Richard ArmitageI

Richard Crispin Armitage

8,2
22 312 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Richard Armitage

Hej mam takie pytanie, on ma jakąś żonę, dziewczynę czy coś w tym stylu ? Wie ktoś ?

sandrasakaszfil

Żony nie ma. O dziewczynie też nic nie słyszałam chyba, że ją dobrze ukrywa :P

sandrasakaszfil

Hmm no to panie mamy szanse :) Taki słodki 40 latek :D

tutimix

No to świetnie, w takim razie trzeba jakieś namiary na niego znaleźć i poflirtować, nie wiem jak wy, ale ja nie będę czekać, aż ktoś inny zrobi to za mnie. :P hehehehehe. :P

sandrasakaszfil

Hmm tylko jak, na pewno jest wiele takich fanek jak my:D
Boże on jest cudowny :D

sandrasakaszfil

Wlasnie przez Richarda no i jeszcze innych paru aktorow podobaja mi sie faceci 35-42 i przez to znalezienie kogos kto go przebije bedzie czyms niemozliwym ;D Z tego co wiadomo jest sam ale kto wie ... sam powiedzial ze jest bardzo ostrozny jesli chodzi o zwiazki ;p

Bonnie807

No też tak mam faceci po 30 są sexy to wszystko właśnie przez Richarda, Jude Law'a czy Edwarda Nortona.A to moze się skonczyć źle :/
Ale uwielbiam męskich facetów, 20 kilku latkowie mnie nie interesują , chce wulkan seksu :D

tutimix

No i mam tak samo :D Wszystko to zasługa Richarda :P A jak nie dziewczynka to trzeba się wybrać do Londynu na premierę Hobbita i tam poszukać Richarda :D

Pamela16

Jadę do Londynu na tą premierę :P Richard jest tego wart.

sandrasakaszfil

Zazdroszczę :)

sandrasakaszfil

Ty szczęściaro :) Wszystkie oszczędności wydałabym aby polecieć na Premierę Hobbita :P

Pamela16

Chcę tam zaobaczyć Richarda !!!!

sandrasakaszfil

Kto by nie chciał :D Jak się da bierz autograf. Boże, ale Ci zazdroszczę :) Dużo Cię kosztuje ten wyjazd?

Pamela16

Moja siostra mieszka w Londynie od kilku lat, więc zatrzymam się u niej. Z tego co wiem to żeby cokolwiek zobaczyć trzeba strasznie wcześnie przyjść, bo ludzi jest masa.

sandrasakaszfil

Aha. No to fajnie, że będziesz się miała u kogo zatrzymać :) Czekanie to nie problem. Gorzej właśnie z kwaterunkiem i odnalezienie się w Londynie.

Pamela16

To akurat mam zapewnione, bo siostra ze szwagrem znają się na geografii Londynu, więc nie chyba tak źle. Sama bym się nie odnalazła. :P

sandrasakaszfil

Ja też nie wiem czy sama bym się odnalazła. Ale jak to mówią świat do odważnych należy :D Teraz to nic dla mnie nie jest problemem. Jak bym wiedziała na 99,9 % że w Londynie spotkam Richarda to bym się odważyła polecieć sama do Londynu.

Pamela16

Jak ten wyjazd wypali i uda mi się zobaczyć kogokolwiek , to będę w siódmym niebie. :D

sandrasakaszfil

No nie dziwię się Tobie :) Ja bym jeszcze kiedyś chciała spotkać Kiliego :D Dlaczego nikt z mojej rodziny nie mieszka w Londynie...

Pamela16

Kili <3 Też śliczny.

sandrasakaszfil

Pierwszy Krasnolud, który mi się spodobał to był właśnie Kili :) To dla niego zaczęłam oglądać Być Człowiekiem. No i teraz całą noc nie będę spać, tylko będę myśleć że Ty będziesz na premierze Hobbita :D

Pamela16

:D :D Mam nadzieję, że to wszystko pójdzie po mojej mysli i tak będzie.

sandrasakaszfil

Życzę Ci tego :) Niech chociaż jedna z Polskich fanek poleci i zobaczy go na żywo :)

Pamela16

:) Mam nadzieję, że tam będę, jak o tym myślę to ciarki mi po plecach przechodzą :) A co do fanek z Polski, to na pewno nie będę sama, wydaje mi się, że w Londynie jest dużo polonii, więc pewnie jakieś i jakieś fanki się znajda. :P

sandrasakaszfil

Proszę Cię nie mów mi o tych ciarkach :D Najchętniej pojechałabym z Tobą hahaha :D Żart :)

Pamela16

:D :D

sandrasakaszfil

Jeszcze mam szanse pojechać na ostatnią premierę Hobbita :D

Pamela16

No tak, ale nawet do premiery 2 części jest trochę czasu więc może akurat coś wykombinujesz i pojedziesz :D

sandrasakaszfil

Nie dam rady :D Teraz sobie zapanowałam, że kupię sobie Nokię Lumie. Zostaje mi tylko 3 Premiera :P A Ty samolotem czy Autokarem wybierasz się? :D

Pamela16

Dawniej jeździłam autokarami, bo bałam się samolotów, ale to jest dosyć męczące. Więc ostatnio pokonałam strach i poleciałam samolotem, teraz też polecę bo jest o wiele lepiej szybko i bez większego zmęczenia podróżą.

sandrasakaszfil

Ja raz też leciałam samolotem chociaż mam lęk wysokości. Myślałam, że będzie gorzej, ale nawet przyjemnie się leciało.

Pamela16

Dokładnie miałam to samo, autokar jednak jest strasznie męczący...

sandrasakaszfil

Tyle godzin jechać i jechać. Chociaż w moim przypadku to nawet autokarem pojechałabym tam :) Ja mam tyle dobrze, że mieszkam blisko Wrocławia i do lotniska. I również mam blisko do Niemiec i tam do lotniska.

Pamela16

No to na premierze 3 części widzę Cię w Londynie :D

sandrasakaszfil

To musiałybyśmy się spotkać na lotnisku w Londynie, bo ja bym nie wiedziała co dalej robić :D I czym więcej o tym myślę, tym bardziej się przekonuje aby pojechać na premierę 3 części :)

sandrasakaszfil

Mam jeszcze do Ciebie jedno pytanie :D Czy do Anglii potrzebny jest paszport? :)

Pamela16

Do żadnego kraju z UE nie trzeba, wystarczy paszport. :D

sandrasakaszfil

To czyli dowód wystarczy? :D To dobrze, bo mi ważność w paszporcie wyszła :D

Pamela16

Tak, tak dowód Ci w 100 % wystarczy :)

sandrasakaszfil

Dzięki za info :) Ale się nakręciłam :D

Pamela16

:D :D

sandrasakaszfil

Teraz siedzę i sprawdzam wszystko co jest związane z lotem :DD

Pamela16

Pewnie nie ma na co czekać :P

sandrasakaszfil

Na razie to tylko tak sobie patrzę :P na razie nie mogę podjąć żadnej decyzji.

Pamela16

Jest jeszcze czas.

sandrasakaszfil

OMG, ale Ci dobrze;). Tez marze o tym, zeby pojechac na premiere Hobbita do Londynu i GO zobaczyc.

maggieflakes

Więc nie czekaj i idź na całość :)

sandrasakaszfil

Och chciałabym, żeby ten wyjazd wypalił. Niczego bardziej nie pragnę.

maggieflakes

:D Powodzenia życzę :)

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones