktor tylko łazęga a to, że żartuje i ma zwolenników owych żartów to równie dobrze pan Miecio magazynier tez ma poczucie humoru, niejeden portier ma lepsze poczucie humoru i żarty niż on, co to ma wspólnego z aktorstwem ? Jest pustym cepem prostackim i tyle.Gdyby nie tvn to nikt nie chciałby go do filmu wziąć a on łoi kase póki ma swoje 5 minut.Dla mnie najlepiej by było gdyby tej kasy duzo zarobił w graniu w filmach dla imbecyli, wziął se jakąś laske i wyjechał na wyspę bezludną, tam się urządził i juz nigdy sie tu w kraju nie pokazywał , niech znika

malgosia0404

u mnie to wypada tak: Z udziałem tej osoby:

obejrzałeś: 26 tytułów
średnia ocena: 3,6

tak więcej 4/10.

vilee

Z udziałem tej osoby:

obejrzałeś: 10 tytułów
średnia ocena: 1,3

Jedna 4.0 z dubbingowanej roli

tearofmankind

Dobre. Mi wyszło, że widziałam aż 11 filmów z Karolakiem. Powinnam dostać jakieś odszkodowanie czy cuś ? ;)

malgosia0404

Ja też go bardzo lubię ;)

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
malgosia0404

Może i fajny gość, ale aktor żaden. On nie gra on po prostu w filmie jest. I zawsze jest taki sam. W Rodzince.pl jest znośny, ale też tam jest tylko sobą.

malgosia0404

Kolejne głupie dziecko z gimnazjum któremu Rodzinka.pl resztki mózgu wyżarła.

Marik1234

Ta gimnazjalistka ma 34 lata i dość pokazywania cukierkowej lub patologicznej wizji rodziny!!!!Wielu moich znajomych utożsamia się z Natalią i Ludwikiem,bo też czasem maja dość rodziny,dzieci,hałasu i całego tego domowego bajzlu!

malgosia0404

Kretynizmem jest utożsamianie się z postaciami i dennego tasiemca który powstał dla propagandy UE i PO oraz dla wmówienia kretynom że na Zielonej Wyspie żyje się dostatnio(co jest bzdurą).

Marik1234

To nie jest serial polityczny ;)

majkalipcowa

Ale ma na celu wmówić że jest u nas super kiedy tak nie jest.

Marik1234

Jak chcę oglądac biedę i nieszczęścia oglądam Jaworowicz, jak chcę się rozerwać to seriale, które są WYMYŚLONE i każdy myślący człowiek wie co jest prawdą a co tylko komedią, więc niczego wmówic sobie nie dam ;)

majkalipcowa

I każdy myślący zauważy że w Rodzince są bachory bez żadnego szacunku i poprawność polityczna. Miejmy nadzieję że sobie nie dasz wmówić że w POlsce żyje się lepiej jak w serialu. Możesz się nie zgadzać ale ja tak odbieram.

Marik1234

Ja nie żyję jak w tym serialu, więc trudno mi wmówic, że wszystkim żyje się lepiej niż w serialu. Może więc zacznijmy puszczac tylko Konopielkę, Janka muzykanta i Ludzi bezdomnych.

Marik1234

Marik, masz rację. W TV powinny lecieć seriale, w których maż to alkoholik bijący swoją żonę z piątką niedorozwiniętych dzieci. A cała rodzinka niech mieszka w zarobaczonej chacie. Bo tak wyglądają realia polskie.

Rodzinka.pl jest jednym z lepszych polskich seriali. I żadna utopia, czy sielanka, tylko normalnie funkcjonująca rodzina. Może nie każda rodzina ma tyle kasy i wielki dom, ale każda powinna tak wyglądać od środka.
Bachory bez szacunku? Proszę Cię... jak wiadomo (albo i nie wszyscy wiedzą) każde dziecko przechodzi okres buntu, szuka swojej tożsamości. U wielu właśnie tak się to objawia. Do dziś moja mama wspomina mój z uśmiechem, choć może wtedy też myślała, że szacunku do niej nie mam.

A to, że w Polsce jest patola i to na pewno nie wina tej POlski to tylko i wyłącznie za sprawą ludzi, którzy sami biją, molestują i atakują.

A jak nie utożsamiasz się z nikim w serialu to przykro mi jest właściwie z tego powodu, bo ja znalazłam wiele sytuacji, które świetnie obrazują to, co sama kiedyś robiłam.

malgosia0404

Jeśli ktoś ma dzieci w wieku bohaterów to fakt, można tam znaleźć dużo życiowych sytuacji.