Natalie Portman

Natalie Hershlag

8,4
101 364 oceny gry aktorskiej
powrót do forum osoby Natalie Portman
Anaissa

Jej pierwsza rola w "Leonie". Wyróżniłbym jeszcze Ją jako Nine Sayers w "Czarnym Łabędziu".

Anaissa

Była świetna w "Czarnym Labędziu".

Anaissa

Matylda i w Bliżej.

Anaissa

Według mnie Natalie najlepiej wcieliła się w role Niny w filmie ,,Czarny łabędź'', o czym świadczy Oscar, którego zdobyła w kategorii ,,Najlepsza aktorka''.

Lucyfer06

szkoda ze nie podarowala go dublerce dzieki ktorej ta marna aktoreczka otrzymala statuetke [ktora notabene gowno teraz znaczy]

aew4334555

?

Statuetkę otrzymała Natalie za SWOJĄ GRĘ w filmie.

bardotek69

yhym jasne.

aew4334555

Skad ta niechec? Rozumiem, ze moga Ci sie jej role nie podobac, ale "marna aktoreczka"? To juz chyba zwykly hejt.

Citizen_Insane

to zwykła prawda.oprócz kreacji w leonie nie zaprezentowała nic ciekawego.

aew4334555

Coz, "ciekawego" jest stwierdzeniem subiektywnym. Uwazam jednak, nazwanie jej "marna aktoreczka" jest gruba przesada. Wielokrotnie udowodnila, ze potrafi grac. Bycmoze jej role do Ciebie nie przemawiaja. Nie jest to jednak moim zdaniem dobry powod do hejtu. Ja na przyklad nie lubie Gene'a Hackman'a, ale nigdy nie nazwalbym go "marnym aktorzyna".

Wydaje mi sie, ze Twoja niechec do Natalie ma zwiazek z Twoja niechecia do Aronofskyego.

Citizen_Insane

raczej ma związek z jego brakiem gustu.

ed j. rush

powiedział rush.

aew4334555

Natalie nie dostała Oscara za taniec, ale za grę aktorską. Jakoś nie zauważyłem dobrej (czy nawet jakiejkolwiek) gry aktorskiej u dublerki.

Apophis_

http://www.google.pl/imgres?imgurl=http://media.tumblr.com/tumblr_lf7dkyEUsy1qza da4.gif&imgrefurl=http://www.tumblr.com/tagged/can't%2520get%2520it%2520out%2520 of%2520my%2520head&h=214&w=450&sz=500&tbnid=f1KDdsF8KJAUyM:&tbnh=90&tbnw=189&pre v=/search%3Fq%3Dnatalie%2Bportman%2Blaugh%2Bgif%26tbm%3Disch%26tbo%3Du&zoom=1&q= natalie+portman+laugh+gif&usg=__zvd8cxIiyOk7pAAj-UiCo2LTGig=&docid=N0zQFDH2sBRnu M&hl=pl&sa=X&ei=U28qUdHBGIXJ4ASZwIHIAw&ved=0CCsQ9QEwAA&dur=715

Anaissa

Osobiście najbardziej lubię ją w "V jak Vendetta" i "Leonie"

Agness_92

"V jak Vendetta", "Leon", ''Black Swan''.

Anaissa

w filmach takich jak : "V jak Vendetta", "Leon", ''Black Swan'' "Powrót do Garden State" , "Kochanice króla" hmmm.. no i w sumie w SW też była nie zła

Anaissa

Aktorka ogólnie bardzo dobra, chyba jednak najlepsza według mnie w leonie mistrzostwo i to w tym wieku!

Wpis został zablokowany z uwagi na jego niezgodność z regulaminem
Vintage_2

To się nie wypowiadaj.

bardotek69

po to są posty żeby się wypowiadać XD

Vintage_2

skoro tak jej nie trawisz to po co wchodzisz na forum ktore jej dotyczy?

elstupido

bo chcę wyrazić negatywne uczucia które do niej czuje .

Vintage_2

to se załóż mistrzu pamiętnik.

ed j. rush

ohohohohohoh już biegnę założyć -,-

Anaissa

W Black Swan była genialna, cudowna. To jak zagrała podczas pokazu Czarnego Łabędzia, normalnie fenomen, w dodatku sama zatańczyła. W jednym z wywiadów mówiła, że ćwiczyła do tej taniec ponad osiem godzin dziennie. Boska. Zasługiwała na tego Oscara.

Anaissa

Zdecydowanie rola w Garden State (genialny film swoją drogą) oraz Closer - w obu filmach wypadła fantastycznie.

użytkownik usunięty
Anaissa

'Mnie najbardziej urzekła w "Leonie", "V for Vendetta" i "Black Swan" Poza tym "Closer" i "Goya's Ghosts" SW to zdecydowanie nie moja bajka więc i Natalie mi się tam nie podobała.

Anaissa

Padme !

Anaissa

Czarny Łabędź !

Anaissa

W każdej roli była świetna, ale najlepsze to: Black Swan, Closer, Garden State i V for Vendetta :)

użytkownik usunięty
Anaissa

Kocham ją w takich filmach jak: Czarny Łabędź, Leon Zawodowiec i V jak Vendetta ;D

Anaissa

Jestem zagorzałym fanem Gwiezdnych wojen ale co oczywiste jako dla kinomana nie mogę wskazać tych trzech filmów które ona najmocniej ciągnie w dół.

W sumie najmniej beznadziejnie zagrała w "Leonie" i w amerykańskim remake'u "Braci".

tc1987

Zgadzam się.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones