Paweł Wilczak

7,5
8 496 ocen gry aktorskiej
powrót do forum osoby Paweł Wilczak

Jako aktor potrafił mnie zawsze rozbawić. Ale to co zaprezentował swoją osobą ostatnio u Wojewódzkiego to śmieszność w bardzo słabym tego słowa znaczeniu.

Mowiacy_do_reki

Wziąłeś rozbieg i ściana sama cię znalazła. Nie masz pomysłu od samego początku i kompromitujesz nie dość, że inne Muminki to siebie najbardziej.

Mowiacy_do_reki_

Znowu ty wróciłeś, marna podróbko? Ja przynajmniej mam ściany, a ty gdzie? W lesie mieszkasz?
Siły zbierałeś czy mama ci internet wyłączyła? Pewnie poczytała twoją wątpliwą twórczość. Szczególnie twoje recenzje: Manka i Midnight Gospel i się załamała, że nie wiesz, co znaczy dywagować i nie wolno/można. Przynosisz wstyd rodzinie. Ej, popiołek.

Mowiacy_do_reki

Mieszkam w domku na drzewie, a ty możesz się co najwyżej pochwalić kartonem w którym zginęła Mostowiak, który przytaszczyłeś sobie pod most, żeby nie moknąć. I nie dość, że zajumałeś telefon z darmowym dostępem do internetu prawilnemu obywatelowi, to jeszcze próbujesz być bajkopisarzem na filmwebie. Wstydź się farfoclu. Lepiej sobie włącz Muminki na dobranockę na tym mizernym ekranie, może się w końcu uśmiech pojawi na tym twoim zgorzkniałym licu.

Mowiacy_do_reki_

O, jaki poemat napisał, prawie byś Mickiewicza prześcignął, tylko problem jest taki, że ty mógłbyś mu jemu buty czyścić, a on by ci nawet pod nogi nie splunął. Taka jest różnica w jego twórczości i twoich wątpliwych recenzjach. Ale to już wszyscy, popiołku, na filmwebie wiedzą. I to ciebie najbardziej boli. A to że nie potrafisz się posługiwać językiem polskim, to tylko jeszcze pogłębia twoje kompleksy. Kompleksy całe życie, w szkole ofiara, w pracy grafoman. Widzę, że pojawiło się coś o internecie, to reakcja na moją treść, czyli w punkt. Widzę, że dostałeś szału na punkcie Muminków. No na szczęście takiego by nie wzięli tam, a i nawet recenzji byś nie mógł pisać, bo byś nie skumał, o co biega w tej bajce. Pałuj się dalej. Dobrze ci idzie.

Mowiacy_do_reki

Obejrzałeś już dobranockę, Tatusiu Muminka? Kto jak kto, ale jesteś w grupie docelowej mieszczącą się w kategorii wiekowej tejże produkcji właśnie. Tylko zmień pieluchę jak wystraszysz się Buki, potem szoruj zęby i lulu spać brzdącu. Pałuj się? Tak mówią twoi rówieśnicy farfoclu? A ty jak papuga Ara powtarzasz te bzdety.

Mowiacy_do_reki_

No jak na razie to pokazałeś, że to ty jesteś dzieckiem. Ale oczywiście oszukuj się dalej, pewnie uważasz się za takiego dorosłego, bo obejrzałeś Manka i go zrecenzowałeś. Szkoda, że poziom taki, iż nawet dziecko z podstawówki by się wstydziło. Długo cię nie było. Musiałem zebrać się na odwagę czy dostałeś przepustkę z zakładu?

Mowiacy_do_reki_

Co do Muminków, to gdybyś był prawdziwym znawcą, to byś wiedział, że bajki mają morał, są dla dzieci, żeby uczyć ich etyki. Widać ten etap życia cię ominął. Widocznie twoi rodzice mieli cię gdzieś. Skoro nie rozumiesz morału tej bajki, to nie dziwne, że się z niej tak naśmiewasz, popielicki. Lepiej oglądaj swoje manki i pisz dalej głupawe recenzje. Może kiedyś ktoś się da nabrać na twoje grafomaństwo. Póki co ludzie cię zjechali.

Mowiacy_do_reki

Muminki to piękna i pouczająca bajka, ale to właśnie dlatego jej nie zrozumiałeś i nie wyniosłeś żadnych wartości i wniosków. A co do recenzji to widać, że nie umiesz liczyć poprawnie wszystkich wpisów, bo ciągle bredzisz, że tych negatywnych jest więcej. Orłem z matematyki to ty chyba nigdy nie byłeś i nie będziesz.

Mowiacy_do_reki_

Dobrze, że na tyle zrozumiałem Muminki, popielicki, że byłem ci wstanie uświadomić, że jesteś w błędzie i czegoś cię nauczyć, ale jestem zdziwiony, iż jesteś w stanie nauczyć się czegokolwiek, skoro jako redaktor filmwebu masz taki grafomański styl. Ciebie w ogóle jeszcze trzeba by dużo uczyć, żebyś doszedł do jakiegoś sensownego poziomu, poza tzw. stalkingiem. Na to są już materiały. Póki co to ludzie nie zrozumieli twojej recenzji Manka, ale nie dlatego, że oni są głupi. Głupota jest po drugiej stronie, co udowadniasz każdym komentarzem tutaj. To że schowałeś się tutaj za trollkontem. Oj, boli cię to, że wytknąłem ci beznadziejny odbiór twojej recenzji. Skoro to ci nie wychodzi, to co pozostaje ci w życiu.

Mowiacy_do_reki

Nie zrozumiałeś Muminków, bo padłeś po 5 odcinkach. Nie oszukujmy się brzdącu.

Mowiacy_do_reki_

Urażonuy popielicki nie znosi, jak mu ktoś zwraca uwagę. Do tego nie zrozumiałeś filmu Finchera, ale na szczęście widzowie mają więcej inteligencji.

Mowiacy_do_reki

"Urażonuy", pięknie, wspaniale!

Mowiacy_do_reki_

"Urażonuy", pięknie, wspaniale!

Mowiacy_do_reki

"Urażonuy", pięknie, wspaniale!

Mowiacy_do_reki_

"Urażonuy", pięknie, wspaniale!

Mowiacy_do_reki

Dokładnie! "Urażonuy", pięknie, wspaniale! Skopiuj i wklej, dopóki nie zrozumiesz.

Mowiacy_do_reki_

Dokładnie! "Urażonuy", pięknie, wspaniale! Skopiuj i wklej, dopóki nie zrozumiesz.

Mowiacy_do_reki

Dokładnie! "Urażonuy", pięknie, wspaniale! Skopiuj i wklej, dopóki nie zrozumiesz.

Mowiacy_do_reki_

Dokładnie! "Urażonuy", pięknie, wspaniale! Skopiuj i wklej, dopóki nie zrozumiesz.Dokładnie! "Urażonuy", pięknie, wspaniale! Skopiuj i wklej, dopóki nie zrozumiesz.

Mowiacy_do_reki

Drugi raz wkleiłeś. Czyżby na zapas, bo nie masz już siły?

Mowiacy_do_reki_

Drugi raz wkleiłeś. Czyżby na zapas, bo nie masz już siły?

Mowiacy_do_reki

Drugi raz wkleiłeś. Czyżby na zapas, bo nie masz już siły?

Mowiacy_do_reki

Kserokopiarka wciąż nie ma siły? To też skopiujesz pajacu?

Mowiacy_do_reki_

Kserokopiarka wciąż nie ma siły? To też skopiujesz pajacu?

Mowiacy_do_reki

Użytkownik "Mowiacy_do_reki" to oszołom jakich mało.

JustJamesBlond

http://www.plotek.pl/plotek/7,111485,25403754,zenujacy-komentarz-paczesia-do-wod zianki-wilczak-zareagowal.html

No nie, ale ty wiesz lepiej. Ważne, że komuś się podoba, jak ktoś napisał w komentarzu.
Spokojnie, znajdą się też chętnie na oglądanie gwałtów i obcinania głowy. Wg ciebie powinni to puszczać w telewizji.

Mowiacy_do_reki

Jeśli jesteś typem osoby która nie nazywa mówienie ludziom swojej subiektywnej prawdy o nim chamstwem to Twój problem zaczął się na poziomie wychowania i nic tutaj nie wskóram. Jak widzę osoba, która ma obniżony z naukowym udowodnienie tego iloraz inteligencji to nie podchodzę I nie mówię "Ale debil z ciebie". Natomiast Ty kibicujesz takim odżywki w stosunku do osób które tylko o to podejrzewasz.

Mowiacy_do_reki

I jeszcze jedno. Jedyny Twój argument to taki, że Kuba też jest niekulturalny? W sądzie też byś kogoś tak bronił? "No zabił proszę wysokiego sądu, ale przecież tamten też tak robił, jeszcze brutalniej". Po Kubie się można już wiele negatywnego spodziewać znając jego program od tylu lat. Od takiego aktora jak Wilczak nie spodziewałam się niczego, bo to mój pierwszy "wywiad" jaki z nim oglądałam. Odniosłam wrażenie po jego wypowiedziach, że jest gburem i bucem. Wrażenie podobne jak bardzo wiele osób które to obejrzały. Możemy wszyscy się mylić albo możemy być po prostu kulturalni z natury, a Ty możesz być taki jak Wilczak. Zresztą jesteś taki jak on. Wydaje Ci się, że masz prawo z wyższością przylepiać ludziom krzywdzące etykietki. Żal mi Cię i Twojego jadu. Już więcej nie będę się wypowiadać, jeśli myślisz, że się przejęłam Twoimi epitetami to słono się mylisz

Mowiacy_do_reki

I nie, moim zdaniem wodzianki w ogóle nie powinno być w programie. Ale co Cię obchodzi moje zdanie? Jak Ty tylko przyszedłeś wyżygać swój jad

Mowiacy_do_reki

Żałosne to są te Twoje podwójne standardy. Mówienie o Kubie, że jest niedouczony itd to nie chamstwo według Ciebie tylko prawda objawiona, natomiast kiedy facet żartuje z włosów wodzianki, że przypominają czarnego pudla to jest nagle dla Ciebie I Wilczaka chamstwo, a nie mówienie prawdy. Zdecydujcie się, bo nie można raz traktować "mówienia prawdy" komuś jako coś w porządku, a innym razem jako chamstwo

JustJamesBlond

To właśnie ty stosujesz podwójne standardy, jak pisałem wcześniej i kolejny raz odbijasz piłeczkę na zasadzie, że jeśli ktoś ci coś zarzuci, to szukasz czegoś,czego możesz się doczepić i tak samo odpowiedzieć. Kiedy pisałem o tym, jak Wojewódzki obraża, to pisałaś, że to konwencja i nie można usprawiedliwiać tak obrażania jego, czego nie robiłem, bo to sobie sama dopisałaś, konfabulantko. Aha, ale konwencja Wilczaka już jest godna nazywania go chamem, itd? Mimo że wiele osób podziela to zdanie.

Skoro ktoś przyjmuje taką konwencję, to chyba musi się liczyć z krytyką? A nie, skoro ta konwencja zarabia się na siebie, to nie wolno jej krytykować, bo na siebie zarabia. Żadna konwencja, tylko wyrzucenie z siebie najniższych instynktów Wojewódzkiego. Myślisz, że on jak mówi o wkładaniu domestosa w odbyt, to ma taki moralny problem - nie podoba mi się to, brzydzi mnie to, ale powiem to, żeby programu mi nie ściągnęli. Skoro komuś to się podoba, to innemu może to się nie podobać. Ale ty tylko przyjmujesz zdanie ludzi, którym się to podoba. Ja nie zabraniem, żeby komuś to się podobało, a ty w drugą stronę to robisz, dlatego jesteś ograniczona umysłowo.

Przestań tłumaczyć prostactwo konwencją, bo nie masz na to dowodów. To są tylko twoje przypuszczenia. I tłumaczyłem ci coś na temat postawy. Skoro udajesz głupka, to po co robisz? Po to, żeby ludzie cię uważali za głupka, więc cie za takiego uważają. Więc o co to oburzenie, kiedy ktoś jest głupkiem i kto się takiego kogoś nazywa głupkiem? Potrafisz się merytorycznie odnieść, czy znowu będziesz obrażać i udawać, że jesteś głupsza niż jesteś? Bo jeśli komuś coś 10 razy pisze i on to ignoruje, to robi z siebie większego głupka niż jest. Skoro jest inny i nie chce być nazywany głupkiem, to niech przestanie się tak zachowywać, proste? Czy za trudne dla ciebie.

A od kiedy mówienie o kimś, kto jest niedouczony, że jest niedouczony jest chamstwem? Dobrze się czujesz? To już nie można powiedzieć debilowi, iż jest debilem, a złodzieja nie można nazwać złodziejem? Gdzie ty żyjesz?! Poza tym kilka postów wcześniej twierdziłeś, że już nie będziesz do mnie pisać. Widać jaka słowna jesteś, a jednocześnie jaka nerwowa, że nie potrafisz dotrzymać swoich słów.

Wg ciebie komentarz o czarnym pudlu był w porządku? To ja już na ciebie nie mam słów.

Skoro sama mówisz, że program jest prostacki, bo musi na siebie zarabiać, to dlaczego oburzasz się, iż ktoś nazywa ten -program prostacki? Potrafisz to jakoś wytłumaczyć? Czy będziesz powtarzać swoją mantrę ignorując to, co się do ciebie pisze. Z jednej strony do mnie piszesz i oczekujesz odpowiedzi, ale z drugiej ignorujesz, co do ciebie pisze. Mądra jesteś?

Dopóki tu nie przylazłaś, to dyskusja była całkiem spokojna. Robisz awanturę i forsujesz swoje tezy, jako jedyne obowiązujące, a każdy kto ma inne zdanie jest zły.
Wyrzygać się pisze przez rz. Niedouczona jesteś, a jad to ty masz na czole.

A mówienie o Wilczaku twojej prawdy nie jest subiektywne? No tak, to już jest obiektywne. Oczywiście - żarty o wpychaniu domestosa w tyłek to tylko subiektywne odczucie prostactwa. To ciekawe co dla ciebie jest prostactwem.
Gdzie Wilczak kogoś obrażał? To Wojewódzki histerycznie reagował na każdą uwagę w jego stronę i sam stwierdzał, że jest obrażany i cię zmanipulował.
Chociażby kiedy mówił, że Wilczak lubi cygara, winę, po czym dodał - ale ja nic o tym nie wiem. Sam non stop sugerował, że Wilczak coś powiedział, czego nie powiedział. Tak słuchałaś tego programu. Brawo.

"Jedyny Twój argument to taki, że Kuba też jest niekulturalny?"
Tylko tyle z mojej wypowiedzi przeczytałaś? Po raz 10 będziesz wmawiać, że miałem twierdzić, iż zachowanie Wilczaka można usprawiedliwić tym? Mimo że ani razu czegoś takiego nie napisałem? Ty jesteś chora psychicznie.

Skoro przyczepiłaś się do Wilczaka, to najpierw napisz, jasno zaznacz, że Wojewódzki też obraża. I to naprawdę obraża. Bo Wilczak o innych narodowościach i niepełnosprawnych się nie wypowiada. Ale nie wmawiaj, że pisałem pisać, a robisz to 10 razy, iż można Wojewódzkiego obrażać, bo on obraża innych. To już jest twoja konfabulacja. Jakoś nieśpieszno ci wspomnieć o tym, co robił Wojewódzki, mimo że był za to karany. Teksty o Figurskim? Wilczak jakoś kar za swoje wypowiedzi nie dostawał, no ale tak - to ty jesteś autorytetem moralnym. Dziecko z filmwebu.
Przede wszystkim to ty atakujesz innych. Napisałaś, że ktoś kto nie rozumie konwencji programu, ma siedzieć cicho i zarzucasz innym być tępym, bo rzekomo ktoś nie zrozumiał twojego posta. Innych obrażasz, a potem krzyczysz, że jesteś obrażana. Chora psychicznie.

"W sądzie też byś kogoś tak bronił? "
Od kilku postów powtarzasz to samo i ja za każdym razem piszę, że nigdy czegoś takiego nie napisałem. Jesteś chora psychicznie. To jest typowe zachowanie dziewczyn, jeśli chcą kogoś zniszczyć. Ciągle powtarzanie kłamstwa na temat innej osoby, żeby w oczach innych ją zniszczyć, wyjątkowo podłe i haniebne. Jesteś zerem, jak mówił bodaj Miller. Równasz do Wojewódzkiego. Widocznie to ty masz ideologię, aby odpowiadać komuś tym samym. I widać, że w sądzie nigdy nie byłaś, bo nie jesteśmy na sali sądowej.

"Odniosłam wrażenie po jego wypowiedziach, że jest gburem i bucem."
Ale po zachowaniu Wojewódzkiego nie odnosisz takiego wrażenia, np. kiedy pokazuje faka do obiektywów albo swojej byłej dziewczynie, albo kiedy atakuje ludzi na parkingu, bo ktoś go nagrywa. To nie jest gbur. Kiedy wyśmiewa się z Kaczyńskiego, to też nie masz takiego odczucia. No bo Wilczak się z innych osób nie wyśmiewa, więc jest gburem. Ciekawe postrzeganie. Ciekawy przypadek kliniczny. Kwalifikuję cię do obserwacji medycznej.

"Żal mi Cię i Twojego jadu."
Zero. Totalne zero. Jad masz na czole, konfabulantko.

"Wrażenie podobne jak bardzo wiele osób które to obejrzały."
Jak sama napisałaś, jesteś przyzwyczajona do zachowania Wojewódzkiego. I te inne osoby też, ale jest też dużo osób, którym nie podobało się zachowanie Wojewódzkiego, a podobało Wilczaka - patrz komentarze w przytoczonym artykule. Co więcej, piszą że od dawna to wiedzą.

Rozumiem, że jak Wilczak komuś jeszcze pojedzie w twoim mniemaniu, to już będzie to konwencja i się przyzwyczaisz.
Jakoś Szymon Majewski nie musiał obrażać ludzi, żeby swoje zarobić.

Jak sama napisałaś, ma zielone światło TVN, więc dopieka PIS, a od PO zdala. Jak były Tuski u niego, to lizał tyłek, aż było im miło.

"Zresztą jesteś taki jak on. "
Cieszę się, To dla mnie komplemęt. Bo na pewnie nie komplement. Ty jesteś taka jak Wojewódzki i taką masz konwencję.

"Wydaje Ci się, że masz prawo z wyższością przylepiać ludziom krzywdzące etykietki."
Napisała osoba, który przylepia etykietę Wilczakowi.

" Już więcej nie będę się wypowiadać"
Zobaczymy, czy tym razem dotrzymasz słowa. Ja natomiast obiecuję, że nigdy nie pozostawię twojego posta bez odpowiedzi.

Anymouss

W tym samym celu wszedłem właśnie ma forum. Wilczak zachowywał się tragicznie, nie szło tego oglądać. Straszny gbur i buc. To jest program rozrywkowy, wystarczy obejrzeć jak tydzień później zachowywała się Kożuchowska. Aż przyjemnie się to oglądało, na luzie, że śmiechem.

Anymouss

Co jemu sie stalo w ogóle z twarzą?

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones