Richard ArmitageI

Richard Crispin Armitage

8,2
22 313 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Richard Armitage

Po prostu brak słów. Jak widzę go na ekranie, to mnie paraliżuje. Jest nieziemski. Nie dość, że jest świetny w tym co robi, to na dodatek jest najprzystojniejszym facetem jakiego widziałam. Nie, 'przystojny" to niedostateczne słowo. Idealna twarz, uśmiech, roztapiające spojrzenie. I ten GŁOS, od którego miękną kolana. Szkoda tylko, że ma tak mało filmów fabularnych na koncie. Ale jeszcze nic straconego, ma 41 lat, ale Richard jak wino - im starszy tym lepszy.

milka19

Jestem tu :) Świetna rola w Północ południe, póżniej w Robinie, i w końcu doczekam się go w Hobbicie. To spojrzenie i uśmiech ehh.. Szkoda że zapuścił brodę i wąsy bo już jego uśmiechu nie widać , no cóż nie wiem jak wam teraz się podoba ale mi u żadnego faceta zarost sienie podoba.

akna_1

Właśnie wczoraj oglądałam sobie wywiady z Comic Con, i stwierdzam, że z tym zarostem wygląda jeszcze lepiej, jeśli to wogóle możliwe. A już szczególnie na tych zdjęciach z sesji dla recognise... coś cudownego.

użytkownik usunięty
milka19

Melduję się, Richard jest boski ;)

milka19

No to i ja się ujawnię ;) Ześwirowałam na jego punkcie po North and South gdzie zagrał fantastycznie Mr. Thorntona :D A wczoraj pochłonęłam cały Strike Back. Co by nie mówić Richard ma boskie ciało i cudowny głos. I oczy w których można utonąć.. :D

KKZientarska

J a również uwielbiam North & South. Zabieram się też za Spooks, ale to chyba sezony dalsze.

Askol

Po obejrzeniu tego teledysku postanowiłam, ze na pewno obejrzę Spooks - http://www.youtube.com/watch?v=mPKNAz8O7t8&feature=related ale tylko te sezony, w których gra Richard ;) Z tego co się orientuje, to jest sez 8 i 9.

KKZientarska

I jeszcze w 7 sezonie :)

KKZientarska

ale zaczęłam oglądam 1 sezon i jakoś mi nie wchodzi. Nie wiem , może dalej będzie lepiej.

Askol

Ja właśnie działam z 7 ;D Bez początkowych obejdę się ;D

KKZientarska

Ach, facet kompletnie w moim typie. Co tu dużo gadać - Brałabym! ;)

Askol

Dziewczyny, nie zapominajcie o genialnej roli bezwzględnego Guya of Gisbourne. Uczta dla zmysłów. :-)

milka19

On ma świetny głos :)

Darciia

Dokładnie :) Jego głos normalnie przyprawia o dreszcze ;) Do tego jest niesamowicie przystojny :) @YourBeatrycze - co tu dużo pisać.. też bym brała :P Fantastycznie wcielił się w postać Thorntona w "North & South" !
Btw. jakoś tak niesamowicie przypomina mi Carrie-Anne Moss (Trinity z "Matrixa") niczym brat i siostra :P

milka19


Przyznaje się! uwielbiam :)
Daniela Denby-Ashe - YOU LUCKY BITCH!!!

użytkownik usunięty
milka19

Ojjj to widać, że mało facetów widziałaś.

milka19

chyba nie powinnam w ogóle na niego patrzeć, bo się rumienię...

retro_woman88

oho XD prawda, że ciekawy to efekt, też zaobserwowałam XD

milka19

Owszem w filmie wyszedł kapitalnie. Ach mieć takiego faceta ! Męski . Jego oczy, wzrok jest tak ... Pociągający :D Szkoda tylko że w rzeczywistości ma inny kolor oczu, nos i ogólnie nie wyróżnia się niczym za bardzo. I ma 41 lat. Niesamowicie go postarzyli, przerobili.
A może znacie kogoś kto w rzeczywistości wygląda tak samo jak Thorin ? :)

DinnerOnVenus

weź takiego w Polsce znajdź. :P
no mnie On kręci strasznie, wróciłam wczoraj z Hobbita i spać nie mogłam przez Thorina haha :D
Męski <333

milka19

I powoli zaczynają się odzywać wielkie fanki, które zauważyły go dopiero po jego roli w Hobbicie -.-

Darciia

Kiedyś zauważyć trzeba, nie jest to bardzo znany aktor ;) a to tylko dobrze zrobi jego karierze. Byle tylko nie było w tej fascynacji takiej małości, jak w "jaraniu się słodkim Pattinsonem", ale nie wydaje mi się, żeby to przybrało taki kształt. Tak czy siak - po "Hobbicie" można stwierdzić, że jest świetnym aktorem, z czystej przyzwoitości powstrzymuję się od wystawieniu mu oceny po obejrzeniu jednego filmu - ale za niedługo będę to mogła uczynić, bo po prostu muszę zobaczyć inne jego role ;)

buszasz

Takie nastawienie rozumiem, chodzi mi o sweet dzieciaki z podstawówki, które zachwycają się aktorem jaki to on nie jest po jednym filmie i chodzi mi tu głównie o wygląd.

Darciia

Tak, to jest denerwujące, ale naprawdę to dotyczy Richarda? Myślę, że jego urodę mogą docenić starsze dziewczyny (kobiety), dojrzalsze, bo nie ma w nim tego, co jara dziewczynki - nie jest w końcu tandetnym Pattinsonem czy Hutchersonem, tego drugiego z kolei cenię, ale również dorobił się fali dzieci piszczących na jego widok. Richard jest facetem dojrzałym i będzie się podobał bardziej dojrzałym przedstawicielkom płci żeńskiej, które co prawda mogą w większości skupiać się na jego wyglądzie, ale nie w tak irytujący sposób, jak fanki "Zmierzchu". :)

buszasz

Tylko czekałam aż to się zacznie...

Darciia

No ale od czegoś trzeba zacząć - jeśli jego rola w Hobbicie skłoni choć 1/3 tych nastek do zapoznania się z filmografią tego aktora, to jest to niebywały sukces. Przez jakiś czas jednak fala ochów i achów będzie tutaj obecna, tak samo jak było przy Orlando Bloomie czy Pattinsonie. Czas zweryfikuje ten "fanatyzm" ;)

użytkownik usunięty
diana6echo

a ja tam myślę, że taki "fanatyzm" w przypadku Richarda to dobre zjawisko, on naprawdę dobrym aktorem jest, więc te ochy i achy jak najbardziej zasłużone.

Darciia

Przepraszam bardzo, Hobbita jeszcze nie oglądałam a podstawówkę mam dawno za sobą. Richarda zobaczyłam pierwszy raz w North & South, chyba w sierpniu. Więc proszę bez insynuacji. A zresztą nawet jeśli ktoś zauważy go dopiero w Hobbicie, to co w tym złego? Nie grywał raczej w wielkich znanych produkcjach. I po co się czepiać, hm?

milka19

Nie jest w tym nic złego, jeśli jak to ujęłam wcześniej, jakieś dzieciaki nie biegają i nie zachwycają sie tylko jego wyglądem np w Hobbicie i nie zwracają uwagi na jego talent pokazany w innych filmach.

milka19

Właśnie ja też nie widzę w tym nic złego. Chyba dobrze, że zagrał w takiej produckji, dzięki temu fanki mogą obejrzeć i inne jego filmy.
Ja mam za sobą północ-południe i biorę się za Robin Hooda bo czytałam że jest obłędny w tym serialu :)

nunax4

Potwierdzam, jest. ;-)

milka19

właśnie oglądam Robin Hooda i uwielbiam Go w roli Guya ! <3

nunax4

3 sezon najlepszy :]

diana6echo

w sensie że najlepiej tam wygląda ? :P

nunax4

To swoją drogą - 3 sezon jest na całkowitym wypasie, i fabularnie i jeśli chodzi o charakteryzację/scenografię oraz rozwój postaci (choć nie powiem, w drugim sezonie najbardziej rozbawiali mnie Alan aDale i Guy ;)) - jako wzrokowiec, chłonęłam obrazki i się cieszyłam, że w końcu ktoś potraktował na serio ubiór postaci: Robin Hood nie wygląda już jak biedny hipster tylko jak prawdziwy wojownik, a Guy w końcu zdjął tą sztuczną czarną skórę i przywdział bardziej odpowiednie odzienie dla czarnego rycerza :)
Z jednej strony szkoda, że zakończyli serial w momencie gdy produkcja dostała tyle kasy na realizację, ale z drugiej to dobrze, bo nie wyobrażam sobie 10 sezonów jak w przypadku Smallville czy Stargate (lubię obie serie, ale ile można?!)

milka19

Oczy <3

zosia1992_filmweb

Nie sądziłam, że się tu wypowiem, ale zgadzam się z przedmówczyniami. North and south (!!!) <3

Amadis

A gdzie tzw na jakiej stronie mogę Noth ' n South zobaczyć?

zosia1992_filmweb

na YouTub
https://www.youtube.com/playlist?list=PL_nkL4uDlDCyYobiuxIpTgUk-D-resfsg&feature =view_all

milka19

Rozwalacie mnie dziewczyny. Niedawno wstałem i po przejrzeniu postów w tym temacie mimowolnie pojawił mi się banan na ryju. Dobry początek dnia. Dzięki :D

użytkownik usunięty
sajgon87

no ale cóż, nie ma się co dziwić, wszak wszystkie Ryśki to fajne chłopaki są ;)

no ba :D ja mam na jego punkcie totalnego fioła <3

użytkownik usunięty
nunax4

w sumie to się Tobie nie dziwię ;D

Ja też się dołączam do zachwytów nad Richardem jako aktorem i facetem :-). Po Hobbicie po prostu się zakochałam - ten głos, mimika twarzy i charakteryzacja (cudo;-)). Ukradł cały film moim zdaniem:-). Obejrzałam też wszystkie z nim wywiady jakie udało mi się znaleźć i stwierdzam, że sprawia wrażenie niesamowicie sympatycznego człowieka: urok, poczucie humoru, skromność, no i znowu ten głos;-), aż chciałoby się pogadać i zatopić wzrok w jego oczach;-). Wygląda zarówno świetnie bez charakteryzacji Thorina, z brodą (bo jak kręcili film to zapuszczał) czy bez. Już wcześniej zwróciłam na niego uwagę w Kapitanie Ameryce i też parę lat temu przymierzyłam się do oglądania Robin Hooda, gdyż wtedy byłam świeżo po przypomnieniu sobie świetnego Robina z Sherwood, ale wtedy przetrawiłam tylko 1 odc, gdyż aktor, który gra Robina mnie irytował na maxa swoją grą. Teraz wróciłam do tego serialu głównie za sprawą Richarda i te sceny w których gra przewijam czasem po 3 razy ;-). Na razie jest ich mało, bo jestem dopiero przy pierwszych odcinkach pierwszego sezonu i podczas oglądania dochodzę do wniosku, że serial ten byłby o niebo lepszy gdyby Robina grał Richard, a nie ten chłopiec bez polotu i charyzmy. Poza tym cały czas staram się też zdobyć inne produkcje z udziałem Richarda, bo ciągle mi jego mało;-). No i już nie mogę się doczekać kolejnych części Hobbita. Myślę także, że Hobbit sprawi, że Richard wypłynie na szersze wody, tak jak Viggo Mortensen po Władcy Pierścieni. W każdym razie mam taką nadzieję, bo chciałabym go częściej oglądać ;-).

użytkownik usunięty
maggieflakes

dosyć wyczerpujęce wyjaśnienie swojej fascynacji jego osobą poczyniłaś:)

ale cóż , trzeba by było być ślepą i głuchą, żeby nie zwrócić uwagi na jego charyzmę, grę aktorską, przystojność no i właśnie ten taki dumny głęboki głos ;D


Ja mogę tylko od siebie dodać, że ma u mnie jak na razie dużego plusa za to, że potrafił zupełnie inaczej ułożyć kreacje aktorskie w tych ( Hobbit &amp; północ i południe) filmach, nie ma sie tej świadomości, że Thorina czy pana Thorntona gra ten sam aktor, i tak właśnie powinno być, że nie widzisz aktora tylko oddzielną postać i za to jak na razie ma u mnie szacun, poza tym zwraca na siebie uwagę w tych filmach i już nie chodzi mi o walory wyglądowe ale właśnie o charyzmatyczną grę.

Mam nadzieję, że wykorzysta tę szanse od Jacksona, że będzie dostawac co raz więcej ciekawych propozycji angażu i da się poznać z jeszcze lepszej strony ( o ile to potrzebne, wszak dużo już swoich zalet wykazał choćby w tym jak wspominałaś w wywiadach) . takie same nadzieję mam co do Aidana Turnera ( Kili).

w Spooks go widać całego nagiego <3<3<#

nunax4

Dziewczyno, twórcy Spooks powinni Ci w tym momencie zapłacić za doskonałą reklamę. ;P

Ciri94

haha no nie ? :D też tak myślę :D

użytkownik usunięty
nunax4

teraz to już na pewno obejrzę xD

maggieflakes

http://www.youtube.com/watch?v=QAfBKuDo5sg - 0:04-0:05 - ale spojrzenie <3 ja skonczylam oglądac Robin Hooda i nie wiem za co mam sie teraz wziaść ... chyba za Spooks :D

nunax4

Ja trochę się męczę z pierwszym sezonem Robina, ale jestem wytrwała.W tym serialu jest trochę rzeczy, które mnie drażnią np.kostiumy. Zdradź mi tylko, czy w końcu Marion zakocha się w Gayu. Jeżeli tak to nie zrezygnuję

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones