Reese Witherspoon

Laura Jeanne Reese Witherspoon

8,0
33 843 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Reese Witherspoon
Calcs

Może nie super piękna, ale bardzo ładna. Ma taki delikatny typ urody

Lola140392

a ja uważam że z twarzy ewidentnie nasza Bożena z " klanu" 10 lat później ;D
a odnośnie urody to fajna blondyneczka i zaliczam sie do tej drugiej połówki Ameryki-ładna kobieta, taki specyficzny delikatny typ urody, który sprawia że czas sie do niej dobiera powoli..;) choć ze "skończoną pięknością" to bym sie nie rozpędzał.

everyman84

Hahaha dzisiaj ogladalam film "A wiec wojna" i to SAMO pomyslalam, no nasza Bozenka z Klanu. Ogolnie uwazam ja sexy kobiete, tylko drazni mnie jej szczeka, jakas taka dzwina.

Lola140392

Jest bardzo ładna !

Sztuczny_rarytas

brzydka jak noc

Sztuczny_rarytas

Ładna, wygląda promiennie i niezwykle sympatycznie. Ale za piękną jej nie uważam.

Gleek99

Wg mnie nie jest ładna, tylko zwyczajna, ale aktorka z niej dobre

Sztuczny_rarytas

Dzisiaj oglądałem Legalną blondynkę i myślę, że z przodu jest całkiem ładna, ale z profilu już nie. Nie powinna się do nikogo odwracać bokiem ;P

extranick

rozwaliłeś system tą wypowiedzią

użytkownik usunięty
Sztuczny_rarytas

Urocza :) Słodka jak cukierek :)

Sztuczny_rarytas

skąd masz takie informacje z kundelka ??

niko_filmweb

nie, z kiciusia

Sztuczny_rarytas

fenomenalne nogi,niezła figura,filigranowa i zgrabna,naturalne spore piersi trochę za niska jak dla mnie,co do twarzy to amerykańska blondynka w typie dziewczyny z sąsiedztwa, ładna ale nie piękna

Sztuczny_rarytas

Jest ładna i na maxa irytująca.

Sztuczny_rarytas

Moim zdaniem, jest piękną kobietą :)

Sztuczny_rarytas

Prześliczna.

Sztuczny_rarytas

bardzo piękna kobieta. przyznam się nawet, że mam koleżankę bardzo podobną do niej

użytkownik usunięty
kryslav

ma bardzo delikatny typ urody, chociaż faktycznie szczękę ma trochę końską jak Sarah Jessica Parker. Ale Reese uśmiech, figura i oczy wszystko naprawiają :)

Sztuczny_rarytas

śliczna.

Sztuczny_rarytas

Jak była młoda to wyglądała jak głupiutka blondynka im starsza tym wygląda madrzej czyli lepiej. W sumie to jest dość atrakcyjna.

Sztuczny_rarytas

Ma bardzo specyficzny typ urody, taki delikatny, jak się uśmiecha to wygląda jak nastolatka!;)
Moim zdaniem jest bardziej ładna niż brzydka..

Sztuczny_rarytas

Nie wiem dlaczego, ale jej po prostu nie trawie. Jak ją widzę w filmie, to jedyne czego pragnę to jak najszybciej wylaczyć tą żenadę. Na szczęście za dużo ambitnych ról nie dostaje i nie muszę jej tak często oglądać.

użytkownik usunięty
użytkownik usunięty
Sztuczny_rarytas

Brzydula. Przez te zęby. I wysuniętą dolną szczękę. Jakoś jej uroda mnie nie przekonuje, niemniej lubię ją, jako aktorkę.

A mnie okropnie denerwuje w filmach, aktorka z niej taka sobie. Czy ładna? mnie się nie podoba ten typ urody, przypomina mi żabę.

Sztuczny_rarytas

moim zdaniem w a więc wojna świetnie się prezentuje. po obejrzeniu tego filmu stwierdzam że jest bardo ładna. :)

Sztuczny_rarytas

Brzydka i niekształtna. Zdecydowanie nie mój typ :)

MartiniKS

Jest piękna i utalentowana:)

wiola88_2

wiola88_2
Jest utalentowana i nic więcej.

MartiniKS

każdy ma prawo miec swoje zdanie :)

Sztuczny_rarytas

Dokładnie :)

Sztuczny_rarytas

Moim zdaniem jest bardzo ładna ^^ Wzbudza we mnie pozytywne emocje nie tylko grą aktorską, wydaje się być sympatyczną osobą :)

Sztuczny_rarytas

Fajna jest i dobrze gra ale Hathaway i Portman najlepsze!

Sztuczny_rarytas

jest ładna

Sztuczny_rarytas

Jakaś taka odpychająca, gra również niezbyt ciekawie

Sztuczny_rarytas

zajebiszta < 3. oglądałam z nią 6 filmów więc wiem troche więcej o jej urodzie niż ci ,co widzieli jej jedno zdj i od razu że okropna .

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones